Autor Wątek: Zimowy turniej w lublinie.  (Przeczytany 3778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CHESUS

Zimowy turniej w lublinie.
« dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:32:21 pm »
Wraz z motorem i krzyśkiem wpadliśmy na pomysł zorganizowania gwiazdkowego turnieju w lublinie narazie są to tylko plany które może zostaną wcielone w zycie. Pomysł jest taki że turniej mugł by być 2 dniowy i pierwszego dnia rozegrany byłby turniej pojedyńczy a drugiego turniej parowy. Turniej miałby się odbyc (mniej wiencej) w połowie grudnia. Pragnoł bym sie dowiedzieć ile osób by przyjechało żeby wiedziec czy wogule ma sens zastanawianie się nad organizacją zawodów. Podczas zawodów obowiązywały by zimowe zasady.

No i podczas takiego turnieju mozna by zrobić Mordheimowego śledzika. :D
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline Nazroth

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:37:26 pm »
Pomysł bardzo fajny, ale podwójny turniej to duże koszty (głównie za wynajem jakiegoś lokum)... problem ze spaniem dla wielu graczy. Ponadto "drugiego" dnia ludzie byliby troche zmięci... ale pomysł dobry.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline CHESUS

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:44:49 pm »
jak narazie to jest tylko pomysł.

co do kosztów wynajęcia sali to sądzimy ze nie były by wcale takie duze oile udalo bynamsie dogadac z jakąś szkoła ( a takie mozliwości są chyba :D ) jak by była szkoła to myśle ze spanie tez było by załatwione

a co do zmęczenia to myśle ze jakoś wszyscy by dali rade a pozniej odpoczeli by przy świątecznym stole.
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline Mistrz wałków :)

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2005, 10:58:55 pm »
Pomysł ciekawy, lecz z wystawiniem opini poczekam az do ujznia chodzby szkicu rozgrywek..

No i termin gwiazdkowy może być nieco uciążliwy.. niektórzy takie świeta spedzaja z rodziną :)
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2005, 11:03:32 pm »
To co pisze kamil to też prawda... większość graczy zapewne spędza święta z rodziną i mogę się założyć, że to minimum 90%towa większość. Co oznacza, że choć pomysł fajny i wizja całkiem przyjemna - to jednak dużo wskazuje na niewypał :(
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline CHESUS

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 26, 2005, 11:48:29 pm »
hmmm niewiem co za warjat organizował by turniej w wigilie??

mi chodziło raczej o okres powiedzmy tygodnia lub dwuch przed bożym narodzeniem

a co do zarysu regulaminu to musimy najpierw zająć się turniejem na FALKONIE chociaz mysle ze niedlugo powstanie zarys regulaminu na gwiazdkowy turniej jutro przedyskutuje ewentualny termin turnieju oczywiście oile sięodbendzie
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline RafiK

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 27, 2005, 03:22:15 pm »
Hmm, a turniej sylwestrowy? Nie przed Swiętami (kiedy jeszcze zdarza się, że ludzie mają różne zajęcia na głowie, rok trzeba dopiąć itp.), ale PO Świętach?

Co Wy na to?

Offline Mistrz wałków :)

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 27, 2005, 03:51:25 pm »
To juz znacznie lepiej brzmi :)
I z pewnościa wiecej osob chetnych sie znajdzie.. aczkolwiek moze dojsc do konfliktów miedzy parami (sylwester pwinno sie spedzać na imprezielub na parkiecie :))
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 27, 2005, 04:23:25 pm »
Właśnie - ja byk z wami chętnei posylwestrował - ale nie mżna olewac swoich przyjaciół zpoza okolic Mordheima:)... w końcu sylwester powinno się poświęcać osobom najbliższym (partnerce, znajomym, friens or foe...all)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline CHESUS

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 27, 2005, 10:31:34 pm »
widze że zainteresowanie turniejem zimowym jest spore tylko problem co do ustalenia terminu początek grudnia chyba odpada niewiem kiedy planowany jest turniej par w krakowie powiedzmy rze 1 wikend grudnia to jest 3 grudnia potem przed świętami zostają dwa terminy 10-11 lub 17-18 z czego 17 -18 odpada bo zablizko świąt a 10 -11 tez niebardzo bo tydzień wcześniej moze odbendzie sie TP w krakowie (no chyba ze nasz turniej bendzie 2 dniowy i malutki dla lublina i okolic bo na krakowskim TP moze sie pojawie z gonzem i coś powalczymy :D ) następny termin po świętach wypada tuz przed sylwkiem i odpada z oczywistych powodów ( wole szum w głowie od bąbelków z szampana niż od rozkminek przy stole) nastempne terminy są dopiero w styczniu ale wtedy juz powolutku sesja sie zbliza i tez nie zabardzo mozna pograć a pozatym w chyba w styczniu ruszamy z ligą a to może nam troszke kolidowac

ale turniej w styczniu miał by swój jeden plus śmieszną nazwe
turniej trzech króli lub zimowy turnie gromniczny albo zimowy turniej pod zeschłą choinką :D

jest jedno rozwiązanie moze udalo bysie dogadać jakoś apropo terminu z WKW lub TH lub kimkolwiek kto TP w krakowie bendzie organizował troszke ciężko jest sie połapać w tym wszystkim (ja od czytania waszych dyskusji troszke zgłupiałem i jusz się niebardzo orjentuje)
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline G O N Z O

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 28, 2005, 07:59:13 pm »
Sam pomysł z turniejem na zimowe zasady jest według mnie świetny. Ale są minusy co do reszty. Nie jestem pewien czy przed gwiazdkową krzątaniną uda się zrobić coś takiego (i to dwudniowego). Pomijając względy organizacyjne typu najem szkoły na 2 dni przed gwiazdką (z noclegiem czy bez?) chodzi mi głównie o to czy zbierze sie więcej niż 10 osób na taki turniej - a do tego turniej par? No nie wiem, nie wiem... Moim zdanie jeśli sie odbędzie to raczej będzie to taki lubelski + okoliczny turniej. Sam chętnie na nim pomordheimuję :D
... tylko nie mów mi Jezus, że jestem asertywny.
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline CHESUS

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 28, 2005, 09:01:12 pm »
a właśnie że to powiem JESTEŚ ASERTYWNY przecież w ankiecie juz jest 10 osób kturym sie pomysł podoba i zakładam ze jak sie podoba to przyjechały by na 2 dniowy turniej ze szkołą nie przewidywał bym większych problemów myśle ze udało by się załatwić jakąś i to niedrogo więc niemów nie i zacznij rozkminiać scenarjusze i regulamin

i mam proźbe do organizatora turnieju par w krakowie jakby mógł mi dać chociaż przybliżone daty odbycia się turnieju zebyśmy mogli chociaż się zorjentować czy się opłaca 2 dniowy robić.
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline Asfaloth

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 28, 2005, 09:47:33 pm »
Hee spox ja się przyłączam jeżeli tylko znajdę czas. Momo, ze zasad nie znam. :):):)Pozdr.
arma is Karma

Offline Mad Hamster

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 29, 2005, 11:24:10 am »
ja napewno bede. a ty nigga nie gadaj ze zasad ze zasad nie znasz. dobrze klepiesz, ale twoja nowa banda undeadow rozni sie od wczesniejszego reiklandu, musisz pocwiczyc.
ps. na RAPORTY BITEWNE mam pytanie do Ciebie, Gonza, Dziz-Aza i Motora.
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline CHESUS

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 29, 2005, 09:35:04 pm »
widze że chętni są więc podejrzewam ze turniej zostanie zorganizowany czekam teraz na propozycje scenarjuszy :D
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!