Autor Wątek: Ally Mc'Beal  (Przeczytany 6223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline śmigło

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 06, 2004, 05:23:16 pm »
oprocz millenium i pierwszej serii x-files nie pamietam zeby jakis serial mnie w telewizji zaciekawil. ally kilka odcinkow ogladalem i ten serial caly czas byl o tym samym, az do znudzenia  (wiem bo moja siostra to ogladala).
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Anonymous

  • Gość
Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 06, 2004, 10:16:59 pm »
ot taki serial do robienia wody z mozgu pannom; faceci ktorzy go ogladaja zazwyczaj naleza do gatunku "placze gdy mnie rzuci dziewczyna"  albo "przepraszam za kazdy przedwczesny wytrysk" :)

Offline śmigło

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 06, 2004, 10:38:38 pm »
Cytuj
faceci ktorzy go ogladaja zazwyczaj naleza do gatunku "placze gdy mnie rzuci dziewczyna" albo "przepraszam za kazdy przedwczesny wytrysk"

hej sam bym lepiej tego nie okreslil  :)
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Silvantes Yojimbo

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 07, 2004, 01:27:31 pm »
Cytat: "śmigło"
Cytuj
faceci ktorzy go ogladaja zazwyczaj naleza do gatunku "placze gdy mnie rzuci dziewczyna" albo "przepraszam za kazdy przedwczesny wytrysk"

hej sam bym lepiej tego nie okreslil  :)



No tak bo Wy pewnie oglądacie Bum- trah- pi paf- bara bara- papa :badgrin:
ttp://www.lathe-athrua.ekonto.net/forum -Miłośnicy Fantasy. Wejdźcie, a nie pożałujecie

Offline śmigło

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 07, 2004, 02:04:07 pm »
Cytuj
No tak bo Wy pewnie oglądacie Bum- trah- pi paf- bara bara- papa

a co to za serial? nie obilo mi sie o uszy jakos.
seriale w ogole sa nic nie warte, plaskie z tepym humorem na dodatek nudne i rozwlekle, a jak sie, ktoremus z aktorow konczy kontrakt to scenarzysci wymyslaja jakas niezywkle ckliwa historie jego dejscia. rzygac sie chce. jednyne seriale, ktore ogladalem to byl pierwszy sezon x-files (z pozniejszych tylko wyrywki glownie) i millenium (tu wszystko, bo mial urzekajacy klimat a i frank black byl ciekawa postacia, poza tym tematyka, ktora lubie). "kompania braci", dopoki nie zaczelo sie robic nudne jak flaki (dokladnie do odcinka jak to jeden z zolnierzy cos tam wyrabia z peielgniarka z jakiegos szpitala na francuskim zadupiu) i stara dobra "strefa mroku" - bo to mialo klimat! a najbardziej wiesniackie sa seriale o amerykanskiej mlodziezy i pracujacych samotnych 30latkach...
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline smiglowa

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 07, 2004, 06:15:17 pm »
Koneser Śmigło:
Cytuj
najbardziej wiesniackie sa seriale o amerykanskiej mlodziezy i pracujacych samotnych 30latkach...


ekhm nie powiem, że są rewelacyjne, ale będę bronić JezioraMarzeń!  :lol:  

Ally oglądałam bardzo wytrwale, niestety nie widziałam ostatniego odcinka (jak zwykle przez jakiś cholerny mecz) i dlatego czekam na kolejną powtórkę. Polsat jest na tyle wyrozumiały, że odgrzewa seriale w nieskończoność i do znudzenia, więc może się załapię.
Serial o Ally był fajny, zwariowany i przyjemny do oglądania, ale nie chciałabym więcej, bo pewnie wszystko by schrzanili. Było minęło :)

Offline Clayman_

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 07, 2004, 07:35:02 pm »
Cytuj
pracujacych samotnych 30latkach...

a pisales ze lubisz archiwum x
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline śmigło

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 07, 2004, 08:37:46 pm »
e e ! napisalem, ze ogladalem x-files, bo mnie zaciekawil. nie pisalem, ze lubie. moge powiedziec, ze "millenium" lubilem, no ale frank black byl chyba troche starszy niz przecietny pracujacy 30latek.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline pookie

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 08, 2004, 07:42:16 am »
Mnie najbardziej rozbrajało to, że wszystkie blondies masowo walące na Wydział Prawa traktowały Ally jako wzór osobowościowy. Każdej wydawało się, że po studiach będzie anorektyczną prawniczką w kostiumach od Diora, która większość czasu spędza na rozmowach w toalecie i odnajdywaniu utraconego dzieciństwa.

A co do seriali, to polecam BBC Prime z "Coupling" (grzeczni Friends mogą się schować), "The Office" (rewelacyjny mock-documentary z absolutnie genialną postacią szefa) i niegłupim sit-comem "Perfect World".
 for Pookie

Offline Clayman_

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 08, 2004, 11:05:35 am »
Cytuj
napisalem, ze ogladalem x-files, bo mnie zaciekawil.

ale i tak nalezy do najbardziej wiesniackich seriali?

i naprawde obejrzales ponad 20 odcinkow serialu ktorego nawet troche nie lubiles?




ontopic:
a z ally mcbeal to mi sie najbardziej ta blondyna podobala,nie wiem jak sie nazywa ale byla calkiem fajna
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline śmigło

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 08, 2004, 01:35:55 pm »
Cytuj
ale i tak nalezy do najbardziej wiesniackich seriali?

to powiedziales ty , nie ja, do archiwum nie podchodzilem jak do serialu o "pracujacych 30latkach i ich problemach seksualno-uczuciowych". zreszta nie o to ten serial sie rozchodzil.
Cytuj
i naprawde obejrzales ponad 20 odcinkow serialu ktorego nawet troche nie lubiles?

a to takie dziwne?? trzeba cos od razu lubic, zeby bylo ciekawe?? serial byl wciagajacy, ale nie na tyle zeby go polubic  :)
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline smiglowa

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 08, 2004, 03:06:11 pm »
Cytuj
serial byl wciagajacy, ale nie na tyle zeby go polubic


ha! wszyscy fani seriali tak mówią! też tak mówię, jak ktoś mi zarzuca, że oglądałam przez 3lata beznadziejne wypociny znudzonych producentów i się nimi podniecałam!  wreszcie wiem, że nie jestem sama!

Offline Solitaire

Ally Mc'Beal
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 19, 2004, 08:04:21 am »
Cytat: "2dope"
ot taki serial do robienia wody z mozgu pannom; faceci ktorzy go ogladaja zazwyczaj naleza do gatunku "placze gdy mnie rzuci dziewczyna"  albo "przepraszam za kazdy przedwczesny wytrysk" :)

Dodaj jeszcze studentów prawa... ;)
Swego czasu niezykle popularny na wydziale.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.