Działy archiwalne (fora nieaktywnych gildii na portalu) > Forum LARP

Gildia Najemnikow

<< < (2/4) > >>

SzAjBuS:
W LARP'a grywalem, w TAG'a nie mialem okazji.
Chetnie bym w cos takiego sie pobawil.
Jesli nie ma glosow przeciw to chetnie dolacze do gildii najemnikow.
Co do jezyka to... hmmm, jesli wiekszosc gra Polakow to czemu nie ma byc po Polsku, raz ze usprawni zabawe , dwa ze bedzie wiecej chetnych. Jesli to ma byc miedzynarodowa gildia to chyba bez dwoch zdan, tylko angielski.
Pozatym jak dla mnei to nie ma to znaczenia
pzdr... SzAjBuS

Aves:
Krecie - myślę możesz liczyć na swoich stałych sofciarzy - rpgowców. Lenin02 (01 ciągle leży w mauzoleum, jak coś się zmieni to może też przyjedzie :) ), Odi, Szajba, Cigana...
Ja się piszę.

Pozdrawiam

Aves

RAJ:

--- Cytat: "Kret" ---Rowniez Gildia Najemnikow nie bedzie miala z takimi ludzmi nic wspolnego. Kontrolowane TAGi tak, niekotrolowane nie. Kontrolowane to takie, ktorych nie moga zobaczyc zadni ludzie z zewnatrz, tak ze nie ma ryzyka, ze ktos przerazony zadzwoni po policje.
--- Koniec cytatu ---


Popieram


--- Cytat: "Kret" ---Co zas do samej Gildii Najemnikow, na czacie #gildia padla kwestia, czy powinnismy zrobic go po polsku, czy po angielsku? Jestem niezdecydowany, prosze o komntarz w tej sprawie.
--- Koniec cytatu ---


IMHO jesli ma byc szerokodostepne dla Polakow to powinno byc po polsku, bo inaczej automatycznie eliminujemy tych ktorzy nie znaja angielskiego lub znajago slabo.

Anonymous:
Nie Weim o co Wam chodzi, ale popieram:)

KrieG:
a moze by tak zmodyfikować troszke TAG'i i przeprowadzac je na miescie, przy pomocy aparatów fotograficznych, gość dowiadywałby się o tym, że został "upolowany" np mailem... nie wiem, to dopiero pomysl... wpadlem na to przed chwilką... napiszcie co o tym myślicie, tylko nie krzyczcie za bardzo :wink:
co do gildii najemników, chetnie bym sie w to włączył, moze w końcu udałoby mi się zagrać :oops:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej