trawa

Autor Wątek: Hentai  (Przeczytany 119792 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Macias

Hentai
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 06, 2003, 12:16:15 pm »
Cytat: "Finfarin"
Macias, wydaje mi sie, że właśnie dlatego że nie są w realu, a manga daje duże możliwości upiększania bohaterów.Ale to tylko spekulacje. Niech się An-nah wypowie.
mozliwe.ale dalej uwazam,ze slininie sie na bishonenow jest zalosne.w realu malo ktora dziewczyna patrzy na takich pedalkso-slicznyck kolesi.tacy jak ja,skora, dzinsy,miesnie,duza klata,ogromna inteligencja i nie tylko sa w cenie!!!! :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Offline DaG

Hentai
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 07, 2003, 10:30:22 am »
Cytat: "Macias"
mozliwe.ale dalej uwazam,ze slininie sie na bishonenow jest zalosne.w realu malo ktora dziewczyna patrzy na takich pedalkso-slicznyck kolesi.tacy jak ja,skora, dzinsy,miesnie,duza klata,ogromna inteligencja i nie tylko sa w cenie!!!! :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

I tu niestety sie mylisz.... istnieje typ dziewczyn, ktory sie lapie na instynkt macierzynski - jakie, to sliczne, male biedne i bezbronne.... chodz ... psytulimy.... :D
ominik [DaG] Gorący
----------------------------
If people don't want me,
why did they create me ?

Offline An-Nah

Hentai
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 07, 2003, 02:20:44 pm »
Instynkt macierzyński? Może...

A moze nie wszystkie dziewczyny lubią przypakowanych facetów? Zastanawialiście się nad tym? A wy faceci, wolicie jak dziewczyna jest zgrabna, z małym biustem, czy przeciwnie, jak "jest za co chwycic"?
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Macias

Hentai
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 07, 2003, 02:27:20 pm »
jasne,ze gusta sa rozne.ja n.p preferuje drobne dziewczyny.biust nie ma wiekszego znaczenia.taki przyklad.ale dalej nie mumam jak "ciota" moze sie podobac....

MaR

  • Gość
Hentai
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 08, 2003, 01:02:26 pm »
wiesz moze to ta wrazliwosc okazywana na zewnatrz, swego rodzaju nieporadnosc (tak jak DaG'u mowil- jest sie czym opiekowac), wieksze zrozumienie uczuc. Faceci na ogol sa prości - a tu taki kwiatek, ktory nie tylko fajnie wyglada, ale tez zrozumie dziwczyne bez tlumaczenia o co chodzi.

Offline Macias

Hentai
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 08, 2003, 05:53:47 pm »
Cytat: "MaR"
wiesz moze to ta wrazliwosc okazywana na zewnatrz, swego rodzaju nieporadnosc (tak jak DaG'u mowil- jest sie czym opiekowac), wieksze zrozumienie uczuc. Faceci na ogol sa prości - a tu taki kwiatek, ktory nie tylko fajnie wyglada, ale tez zrozumie dziwczyne bez tlumaczenia o co chodzi.
pieprzenie w bambus.to nie zalezy od plci,tylko osoby.stary,spojrz wokolo i zauwaz,ze panienek, ktore sa wrazliwe jak charles manson coraz wiecej.

Offline waste

Hentai
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 09, 2003, 07:08:30 am »
Cytat: "Macias"
w realu malo ktora dziewczyna patrzy na takich pedalkso-slicznyck kolesi.tacy jak ja,skora, dzinsy,miesnie,duza klata,ogromna inteligencja i nie tylko sa w cenie!!!! :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D
khem... albo masz za duże ego, albo porozmawiaj z jakąś dziewczyną od czasu do czasu. skóra, mieśnie i klata to zdecydowanie atrybuty głupiego worka cementu (żeby nie było, nie piję akurat do Ciebie, mówię ogólnie), i jakoś ta inteligencja w parze z w.wymienionymi cechami nie chce się zbyt często ujawniać. popatrz co się dzieje na dyskotekach, tam właśnie skupia się środowisko mięśniaków.

no chyba, że to był sarkazm jakiś, to sorry, nie wyczułem.

Offline Macias

Hentai
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 09, 2003, 11:39:05 am »
Cytat: "waste"
Cytat: "Macias"
w realu malo ktora dziewczyna patrzy na takich pedalkso-slicznyck kolesi.tacy jak ja,skora, dzinsy,miesnie,duza klata,ogromna inteligencja i nie tylko sa w cenie!!!! :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D
khem... albo masz za duże ego, albo porozmawiaj z jakąś dziewczyną od czasu do czasu. skóra, mieśnie i klata to zdecydowanie atrybuty głupiego worka cementu (żeby nie było, nie piję akurat do Ciebie, mówię ogólnie), i jakoś ta inteligencja w parze z w.wymienionymi cechami nie chce się zbyt często ujawniać. popatrz co się dzieje na dyskotekach, tam właśnie skupia się środowisko mięśniaków.

no chyba, że to był sarkazm jakiś, to sorry, nie wyczułem.
to zdecydowanie byl sarkazm,kolego waste.ale trzeba tu wyjasnic jedna rzecz.jasne,u faceta liczy sie wnetrze,inteligencja itd.zgadzam sie.ale panowie,nie oszukujmy sie.wielu z nas ( ogolnie facetow,nie forumowiczow) nie zaszkodziloby zabranie sie za siebie.nie mowie tu o silce,tylko o fryzjerze,dezodorancie,golarce itp.i nie ma sie co dziwic,ze dziewczyny wola narysowanych/namalowanych/zanimowanych its. gdyz realni wygladja,khm,srednio.

Offline Blade

Temat hentai = infinite ;]
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 09, 2003, 02:47:16 pm »
Ja tam wole normalne dziewczyny, usmiechajace sie - to prawda: biust nie ma znaczenia.

Rzeczywiscie nie razi mnie jakos "les", ale "gay" mnie denerwuje albo smieszy... -_-
Kazdy glupiec moze krytykowac, i wielu z nich to robi"   Winston Churchil

http://www.blade-kun.blog.pl
:: | BladE | ::

MaR

  • Gość
Hentai
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 09, 2003, 07:13:59 pm »
Cytat: "Macias"
to zdecydowanie byl sarkazm,kolego waste.ale trzeba tu wyjasnic jedna rzecz.jasne,u faceta liczy sie wnetrze,inteligencja itd.zgadzam sie.ale panowie,nie oszukujmy sie.wielu z nas ( ogolnie facetow,nie forumowiczow) nie zaszkodziloby zabranie sie za siebie.nie mowie tu o silce,tylko o fryzjerze,dezodorancie,golarce itp.i nie ma sie co dziwic,ze dziewczyny wola narysowanych/namalowanych/zanimowanych its. gdyz realni wygladja,khm,srednio.

polowa populacji wyglada srednio, co nie zmienia faktu ze zawsze jest jakies bostwo, vide Di caprio, Enrike itp. A ze akurat w m&a oprocz kreski jest duzy nacik na ukazanie uczuc, pozwala to doglebnie poznac bohatera. słyszałes by któras kochała sie w Bolku - a przeciez czysty, rysowany, ostrzyzony, itp. ?

btw. wracajac do tematu hentai - widzial kos gdzies tentacla z facetami w roli glownej ??

Offline Macias

Hentai
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 09, 2003, 09:30:39 pm »
uczuc?wielu facetow albo uczuc nie pokazuje kobiecie "bo to niemeskie", albo zachowuje sie jak sku...i nie dziwie sie,ze ci maja problemy z pannami.z drugiej strony duzo panien lubi kolesi "twardych,z komorka,wozem,dresikiem,z silki i ktorzy lubia przypi****lic".tak wiec gusta sa rozne.i witam na forum ziomka z 3miasta

Offline Blade

ech...
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 10, 2003, 02:57:01 pm »
A zaczelismy tak spokojnie - co to jest hentai...  :roll:
Kazdy glupiec moze krytykowac, i wielu z nich to robi"   Winston Churchil

http://www.blade-kun.blog.pl
:: | BladE | ::

Offline Blade

Hentai
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 10, 2003, 02:58:24 pm »
Cytat: "MaR"
Cytat: "Macias"
to zdecydowanie byl sarkazm,kolego waste.ale trzeba tu wyjasnic jedna rzecz.jasne,u faceta liczy sie wnetrze,inteligencja itd.zgadzam sie.ale panowie,nie oszukujmy sie.wielu z nas ( ogolnie facetow,nie forumowiczow) nie zaszkodziloby zabranie sie za siebie.nie mowie tu o silce,tylko o fryzjerze,dezodorancie,golarce itp.i nie ma sie co dziwic,ze dziewczyny wola narysowanych/namalowanych/zanimowanych its. gdyz realni wygladja,khm,srednio.

polowa populacji wyglada srednio, co nie zmienia faktu ze zawsze jest jakies bostwo, vide Di caprio, Enrike itp. A ze akurat w m&a oprocz kreski jest duzy nacik na ukazanie uczuc, pozwala to doglebnie poznac bohatera. słyszałes by któras kochała sie w Bolku - a przeciez czysty, rysowany, ostrzyzony, itp. ?

btw. wracajac do tematu hentai - widzial kos gdzies tentacla z facetami w roli glownej ??



Nie... :D. Ale mam kolezanke ktora takowy narysowala (bleee...)
Kazdy glupiec moze krytykowac, i wielu z nich to robi"   Winston Churchil

http://www.blade-kun.blog.pl
:: | BladE | ::

Offline Blade

Hentai
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 10, 2003, 03:03:23 pm »
Cytat: "An-Nah"
Instynkt macierzyński? Może...

A moze nie wszystkie dziewczyny lubią przypakowanych facetów? Zastanawialiście się nad tym?


No w sumie masz racje ale wysportowany nie oznacza "przypakowany". Jak bym nie uprawial sportu, tylko siedzial przed TV i ogladal M&A (vide 1 tom Oh! My Goddess) to watpie zeby jakakolwiek dziewczyna sie mna zainteresowala... "Czesc, jestem Tytus! Mam 166 wzrostu i waze 99 kg!!!" :wink:
Kazdy glupiec moze krytykowac, i wielu z nich to robi"   Winston Churchil

http://www.blade-kun.blog.pl
:: | BladE | ::

MaR

  • Gość
Hentai
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 15, 2003, 12:13:35 am »
fajnie jest tez zauwazyc ze malo dziewczyn bierze udzial w dyskusji. zupelnie jakby to nas bardziej obchodzilo.

Macias dzieki za powitanie.

 

anything