Autor Wątek: Nowe Krasnoludy  (Przeczytany 196368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shino

  • Gość
Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2430 dnia: Listopad 16, 2006, 12:04:45 pm »
Cytat: "Shax"
Mam takie pytanie odnosnie kowadełka
Nie mozna czarowac w CC ale przeceirz kowadło to nie czar wiec czy mozna kuć runy w CC??

a jest warmachinem? a warmachiny moga byc uzywane gdy sa w cc? i gdzie jest napisane, ze nie mozna czarowac w cc?

Offline spot

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2431 dnia: Listopad 16, 2006, 12:29:47 pm »
str. 31

"A rune may not be struck if the Runesmith or Guards are in close combat."

Offline sAddamiec

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2432 dnia: Listopad 16, 2006, 12:30:08 pm »
To o to chodzilo :?
Tu nawet nie ma co sie podpierac warmachinowoscia kowadla, wystarczy przeczytac zapis z AB.
zy normalna zwykła plewa może ścinać ch..em drzewa? Ależ owszem, czemu nie, plewie też należy się! Olali olala, olali olala... :D

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2433 dnia: Listopad 16, 2006, 03:46:38 pm »
Cytat: "Shax"
Ej panowie pomocy niec mi sie nie miesci do rozpy na 2006 pts
Chiciałem sowją rozpe na 1750 dozucic kowadełki i organy oczywiscie wyrzucając runshmita a tu kuta*s nic sie nie mieści boje sie grac na takie punkty bez 3 klocków do walki to cholerne kowadło zrzera tyle pts:d


Wywal kuszoli i daj organy, wywal jeszcze kowala i wchodzi ci kowadło.



Cytat: "Supeł"
Katapki zawsze wymiatają, ale teraz bolce z trafianiem na 2+ to świetna rzecz jak nie ma proximiti. Ja biore 2 katapki i 2 bolce teraz zawsze - jak siedzi heros w kawaleri to napieram 2 katpy i wyciagam spokojnie sobie potem herosa bez look out sera. To samo banszety i ratlingi...
Nie biore za to nigdy cannona - jest do dupy z jednego powodu - D3W.... tylko...


A ja tam wróciłem do starego, dobrego cannona z 1 powodu. Klopa ma teraz min. 12" zasięgu, a cannon kozackiego grejpszota, który (jeśli się dużo rzuci na siłę :P ) mieli piechote rankową i herosów.
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline Shax

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2434 dnia: Listopad 17, 2006, 08:34:11 am »
Więc tak zrobiłem tak jak myslałem i jak radziłes weszło z rezerwą dwóch punktów:)
Teraz mysle za co minersów wpakowc 10 ?MOze Wywalic thunderesów?dam sobie rade bez nawet 10 strzelających?

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2435 dnia: Listopad 17, 2006, 08:41:52 am »
Spróbuj powywalać championów, kowadłu daj 1 scrolla, rune of stone i preservation, będzie o wiele tańsze. W longach sztandar możesz zamienić na courage (20 pkt zaoszczędzasz) i może z 1 klopy peneratinga ściągnij, jak zostaną pkt to dopakuj warriorsów do 20stek.
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline Shax

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2436 dnia: Listopad 17, 2006, 09:00:28 am »
wiec po zdejmowałem penetrating czempionów nawet tarcze z thundów i starczyło mi na 5 mincerów z fcg a scrola sie boje sciągnac no dobra z samym sztandarem starcza na 6 minerów macie pomysły jak to pociąc? zeby byli strzelcy i minerzy?

Offline Bachmat

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2437 dnia: Listopad 17, 2006, 09:59:54 am »
Cytat: "Shax"
wiec po zdejmowałem penetrating czempionów nawet tarcze z thundów i starczyło mi na 5 mincerów z fcg a scrola sie boje sciągnac no dobra z samym sztandarem starcza na 6 minerów macie pomysły jak to pociąc? zeby byli strzelcy i minerzy?


Ngdy nie dawaj na tak małym oddziale sztandaru!! Muzyka co najwyżej. I to też niekoniecznie.
Nieporuszony niczym góra, niepowstrzymany niczym ogień, spokojny niczym las, zwinny niczym wiatr. Na niebie i na ziemi tylko mnie należy się podziw."

- Motto na sztandarze Takeda Shingen

Offline Muzyk_Gruby

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2438 dnia: Listopad 17, 2006, 11:21:15 am »
Oni mają zabijać, a nie ustawać  ;) !
UPIĘ 6ED LONGBEARDÓW

We are all sons of Grungni!!
May the bless of Valaya be with us my small friends!!

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2439 dnia: Listopad 17, 2006, 05:46:35 pm »
To wystaw gołych. W czym problem. Od 15 możesz dawać CG, bo w takiej ilości mogą coś zrobić. Ja osobiście jak już wystawiam (i jak się mieszczą) to 10 gołych i wesołych.
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline Jerzyn

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2440 dnia: Listopad 17, 2006, 08:15:12 pm »
Cytat: "Shax"
Więc tak zrobiłem tak jak myslałem i jak radziłes weszło z rezerwą dwóch punktów:)
Teraz mysle za co minersów wpakowc 10 ?MOze Wywalic thunderesów?dam sobie rade bez nawet 10 strzelających?


spokojnie sobie bez nich poradzisz. ja bym ich wystawial dopiero na naprawde duze punkty powyzej pelnego tysiaca. lepiej podpakuj klocki piechoty albo daj minerow.

i sztandary tylko klockach od 15 w gore. na mniejszych sie nie oplaca.
owa super gierka: VisArcana
Grajcie, wspomagacie kumpli :D

Offline Jerzyn

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2441 dnia: Listopad 17, 2006, 08:16:31 pm »
Cytat: "Shax"
Więc tak zrobiłem tak jak myslałem i jak radziłes weszło z rezerwą dwóch punktów:)
Teraz mysle za co minersów wpakowc 10 ?MOze Wywalic thunderesów?dam sobie rade bez nawet 10 strzelających?


spokojnie sobie bez nich poradzisz. ja bym ich wystawial dopiero na naprawde duze punkty powyzej pelnego tysiaca. lepiej podpakuj klocki piechoty albo daj minerow.

i sztandary tylko klockach od 15 w gore. na mniejszych sie nie oplaca.
owa super gierka: VisArcana
Grajcie, wspomagacie kumpli :D

Offline Jerzyn

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2442 dnia: Listopad 17, 2006, 08:18:50 pm »
Cytat: "Shax"
Więc tak zrobiłem tak jak myslałem i jak radziłes weszło z rezerwą dwóch punktów:)
Teraz mysle za co minersów wpakowc 10 ?MOze Wywalic thunderesów?dam sobie rade bez nawet 10 strzelających?


spokojnie sobie bez nich poradzisz. ja bym ich wystawial dopiero na naprawde duze punkty powyzej pelnego tysiaca. lepiej podpakuj klocki piechoty albo daj minerow.

i sztandary tylko klockach od 15 w gore. na mniejszych sie nie oplaca.
owa super gierka: VisArcana
Grajcie, wspomagacie kumpli :D

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2443 dnia: Listopad 17, 2006, 08:56:49 pm »
Ja tam na 2k, mam 1 scrolla, przy 7DD starcza mi.
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline Shax

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2444 dnia: Listopad 18, 2006, 01:22:49 pm »
Hmm tak mysle czy by ich nie wywalic ale na 2006 przydaja sie jakies skinki zlikwidowac albo cos