Autor Wątek: Enki Bilal  (Przeczytany 76794 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rzezbiarz.wg

Enki Bilal
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 30, 2003, 11:05:01 am »
przegladałem we francji.
Rysunki sa jeszcze bardziej "rozmyte" niż w Snie.

N.N.

  • Gość
Enki Bilal
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 01, 2003, 11:02:19 pm »
Cytat: "krytyk"
Francuzi po prostu oszaleli na punkcie Bilalal i jego "32 grudnia". Ostatni jak zagladałem na ich liste komiksowych przebojów to na 15 miejsc najlepiej się sprzedajacych było aż 3 rózne wydania tego jednego komiksu!!! Mogli by go szybko wydać u nas, ciekawi mnie co tam zauroczyło Francuzów.

Komiks jest już wydany i fajny, nie powiem, ale żeby oszaleć na jego punkcie?
Ci Francuzi to wariaci.

Anonymous

  • Gość
Enki Bilal
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 01, 2003, 11:06:33 pm »
3 pierwsze miejsca i juz "oszaleli"? od razu mi sie przypomina: prosze panstwa, co za mecz, co za mecz!!
beczka  :)

Offline graves

Enki Bilal
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 03, 2003, 07:16:16 am »
Komiks świetny -znacznie lepszy od pierwszej części trylogii.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Anonymous

  • Gość
Enki Bilal
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 03, 2003, 07:55:02 am »
Według mnie pierwsza część jednak była lepsza. Bardziej spójna, treść nierozmyta, ale i tak jest dobrze, choć mogło być lepiej.

Offline Maciej

Enki Bilal
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 03, 2003, 04:40:30 pm »
Pasteli więcej?

uuuuuuu... zagadnienia z krytyki artystycznej. Fajny komiks,ale ciężkawy jakiś. Pierwsza część wydaje się jakby spójniejsza...
pozostaje nam czekać...czekać...czekać... na FINAŁ!!!!!! :twisted:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Crouching Tiger

Enki Bilal
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 04, 2003, 12:00:51 pm »
Cytat: "graves"
Komiks świetny -znacznie lepszy od pierwszej części trylogii.


Jeśli lepszy od jedynki to się bardzo cieszę, bo jedynka była dla mnie najlepszym Bilalem wydanym w Polsce do tej pory.

Offline graves

Enki Bilal
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 04, 2003, 12:16:48 pm »
Cytat: "Crouching Tiger"
Cytat: "graves"
Komiks świetny -znacznie lepszy od pierwszej części trylogii.


Jeśli lepszy od jedynki to się bardzo cieszę, bo jedynka była dla mnie najlepszym Bilalem wydanym w Polsce do tej pory.

Dla mnie również :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Maciej

Enki Bilal
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 04, 2003, 01:04:48 pm »
Jak dla mnie "debeściakiem " był "ZIMNY RÓWNIK"...  ale jako trylogia ,to nowe komiksy biją "nikopola" na głowę ;)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline An-Nah

Enki Bilal
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 04, 2003, 01:22:45 pm »
Wrażenia, jakie pierwszy tom na mnie wywarł juz chyba żadne dzieło Bilala nie przebije... Tom drugi jest świetny, ale już mniej spójny, mnie da się go traktowac jako zamkniętej całości, trzeba czekać na część trzecią... pytanie tylko, jak długo? Tak czy inaczej, powiem szczerze, nie spodziewąłam sie takich rozwiązań, fabuła rozwija się w sposób zaskakujący...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Enki Bilal
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 04, 2003, 01:37:35 pm »
Ja wole Zimny Rownik niz Sen Potwora, a 32 Grudnia postaram sie dzisiaj przeczytac. Wczoraj juz nie dalem rady. :)~
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Enki Bilal
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 04, 2003, 02:00:15 pm »
jak dla mnie 'sen potwora' jest lepszy fabularnie niz ' 32 grudnia', ale graficznie to drugi album mi sie bardziej podoba
w drugiej czesci nowej trylogii Bilal chyba za bardzo chce namieszac, co chyba wplywa ujemnie na calosc - nie mniej jednak jest to cos fantastycznego

Offline jax

Enki Bilal
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 04, 2003, 02:09:09 pm »
Cytat: "Tiall"
w drugiej czesci nowej trylogii Bilal chyba za bardzo chce namieszac, co chyba wplywa ujemnie na calosc - nie mniej jednak jest to cos fantastycznego[/i][/b]

Już w pierwszej ładnie mieszał.  Aż strach czytać 8)

oo, jestem już pisarzem  :eek:
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Enki Bilal
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 05, 2003, 01:01:25 pm »
Przeczytalem wczoraj. Bardzo fajny, ale jest jeden powazny blad.

Autor twierdzi, ze korzystajac z metody pomiaru przy uzycia izotopu wegla C14 zmierzono czas jakichs przedmiotow na 72 miliony lat. Jest to kompletna bzdura, poniewaz czas polowicznego rozpadu dla tego izotopu wynosi niecale 6 tys. lat, a czas calkowitego rozpadu wynosi mniej niz 30 tysiecy lat. Po tym czasie izotop przestaje promieniowac, bo go juz po prostu nie ma.

Oszacowanie wieku czaszki, czy kosci na podstawie zawartosci izotopu wegla, ktorego tam nie ma praktycznie od zawsze przypomina troche zmierzenie odleglosci z Ziemi do Ksiezyca na podstawie linijki wbitej w podloge.

Poza tym komiks jest wporzo.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Enki Bilal
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 05, 2003, 01:22:07 pm »
ok. witam w Europie. ;)
graficznie ten komiks to jedna z najlepszych rzeczy malowanych jakie kiedykolwiek w komiksie widziałem. może się nie znam i mało widziałem, ale tak czuję i zdania nie zmienię(oczekując na jeszcze większe cudo :twisted: )
scenariusz ciekawy i wciągający i w miarę zrozumiały nawet dla kogoś kto nie czytał pierwszej części(chodzi rzecz jasna o mnie)
mój zwyciężca rankingu w październiku. bezapelacyjnie :twisted:
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"