Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Forum Rozpisek

WFB - Zła Krew

<< < (2/5) > >>

JJ:

--- Cytat: "Wojcieszyn R." ---Bless masz wolna droge w rzuceniu mu challenga :) druzyna jest z Toba :D
--- Koniec cytatu ---


A co Panowie? Klubów typu "Powergamer Warszawa" zabrakło? Oh, jaka szkoda...

bless:

--- Cytat: "JaceK Jedynak" ---
--- Cytat: "Wojcieszyn R." ---Bless masz wolna droge w rzuceniu mu challenga :) druzyna jest z Toba :D
--- Koniec cytatu ---


A co Panowie? Klubów typu "Powergamer Warszawa" zabrakło? Oh, jaka szkoda...
--- Koniec cytatu ---



Yyyy... nie czaje. Jacku, moglbys jasniej sprecyzowac swoje zlosliwosci... (bo choc nie wiem, o so chodzi, to ze ma to byc jakas zlosliwosc - nie watpie ;) )

Ps. No i oczywiscie, ze rzucam czelendza !!! W imieniu teamu - wszystkim razem i kazdemu z osobna. Kto chetny?

Nasze haslo na Bazyla:
"Bedziemy waszym Katharsis (i tu upiorny smiech zza kotary)"

JJ:

--- Cytat: "bless" ---

Yyyy... nie czaje. Jacku, moglbys jasniej sprecyzowac swoje zlosliwosci... (bo choc nie wiem, o so chodzi, to ze ma to byc jakas zlosliwosc - nie watpie ;) )


--- Koniec cytatu ---



To proste. Wojtek z Michałem zawsze szukają przed turniejem jakichś łatwych 20 punktów - co mnie irytuje. Chętnie rzucał bym każdemu z nich wyzwanie - gdyby nie to, że to dla nich 20 łatwych punktów.  :oops:
A tak poważnie, to uważam, że szukanie przez silnych zawodników, czy silne drużyny łatwych punktów na frajerach jest nieeleganckie.   :evil:
Pick someone your own size...


Koniec OT!

Wojcieszyn R.:

--- Cytat: "JaceK Jedynak" ---
--- Cytat: "bless" ---

Yyyy... nie czaje. Jacku, moglbys jasniej sprecyzowac swoje zlosliwosci... (bo choc nie wiem, o so chodzi, to ze ma to byc jakas zlosliwosc - nie watpie ;) )


--- Koniec cytatu ---



To proste. Wojtek z Michałem zawsze szukają przed turniejem jakichś łatwych 20 punktów - co mnie irytuje. Chętnie rzucał bym każdemu z nich wyzwanie - gdyby nie to, że to dla nich 20 łatwych punktów.  :oops:
A tak poważnie, to uważam, że szukanie przez silnych zawodników, czy silne drużyny łatwych punktów na frajerach jest nieeleganckie.   :evil:
Pick someone your own size...


Koniec OT!
--- Koniec cytatu ---


E tam JJ. Zle odebrales to co ostatnio sie dzialo. Chlopaki z powergamers mowil ze szukaja challenga to duke i ja rzucilismy im wyzwanie. sie nie zgodzili a duke caly czas tam chodzil i krzyczal na forum ze sa starsi itp itd. to wiec rzucilismy mu zeby sprawdzic czy zawsze jest taki twardy. jak sie okazalo nie. TO samo tyczylo sie pingusa ktory tez krzyczy i sie madrzy na wszytkie strony. nie przyjal. a tu to taki zarcik byl bo wszyscy zartuja z tej odkrywczej niespotykanej rozpy. :p ale nie rzucamy challenga tak ni z gruchy ni z pietruchy ;] tylko wyrozniajacym sie w dla nas zly sposob :) albo jak ktos chce - pamietasz ze rok temu wyzwales Michala na tropiku?? dlatego chcielismy zrobic to samo na ktoryms turnieju :p

pingus:
Wojcieszyn: nie przyjąłem bo nie mogłem (nie było mnie na turze), następny tur możesz czuć się wyzwany.. i tak wiem że mnie pojedziesz, ale jako bretoniec nie mogę stchórzyć. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej