trawa

Autor Wątek: Nowe Krasnoludy  (Przeczytany 196580 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mauler

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 26, 2005, 06:47:04 pm »
Polski Armybook co prawda JEST - tylko pytanie czy wydadzą od razu polską wersję NOWEGO podręcznika.
Jeśli tak będą szybko pracować jak nad WE to nie wróżę sukcesów (znaczy - pooooooślizg widzę ogromny).
ILLED BY DEATH

Przeproście i Spier........e

Offline Gromil

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 26, 2005, 07:18:54 pm »
Tak Krasnoludy pokazują że rosną w siłę i mam nadzieje że nie skończy się to tylko na tych prześlicznych figurkach,ale stone mi sie nie podoba :arrow:
Czas pokaże co będzie dalej z niecierpliwością czekam na ukazanie sie nowego Army booka
 nazwie miało być GromRil ale mi nie wyszło =)

OB unit- warhammer gangsters

Offline Shakin' Dudi

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 26, 2005, 07:28:00 pm »
Klopa wygląda jak papierowa zabawka :x bez sensu!! myslałem że coś tak ślicznego jak trebuszet dadzą a tu takie badziwne maszynki....wszystkie...a co do kraśków to masa figsy. Mam nadzieje że hammerersów zmienią :evil:
)

Offline Kota

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 26, 2005, 07:38:18 pm »
IkitClaw Ten Pan siedzial juz na tym tronie zanim Ty sie urodziles :p Jest to stara figurka poprostu odnowiona chociaz 5 edycyjny tron byl ladniejszy...
istrzem Ten co wroga ogniem Goni.Bogiem ten co na niego powodz sprowadza.

Offline D(z)ik'Zorn

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 26, 2005, 08:27:44 pm »
Ja wyczuwam w tym figsie z tronikiem pradawną moc :) Sprawia fajne masywne i potężne wrażenie, tylko troche klimatem jest nie we wte strone jak dla mnie, ale ogólnie to na plus :)
eep disco evil!!

Offline Tytus

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 26, 2005, 08:36:33 pm »
Jesli ktoś jest zainteresowany więcej niz garścią informacji o nowych krasnoludach, to polecam topic z Bugmana:
http://forum.bugmansbrewery.com/1-vt8957.html?postdays=0&postorder=asc&&start=0
Najpierw pal, a potem rabuj, to co zostało- czyli Złoto"
Istnieje 10 rodzajów ludzi, ci którzy rozumieją kodowanie binarne liczb dziesiętnych i ci którzy tego nie rozumieją...

Shino

  • Gość
Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 26, 2005, 08:41:00 pm »
..szczegulnie fragment o nowym czolgu ;)

Offline D(z)ik'Zorn

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 26, 2005, 08:44:42 pm »
Na 2 stronie tego forum jest cosik ciekawego o minersach napisane, czy to jest pół-oficjalna plotka czy pic :?:
eep disco evil!!

Shino

  • Gość
Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 26, 2005, 08:57:46 pm »
na 3 stronie masz juz troche inne zasady:


Miners - now Special, Underground Advance is unchanged. Champion can be equipped with a Steam-powered Rockdrill for +25pts, which is Str+3, strikes last, and allows the unit to reroll when they turn up with Underground Advance. As standard, they can throw explosive charges at charging enemies - no roll to hit, with a nominal 4" range, and the unit causes 1d6 Strength 6, flaming hits.

Offline D(z)ik'Zorn

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:01:45 pm »
Zauważyłem po napisaniu postu już :) Ale i tak to brzmi nieźle, bombki :D

I jeszcze ten sztandar D6 a nie 2D6 na liderke, ciekawe czy wejdzie :)
eep disco evil!!

Offline Borysss

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:13:35 pm »
Powiem jedno - zaczynam sie bac krotko nogich ...
Jak z WE w koncu okazlo sie ze sa calkiem znosne (a zapowiadalo sie na cos mega .. ;) ) to dwarfy chyba naprawde dostana powera teraz.

Boje sie, ze wszystko skonczy sie na dopakowaniu i tak juz dobrego strzelania ... :/


Pzdr.
url=http://forum.zadtrolla.glt.pl]WSTĄP DO KARCZMY 'POD ZADEM TROLLA'[/url]



Offline D(z)ik'Zorn

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:15:20 pm »
Dosłownie nowe dwarfy zdmuchną z nóg konkurencje :badgrin:
eep disco evil!!

Offline Tomash

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:18:01 pm »
GW zaczyna przeginać. Figurki z edycji na edycję są coraz mroczniejsze i bardziej ponure, sugerowane malowanie szaro-buro-brązowe i ogólnie gdybym chciał figurki w stylu Rackhama, grałbym w Konfrontację  :?

Jak sobie oglądam w Collector's Guide'ach figurki z 4-5 edycji, pomalowane we wszystkie kolory tęczy, to aż żal d... ściska. Czy wszystko musi być teraz takie przemroczne? Maluj figurki dla szatana! \m/

Ale designy nowych krasi - miód :).
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline D(z)ik'Zorn

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:23:26 pm »
Już teraz wiem co przypomina mi nowy klimat krasi-LotRa. Mam jeszcze Daina i Khazadów w szufladzie i conieco są podobni :)
eep disco evil!!

Offline IkitClaw

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:28:01 pm »
Cytuj
IkitClaw Ten Pan siedzial juz na tym tronie zanim Ty sie urodziles :p

W ogóle mnie nie zrozumiałeś. Nie chodzi o to, że on jest nowy, tylko o ogólną tendencję GW do wsadzania wszystkich bohaterów na lektyki, tarcze etc. A to, że ta figurka juz była., wcale mnie nie obchodzi. GW powinno wykazać troche inwencji , a nie powielać tylko starych herosów, szczególnie tych co nie wystąpili w tej edycji. A niestety zasmuce Cie, bo o tym ćwoku na troniku wiedziałem, tylko po prsotu pamiec zaszwankowała, przez brak 6 edycjyjnej firugki. I pewnie GW o to chodzi, wskrzeszaja starych herosów po edycji i dwóch i normalnie jakby nowego stworzyli...

Cytuj
Jest to stara figurka poprostu odnowiona chociaz 5 edycyjny tron byl ladniejszy...

Po cholere odnawiać to? Co następne? Kowadło wróci na kółka? Czy każdego herosa trzeba odnawiać? Po co?

 

anything