trawa

Autor Wątek: New Hired Swords  (Przeczytany 8143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nilgar

New Hired Swords
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 25, 2003, 10:48:44 am »
U Shadow Warriorsów najmocniejsze zaklęcie to single hit z siłą 4 bez save'ów. Reszta to sztukateria, dlatego mój mag biega z łukiem.

Offline Descartes

New Hired Swords
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 26, 2003, 04:26:24 pm »
no ok, zaproponowalem zaklecie innego typu, moze ono wywoluje mniej kontrowersji??
ance with the Sword

Offline Nilgar

New Hired Swords
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 26, 2003, 05:07:51 pm »
Spox, dla mnie kontrowersja to w tej chwili Dark Elf Assasin. Pacjent uskutecznia -1 do save'a dla wszystkich swoich ataków, kolejny -1 dla jednej wybranej broni (za Dark Venom), ma jeszcze -1 do hita za jakiś Dark Cloak. Porównywalny Elven Cloak kosztuje ponad stówę, a działa tylko od strzelania - to przy koszcie 70 za wynajęcie i 25 za utrzymanie, no sami powiedzcie! Teraz dać mu kuszę z Dark Venom, który produkuje tez oczywiście darmo i zdejmuje wszystkie armour save'y - chyba, że ktoś ma lepiej niż 3+. Aenur, który kosztuje 150 i nie można go utrzymać jest przy nim nietakjużpotężnyjaktosięwszystkimwy daje. :cry:

Offline drachenfeles

New Hired Swords
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 26, 2003, 08:46:27 pm »
trochę przesadzasz, trucizny nie powodują zmniejszania się savea, a dark venom można używać tylko do broni hth.

Offline Vatt'ghern

New Hired Swords
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 26, 2003, 10:13:36 pm »
aha, nie przejmujcie sie, tak dla picu was prosilem, bez stresu, nie no, bardzo was lubie, super, no jaaaaaa, ale gites

Offline drachenfeles

New Hired Swords
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 26, 2003, 10:57:54 pm »
Cytuj

aha, nie przejmujcie sie, tak dla picu was prosilem, bez stresu, nie no, bardzo was lubie, super, no jaaaaaa, ale gites


Choćby na gildii, jak tak trudno znaleźć

Offline Vatt'ghern

New Hired Swords
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 27, 2003, 07:07:37 pm »
i o to chodzi, i o to chodzi

Offline Nilgar

New Hired Swords
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 28, 2003, 03:38:40 pm »
Cytat: "drachenfeles"
dark venom można używać tylko do broni hth.

To dla mnie ważna informacja Drachu - znak, że kumpel mnie wkręcał z tym Darkiem (tak na prawdę to chyba wina skąpych opisów w AB). Szczęśliwie niewiele mu to pomogło.  :roll:

Offline drachenfeles

New Hired Swords
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 28, 2003, 05:02:00 pm »
tzn tylko skinki mogą używać trucizn do broni strzeleckiej.

Offline nahar

New Hired Swords
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 29, 2003, 05:41:17 pm »
Cytat: "drachenfeles"
trochę przesadzasz, trucizny nie powodują zmniejszania się savea, a dark venom można używać tylko do broni hth.


Drachu, a gdzie to przeczytales????
Bo ja sprawdzielem i nic tam nie ma o tym ze strzelecka odpada.
paweł

Offline drachenfeles

New Hired Swords
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 29, 2003, 06:46:09 pm »
W podręczniku nie ma nic na ten temat, ale przy lizardmenach jest notka, że skinki używają trucizn do broni strzeleckiej, a saurusi do hth.
A tego tekstu wynika, że skinki są wyjątkiem.
Być może się mylę, ale z tego co wiem to tak jest.

 

anything