Autor Wątek: Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy  (Przeczytany 23623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Spajder

Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 18, 2003, 11:12:47 pm »
Powaga... fakt, powala powagą. Ale mówił, że nie kończy z komiksem na dobre. Tak więc wypatrujmy panowie i panie.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Gaston

  • Gość
Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 18, 2003, 03:20:38 pm »
A na razie Michaś zaprasza na stronę Twojego Komiksu, którą redaguje... A teraz poważnie. Jako, że o mnie mowa... "Krakersa" raczej już nie będzie, choć możliwe, że kiedyś wydam zupełnie nowy projekt. Ale najpierw muszę zdobyć kupę forsy, by mieć odpowiedni rozmach na starcie. No i musi być wykrystalizowana sytuacja na rynku. W najbliższej przyszłości skoncentruję się na pisaniu do szuflady, aż wyćwiczę język literacki... Mam też kilka scenariuszy, których chciało podjąć się kilku rysowników, ale wymiękali, gdy zobaczyli, że muszą narysować 4 odcinki po 7 plansz takiej np. "Kropli skrajnej zieleni"... I dlatego na razie dam sobie z komiksem spokój. Podobnie było z "Obłędnym Rycerzem". Mam po prostu dość. A sprzedaż też nie rośnie, a spada, więc sprawa jasna... Trza czekać na lepsze (dla wydawców) czasy...

Offline Spajder

Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 18, 2003, 05:42:06 pm »
Hej, cześć Antoś vel Krakers.
Przyznam, że szkoda mi, iż Krakers dobiegł końca. Te dwa numery się jeszcze ukażą? Były zapowiedziane, ale coś cicho na ten temat.
Przeczytałem Obłędnego rycerza (dzięki za prezent). Przyznam, że połyka się to w jeden dzień. Jest zabawne i sprawnie napisane. Taka humoreska. Nie raz się uśmiałem.
Było coś jeszcze z Twoich opowiadań?
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Macias

Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 18, 2003, 09:31:36 pm »
Michasiu, a ja mam takie pytanie:czemu ty i chlopaki z produktu jestescie w "specyficznych" stosunkach?jak to oni kiedys napisali "...nie wiemy czemu,ale michas z suckersa nas nie lubi....".ja tez nie wiem,czemu?

Gaston

  • Gość
Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 22, 2003, 08:55:33 am »
Zawsze byłem raczej w dobrych stosunkach (bez podtekstów) z "Produktem", ale chłopaki wymyślają sobie różne rzeczy. Np. ten cytat - ja tak nigdy nie powiedziałem!!! Chłopaki starają się być zabawni, ale czasami im to nie wychodzi, lub przekraczają granicę prawdy. Starali się zrobić jakieś sztuczne "napięcia", których nie było. Dopiero przy numerze z komiksem puściły mi nerwy, bo doprowadzili niechcący do zerwania współpracy z Twoim Komiksem (mój obecny szef uznał, że w "P" jest sama prawda i nie warto z kimś tak wyszydzanym współpracować).
Jeśli idzie o "Krakersa", po którym zapewne nikt nie uroni łezki, bo pismo nigdy tak naprawdę nie było nikomu potrzebne. Choć mogło byc inaczej, gdybym nie popełnił błędu przy nr 5 z 1998 r., to komiksowy booom rozpocząłby się o rok wcześniej. Ten błąd, to rezygnacja z dystrybucji w Empikach, co mogło wywołać lawinę zdarzeń. Miałem zgodę na sprzedaż w Empikach, ale gdzieś po dordze, do firmy kolportażowej, ta zgoda się zgubiła. Powinienem był drążyć temat, a tak dałem se z nimi spokój, bo uznałem, że skoro już na starcie są problemy, to w przyszłości będą kolejne.

Offline jax

Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 22, 2003, 10:24:05 am »
Nie wiem czy dobrze rozumiem: Krakers w Empikach spowodowałby że komiksowy boom zacząłby się o rok wcześniej?
Dlaczego?
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Gaston

  • Gość
Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 22, 2003, 11:15:31 am »
Owszem. Bo gdyby pojawił się w Empikach już w styczniu 1998 r., to inni wydawcy (np. "AQQ") poszli by w jego ślady. Dodatkowo kasa, którą bym wtedy zarobił (pamiętajmy, że nie było wtedy żadnego pisma w szerokiej sprzedaży) pozwoliłaby szybciej pismu ewoluować i kto wie... A tak zaprzepaściłem szansę...

Offline Macias

Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 22, 2003, 09:52:25 pm »
oki, chodzilo mi o konkretna odpowiedz i taka uzyskalem.a co do krakersa, to uwazam,ze jest lepszy niz n.p znakomix i to wlasnie ten ostatni tytul powinien pasc szybciej ( choc zle hlopakom ze znaka nie zycze,bo staraja sie i to jest plus!)- co nie znaczy,ze nie padl,bo jakos nie slyszalem o najnowszym numerze.
michasiu,a nie moglbys podpiac sie pod dajnmy na to aqq,czy inne pismo?zawsze to jakies rozwiazanie?
a co do tego ewentualnego boomu zwiazanego z szybszym pojawieniem sie krakersa w empikach,to szczrze watpie,ale skoro tak mowisz...w sumie masz wieksze doswiadczenie niz ja w tej kwestii....

Gaston

  • Gość
Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 23, 2003, 12:32:08 pm »
Ot, takie sobie moje gdybanie, co by było gdyby... A wracając do mojej książki, którą ktoś wyżej pochwalił, to wielkie dzięki autorowi wypowiedzi! Wiem już, że podobała się 12 osobom. W tym 11 osobom, które "Zemstę rozwścieczonego boga" skradło z Empików. Chyba powinienem się z tego cieszyć. Że też komuś się chciało ryzykować dreszczyka emocji...

Offline bimboom

Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 28, 2003, 12:06:07 pm »
Gaston, sa ludzie ktorzy Krakers lubili. Krakers zrobil swoja robote w swoim czasie. Choc wiele rzeczy bylo tam kiepskich. Ja lubilem dosc Kielbusa. Ktore komiksy prezentowane w Krakersie byly, twoim zdaniem,  najlepsze?

Gaston

  • Gość
Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 29, 2003, 10:25:22 am »
Najlepszy był według mnie "Układ" Wojciecha Birka i "Milkymen" Sławka Kiełbusa. Ciekawym komiksem jest też "Kasia i Dead", której opublikowałem 2 odcinki z 5 (pozostałych 3 nie będzie, bo to zamknięte historie), oraz "Radioaktywna opowieść" Macieja Łosia. Było jeszcze kilka fajnych 1, 2-planszówek, ale nie chcę się teraz rozdrabniać. Były też kiepskie rzeczy, ale tylko dlatego, że nigdy nie miałęm odpowiedniej ilości komiksów, aby mieć jakiś większy wybór, a liczba stron była określona i trzeba było to czymś zapchać. Niektóre komiksy były tworzone na bieżąco z "Krakersem" i największym niewypałem był chyba "Pan sieci". Fajnie rysowany, ale scenariusz... Hmmm...

Offline Maciej

Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 18, 2003, 09:33:16 am »
Proszę Państwa- Krakers właśnie wydał ostatnie tchnienie.
W empajkach leży ostatni numer.

Mam pomysł,aby dociągnąć ten topic do końca jako swoiste epitafium dla tego zacnego pisemka, które przez pewien czas "rządziło" i probowało spełniać "misję" publikowania komiksów środka .

Wpisujcie co chcecie...  kondolencje?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline MaxNecro

Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 18, 2003, 09:37:39 am »
Ależ KRAKERS żyje!! Właśnie dostałem paczke z Komiksiarni.pl a tam jako gratis - Krakers, nr 2 z 2001 roku! Duchy z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć... :)

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 18, 2003, 11:27:00 am »
Otworzylem ostatni Znakomiks w Empiku i mnie odrzucilo. Co za bohomazy! Ja rozumiem, ze za friko moze sie ludziom nie chciec wysilac, ale chyba nie jestem az takim fanem komiksu, zeby to kupowac. Choc pierwsze numery pisma mi sie podobaly...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jaszcząb

Krakers - Zin, czy Magazyn Komiksowy
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 18, 2003, 07:12:53 pm »
Zgadzam się z przedmówcą. Ostatnio ten zacny magazyn odmówił druku mojego komiksu. Kiedy zobaczyłem na jakim poziome są drukowane tam prace spojrzałem na swoje poczynania baaaardzo krytycznie.

 

anything