Autor Wątek: Zimowy turniej w lublinie.  (Przeczytany 3778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Motorek

Nauka gry w Mordheim.
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 13, 2005, 12:51:25 pm »
Nie wiedziałem gdzie to napisać , a nie chciałem tworzyć nowego tematu, więc podepne się z tym postem tutaj. ;)

Dziś o godzinie 16:00 w sklepie modelarskim Krzyś u. Kapucyńska 6 w Lublinie odbędize się nauka gry w Mordheim, którą poprowadzę ;)  Do dyspozycji graczy bedą warbandy Mercenaries i Skavenów ( niedługo również Undead - malują się, Sisters of Sigmar i O&G). Nauki bedą odbywały się w każdy czwartek od 16:00 i chyba w poniedziałki (prowadzi kolega , więc nie wiem dokładnie).
Serdecznie Zapraszam ;)

Offline Mistrz wałków :)

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 13, 2005, 11:58:17 pm »
Bomba!
Widze że coraz wiecej osób garnie sie do uczenia młodych zasad tej jakże miłej naszemu sercu gry!
Kamil. (miszczu)

Offline CHESUS

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 14, 2005, 07:20:48 am »
im nas wiencej tym weselej :D i większe turnieje bendą super :D
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline Motorek

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 14, 2005, 09:04:26 am »
Tak tylko , że nauki nie było bo chętnych do grania nie było :( , grała stała ekipa, a później WFB, może następnym razem bedzie lepiej.

Offline Asfaloth

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 18, 2005, 09:30:14 pm »
Tee motor nie narzekaj co myslisz, żę nowych graczy ot tak w tydzieńsciagniesz. "Czoko hunters rulez"
arma is Karma

Offline Manqi

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 20, 2005, 02:51:06 pm »
Czy w przyszłym tygodniu organizujecie nauke bo jeżeli tak to chętnie bym posłuchał.

Offline Motorek

Zimowy turniej w lublinie.
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 20, 2005, 08:09:10 pm »
Była dziś i będzie w każdy czwartek od 15:30 do 18 w sklepie, mozna przyjść popatrzeć a najlepiej spróbować zagrać - udostępniamy figurki ;)
Dziś uczyłem dwie osoby ;)Niestety więcej nie udało mi się namówić :( woleli popatrzeć , ale mimo to jestem zadowolony ;)

 

anything