Autor Wątek: Ally Mc'Beal  (Przeczytany 6207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Solitaire

Ally Mc'Beal
« dnia: Luty 20, 2003, 10:31:26 pm »
Właśnie się skończyło...
Szkoda. Ten serial był niezwykły.
Cholera..., szkoda. :cry:
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Kormak

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2003, 10:53:56 pm »
Może to i dobrze... ostatnia seria pozbawiona była już świeżości, gubili się trochę scenarzyści (Jon Bon Jovi  :shock: )... ale kilka postaci nowych było super: ta ruda z piegami, facet przebrany za babę (w różowej peruce) czy Christina Ricci jako Lolita :D

Offline Gollum

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2003, 09:57:35 am »
Film tak poprawny politycznie, że bardziej już się nie da, do tego obowiązujące w filmie kanony damskich sylwetek zdecydowanie mi nie odpowiadały, więc nie oglądałem, a w związku z tym cieszę się, że to już koniec, a nuż dadzą coś lepszego.

Offline Clayman_

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2003, 10:35:16 am »
o yess,wchodzi nikita,szkoda ze kolejne sezony nie sa tak dobre jak pierwszy,ech,opuscil sie niezle serial,a tak milo sie zapowiadal,pierwsza seria  zapowiadala sie na jeden z lepszych seriali
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Kormak

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2003, 08:09:28 pm »
A "Nikita" nie miała swojego zakończenia? Sam pamiętam odcinek ostatni, gdzie wychodzi na jaw, że Nikita była agentem szpiegującym agencję w której pracowała (żeby zdemaskować machlojki szefa i szefowej) itd.

Puszczają od nowa serial czy to będą jakieś nowe odcinki?

Offline Solitaire

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2003, 09:52:38 pm »
Ponoć nowe odcinki...
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Kormak

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2003, 12:40:00 am »
ano nowe!
widzialem zajawke, fajna nowa fryzure ma Nikita!

Offline Spajder

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 09, 2003, 05:23:40 pm »
Ally mnie się podobała. Zalewałem się tym humorem do łez. Mam gdzieś poprawność polityczną, a co do Nikity, to pewnie wytłumaczą ją w stylu J23 znowu nadaje.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Władca Much

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 04, 2004, 09:25:21 pm »
Ally to fajna laska miło popatrzeć i pośmiać się . Tak Ally zawsze poprawiała mi nastrój ... szkoda że nie jej nie puszczają

Offline Kormak

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 05, 2004, 11:32:09 am »
TV4 - każdy piątek, godz. 22.00

Offline Rhobaak

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 05, 2004, 03:18:22 pm »
Cytat: "Kormak"
TV4 - każdy piątek, godz. 22.00

Oczywiście - tylko powtórki, ale i tak miło jest obejrzeć ponownie. Nowa seria raczej już nie powstanie, chociaż może to i lepiej - zazwyczaj jakość spada wraz z rosnącymi numerkami sezonów jak np. w X-Files.
It is sometimes a mistake to climb; it is always a mistake never even to make the attempt.
If you do not climb, you will not fall. This is true. But is it that bad to fail, that hard to fall?

Offline Silvantes Yojimbo

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 05, 2004, 03:35:32 pm »
Ally Mcbeal- wracaj :D . To był dopiero serial. Niech wyjdzie wersja na DVD. Proszę o nowe odcinki :D  :!:
ttp://www.lathe-athrua.ekonto.net/forum -Miłośnicy Fantasy. Wejdźcie, a nie pożałujecie

Offline Alice

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 05, 2004, 10:25:20 pm »
Strrrrasznie, strasznie lubię tę zwarioawną prawniczkę. Odcinki kolejne wiem, że są (były emitowane za granicą), ciekawam, kiedy do nas trafią....
i]so i threw you the obvious
to see what occurs behind the eyes of a fallen angel,
eyes of a tragedy.
oh well. apparently nothing.
[/i]
My DEVIANT page

Offline Rhobaak

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 06, 2004, 12:08:31 pm »
Cytat: "Alice"
Odcinki kolejne wiem, że są (były emitowane za granicą), ciekawam, kiedy do nas trafią....

Chciałbym, żeby była to prawda, jednak z moich informacji (choćby http://www.tvtome.com/tvtome/servlet/ShowMainServlet/showid-168/Ally_McBeal/) wynika, że powstało tylko 5 sezonów i seria została oficjalnie zakończona. Sad but true.
It is sometimes a mistake to climb; it is always a mistake never even to make the attempt.
If you do not climb, you will not fall. This is true. But is it that bad to fail, that hard to fall?

Offline Josef Knecht

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 06, 2004, 05:20:01 pm »
Tak z ciekawości zapytam się: co sądzicie o niejako kontynuacji (tylko ze inaczej) - czyli Boston Public ?
Świeżo upieczony fan wilków :)

 

anything