Autor Wątek: Nowe Krasnoludy  (Przeczytany 196485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Muzyk_Gruby

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2460 dnia: Listopad 23, 2006, 06:10:17 pm »
Cytat: "Ostry"
Cytat: "Muzyk_Gruby"

mylisz się. To jest inna sytuacja. Ta w uściśleniach mówi, że nie można wyjść lini w jednej KOLUMNIE zreformować się i stać na np. 16 calu, albo gdzieś daleko i popchnąć z kowadła.

Tutaj wychodzimy w jednym szeregu i łapiemy machinki w naszą sieć minersów, a potem z overruna niszczymy wszystkie w jednej turze...


no to tutaj Ty się mylisz że ja się mylę... :p  bo ja napisałem to samo co ty tylko w mniej zrozumiałej formie :D
a z overruna nie da się zniszczyc np. 5 w jednej turze bo jeśli inna nasza jednostak nie walczy z maszyną przeciwnika to po overrunie walczymy już w nowej turze :p


A od nowej edycji nie robi się overrunów w tejsamej turze?!!
UPIĘ 6ED LONGBEARDÓW

We are all sons of Grungni!!
May the bless of Valaya be with us my small friends!!

Offline Gelo

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2461 dnia: Listopad 23, 2006, 06:39:58 pm »
Tylko jeden raz, rozwalamy wroga --> overrun --> rozwalamy wroga --> już nie można robić overruna
url=http://ubanimator.com][/url]

Offline Supeł

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2462 dnia: Listopad 23, 2006, 06:40:11 pm »
Muzyk pustaku  ;) , nie o to chodzi, przeczytaj sobie w podr.

Offline Bachmat

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2463 dnia: Listopad 23, 2006, 06:42:00 pm »
Cytat: "Muzyk_Gruby"
Cytat: "Ostry"
Cytat: "Muzyk_Gruby"

mylisz się. To jest inna sytuacja. Ta w uściśleniach mówi, że nie można wyjść lini w jednej KOLUMNIE zreformować się i stać na np. 16 calu, albo gdzieś daleko i popchnąć z kowadła.

Tutaj wychodzimy w jednym szeregu i łapiemy machinki w naszą sieć minersów, a potem z overruna niszczymy wszystkie w jednej turze...


no to tutaj Ty się mylisz że ja się mylę... :p  bo ja napisałem to samo co ty tylko w mniej zrozumiałej formie :D
a z overruna nie da się zniszczyc np. 5 w jednej turze bo jeśli inna nasza jednostak nie walczy z maszyną przeciwnika to po overrunie walczymy już w nowej turze :p


A od nowej edycji nie robi się overrunów w tejsamej turze?!!


Że co? Trochę nie rozumiem pytania. Overruny zawsze robiło się w tej samej turze :roll:

Teraz jest jedynie tak, że jeśli wpadamy goniąc/overrunując w przeciwnika już związanego walką to oddział bije się drugi raz.
Nieporuszony niczym góra, niepowstrzymany niczym ogień, spokojny niczym las, zwinny niczym wiatr. Na niebie i na ziemi tylko mnie należy się podziw."

- Motto na sztandarze Takeda Shingen

Offline Muzyk_Gruby

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2464 dnia: Listopad 23, 2006, 09:54:06 pm »
No to dzięki, że mi wszystko wyjaśniliscie  :p !
UPIĘ 6ED LONGBEARDÓW

We are all sons of Grungni!!
May the bless of Valaya be with us my small friends!!

Offline Bukaj

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2465 dnia: Listopad 28, 2006, 09:53:41 am »
Czy to wina mojego AB czy BSB nie może mieć nic poza Master Rune of Stromni.
Jak dodam mu R of Stone lub Challenga to po dodaniu Stromniego kasuje pozostale runy!!!

 :x   :? [/b]

Offline Kozisyn

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2466 dnia: Listopad 28, 2006, 12:12:33 pm »
albo sztandar albo runiczne przedmioty
teraz są takie czasy, że człowiekowi strach rzucić palenie"

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2467 dnia: Listopad 28, 2006, 03:36:46 pm »
Cytuj
albo sztandar albo runiczne przedmioty


Dokładnie. Albo robisz bsbka z kozackim sejwem i dobrym biciem, albo magiczny sztandar i kijowy sejw.

A tak pozatym to czytać AB dokładniej, wszystko jest dokładnie napisane w tej sprawie.
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline Bukaj

Nowe Krasnoludy
« Odpowiedź #2468 dnia: Listopad 28, 2006, 04:45:25 pm »
mea culpa, mea culpa,

za szybko, za mało uwagi, zbyt pochopnie  ;)