Autor Wątek: Poczatkujacy  (Przeczytany 3822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adam Waśkiewicz

Poczatkujacy
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 13, 2003, 10:47:41 am »
Brzmi ciekawie. Znalazłem kilka opisów na różnych stronach, ale nigdzie nie zdołałem znaleźć odnośnika do strony wydawcy - czy ta firma jeszcze działa? Jeżeli tak, czy mógłbyś mi podać linka do jej strony internetowej?

 Z góry dziękuję, i pozdrawiam,
 Adam

JeNdKeR

  • Gość
Poczatkujacy
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 13, 2003, 10:58:39 am »
Niestety firma ta już nie działa. Przed bankructwem miał ochronić The Babylon Project system oparty na znanym niegdyś serialu Babylon 5 ale skonczylo sie na podstawce i dwóch dodatkach... wielka szkoda a Psychosis jest już prawie nie do dostania w Polsce - za granicą można kupić we Francji w sieci ksiegarni/sklepów rpg Descartes ceny są b. rozsądne mniejsze niż w Polsce ( np. Wraith za odpowiednik 65 zł). Można składać też zamówienia np. z ksiegarni przy placu Kleber w Strasbourgu.

Offline Adam Waśkiewicz

Poczatkujacy
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 16, 2003, 12:38:09 pm »
Cytat: "Sony"
Sądząc po sprzedaży D&D napewno będzie się rozwijać, i w tym roku dojdą dwa nowe światy, mając PG można grać w GRAYHAWK (już jest), Forgoten Realms (Wakacje) i Ravenloft (Koniec roku).


 A tu pospolitość skrzeczy - o ujrzeniu tych podręczników w tym roku możemy już zapomnieć, można tylko mieć nadzieję, że ich opóźnienia nie będą się zwiększać jakoś makabrycznie.

 Pozdrawiam,
 Adam

 

anything