Autor Wątek: Hentai  (Przeczytany 119742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Macias

Hentai
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 15, 2003, 06:03:16 pm »
ano racja,panny nas olaly.problem jest jedynie taki,ze malo panien na forum w ogole....

Offline Bengthy

Hentai
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 27, 2003, 06:45:23 pm »
Zauważyłeś !!  :D  Może zastanowimy się czemu tak jest. Proponuję odpowiedzieć na pytanie : jaki (głównie) typ dziewczyn siedzi przed komputerem i wchodzi na forum o takiej tematyce, jak to?
ożliwość podejmowania własnych decyzji jest jedyną oznaką wolności.

Offline Macias

Hentai
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 27, 2003, 08:50:38 pm »
45-90 kilo, 150-190 cm wzrostu, okulary,pryszcze,nieswiezy oddech-cos jak my,tyle,ze w wersji zenskiej

Offline Bengthy

Hentai
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 27, 2003, 08:58:51 pm »
Lepiej narzuć worek pokutniczy i zacznij się biczować, zanim przeczytają to nieliczne użytkowniczki tego forum. :D Myślę jednak, że tutaj jest i tak lepiej niż na czacie, ponieważ raczej nie powinieneś znaleźć tu dziewczyn, które szukają chłopaka na necie, bo w szarej rzeczywistości mają z tym problemy ( nie ważne jakie  :) ). Zresztą zapraszam nasze nieliczne różyczki do wypowiedzenia się, jęsli jakieś jeszcze są  :( .
ożliwość podejmowania własnych decyzji jest jedyną oznaką wolności.

Offline Macias

Hentai
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 27, 2003, 09:10:52 pm »
akurat aktualnie nie szukam zadnej dziewczyny,wiec obaw nie mam :D
a rozyczki z forum raczej nie pokazuja sie tu juz od dawna,wiec watpie czy uslyszymy jakis ich glos w tej sprawie

grzybek

  • Gość
Hentai
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 28, 2003, 10:44:56 am »
Dziewczyny sie znajda jak zrobi sie topic YAOI... To taki powazny przyciagacz ;)  Poza tym dziewczyny sa tutaj i sie nie odzywaja :) a czemu to nie wiem

pozdrawiam
Grzybek

Offline sivy

Hentai
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 28, 2003, 04:51:51 pm »
Nie rozumiem dlaczego dziewczyny maja cos przeciwko Yurii, a faceci przeciwko Yaoi
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Bengthy

Hentai
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 28, 2003, 09:29:08 pm »
Nie byłbym taki pewny. Dziewczyn ogółem nie podniecają nagie akty, ani tym podobne, im się to czasem podoba, bo zauważają w tym piękno (kolorów, ustawienia - nie wiem dokładnie, jakie, jestem samcem). A także osobniki płci pięknej posiadają inną mentalność. Przykładowo dwie samiczki rodzaju ludzkiego mogą się wykąpać razem w wannie w pełnym negliżu i nie powinny mieć raczej oporów, chłopacy, by tego raczej nie zrobili. Do tego dochodzi sporo wyjątków: homoseksualiści (dobry temat na forum) oraz fakt, że nie ma 100% kobiety, ani mężczyzny. Przypomnę tylko jeszcze lekcję biologi: zarodek na początku jest płci żeńskiej, dopiero potem wstrzykiwana jest pewna dawka testosteronu, która decyduje o rozwinięciu się cech męskich. Do pewnej dawki pozostaje się dziewczyną, powyżej zmieniamy się w chłopaków. Tak też można wytłumaczyć chłopczyce oraz zniewieściałych mężczyzn. Na koniec podkreślam, że mogą się mylić, więc jestem otwarty na wasze opinie.
ożliwość podejmowania własnych decyzji jest jedyną oznaką wolności.

Offline Kik

Hentai
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 28, 2003, 11:18:15 pm »
ja tam nic nie mam do yaoi...niech sobie będzie...
co do rozwodu Bengthy'ego to jest to temat raczej na 4um offtopic, nie na M&A ;]
jeśli chodzi o yaoi to zobaczcie sobie tutaj > http://www.ikanet.pl/~shimizu/forum/viewtopic.php?t=293&postdays=0&postorder=asc&start=585 < jak faceci potrafią się dobrze przy tym bawić...a nikt z nich nie jest gejem ;] jeśli jesteś facetem to jak się możesz tego brzydzić...

Offline Bengthy

Hentai
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 28, 2003, 11:40:55 pm »
Odwiedziłem stronę poddaną przez Kika i wniosek jest jeden, trzeba otworzyć ten temat na forum, bo jest o czym mówić. Warto też zauważyć, że oglądanie/czytanie historii o homoseksualistach to nie to samo, co bycie jednym z nich. Czyli tu wszystko zależy od tego, jak mocne jest to yaoi i ile interesującej fabuły posiada. A i zanalazłem na offtopic temat o gejach i lezbijkach (dzięki Kik), dwanaście stron tekstu do czytania  :( .
ożliwość podejmowania własnych decyzji jest jedyną oznaką wolności.

grzybek

  • Gość
Hentai
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 29, 2003, 10:58:13 am »
Chyba ten temat jest tak obszerny, ze niejedna ksiazke by sie napisalo o tym wszystkim ;)

pozdrawiam
Grzybek

Offline sivy

Hentai
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 29, 2003, 03:32:48 pm »
Skoro zostal poruszona sprawa rozwiniecie zarodkow to jeszce pozostaje sprawa takiej choroby (nazwy nie pamietam), ze czlowiek rodzi sie z genitaliami obojga plci :o
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Pokpoko

Hentai
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 29, 2003, 07:22:56 pm »
obojnactwo?co to ma do sprawy?jakiej sprawy?Millera? :D

Offline Bengthy

Hentai
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 01, 2003, 12:40:45 am »
Widzę, że temat się zaciął. Więc zapraszam do zwierzenia się, które hentai wam się najbardziej podobało (fabuła, akcja..khem, khem  :) ) . I jakby mi ktoś mógł podać tytuły, jakiś dobrych yaoi, byłbym wdzięczny (kolega miał mi przysłać, ale jakoś się nie spieszy).
ożliwość podejmowania własnych decyzji jest jedyną oznaką wolności.

grzybek

  • Gość
Hentai
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 01, 2003, 06:35:28 am »
Polecam Zestuai ale z polskim subem TYLKO z POLSKIM SUBEM :)

hehe
pozdrawiam
Grzybek

 

anything