Autor Wątek: Wolfenstein Enemy Territory |co w niej kochamy?|  (Przeczytany 20133 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline horsie

Wolfenstein: Enemy Territory
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 01, 2005, 08:08:08 am »
Deytonus, nie wiem czy wiesz, ale graliśmy na jednym servie ;) Tyle, że ja miałem xywę f!xx||x3r ;] nawet pisałem do Ciebie, ale Ty nie widziałeś ;)
A ja kocham ET za czysty miód lejący sę na mnie z ekranu monitora, szczególnie gdy gram covert opsem ;) rarrrr

Offline Deytonus

Wolfenstein: Enemy Territory
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 01, 2005, 08:30:31 am »
Mówisz ? Ja tak jestem zaaferowany grą, że na nic nei zwracam uwagi, a w szczególności na konie pasące się na planszy  ;)
A w jakim teamie byłeś ? I jak oceniasz moje umiejętności ?

Offline horsie

Wolfenstein: Enemy Territory
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 01, 2005, 08:33:41 am »
A teraz to już Ci nie powiem, bo przez chwilę bylismy na jednym servie i ja wyszedłem..ale xywa Deytonus od razu rzuciła mi sie w oczy ;) Zawsze możemy się umawiać przeciez na jakimś jednym serwerze ;)

Offline Deytonus

Wolfenstein: Enemy Territory
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 24, 2005, 06:12:29 am »
Hm, mam tu coś, co może wszystkich zainteresować ....

http://www.gamershell.com/download_9243.shtml

Zobaczcie sami, co szykują nam developerzy ... Trza by w końcu ulepszyć kompa  8)

Offline Witchdom

Wolfenstein: Enemy Territory
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 04, 2005, 06:02:59 pm »
:shock: Wmurowalo mnie. Chyba od dzsiaj zaczne oszczedzac ;)
Co do ET, lubie ta gre, poniewaz rozni sie od innych Tu nie chodzi tylko o to, zeby zdobyc fragi. Trzeba myslec taktycznie. Pozatym, wkoncu widzimy prawdziwy teamwork. Inzynier, ktory ma zbudowac most naprzeciw wiezyczce obserwacyjnej, nie pojdzie bez Coverta, ktory bedzie rzucal zaslone dymna. Druzyna nie przejdzie przez brame dopoki Covert nie sprawdzi, czy nie ma tam min. Bardzo dobrym pomyslem jest zdobywanie expa i poziomy umiejetnosci. Jeszcze rok temu bylem zapalonym graczem quakea. Teraz ET zdominowal moj mozg hyhy :D
url=http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?p=538106#538106]KUPIE Chaos Marinesow!!![/url]
SPRZEDAM O&G

Offline Dereq

Wolfenstein: Enemy Territory
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 04, 2005, 06:20:11 pm »
Cytat: "Deytonus"
Zobaczcie sami, co szykują nam developerzy ... Trza by w końcu ulepszyć kompa  8)


tak mozna bez konca. ja juz w mojego nic nie wpakuje.kompy sa tylko do internetu,pracy,filmow itp.walic 2 kafle tylko po to by gra ruszyla w gora 15 klatkach? nie dzieki.chyba ze panowie sie wezma pozadnie za optymalizacje choc jak patrzec na chocby najnowszego Battlefielda(bez1Gb ram nie ma co tykac) lub Boiling Point(2Gb by sie przydaly  :roll: ) to jakos im sie nie chce. ale i tak jakos nie wyobrazam sobie gier na silniku unreala 3 na PC w 60 klatkach.za to na next genach tak.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Wolfenstein: Enemy Territory
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 28, 2005, 08:47:11 am »
Zgadzam się. Rewelka. Jedyna alternatywa dla słabszych komputerów, które nie uciągną America's Army.

Co prawda dawno nie grałem i wszystko pozapominałem, ale może...kiedyś...

Offline Filip SB

Wolfenstein: Enemy Territory
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 28, 2005, 08:54:45 am »
Zostaje po pracy z kolega i meczymy nasze 8 mbit łącze:p Nie cierpie tylko panzerow! oraz spawnkillerstwa! Najlepsza postać to inżynier nie ma co:p
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Wolfenstein: Enemy Territory
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 28, 2005, 08:56:44 am »
Spawnkilling jest tępiony w każdej sieciówce.

Ja lubię zaszyć się gdzieś ze snajperką. Nwet jeśli krzyczą, że jestem kamper. To co mam biegać po drodze i snajpić z otwartej przestrzeni ???

Offline Filip SB

Wolfenstein: Enemy Territory
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 28, 2005, 09:01:13 am »
Jaka jest Twoja ulubiona plansza? Moja Fuel dump oraz Gold Rush, Axis moja strasznie tam cięzko ale trzeba sie dobrze kitrac:p A jesli chodzi o spawnkilling to na kazdym public serwer niestety to sie zdarza. Uwielbiam grac jak jest maksymalnie do 8 kolesi na strone bo jak kiedys wpadlem na serwer (public) i bylo zdobywanie plazy to z morza nie mozna bylo wyjsc ( 20 do 20 osob naraz)!
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Wolfenstein: Enemy Territory
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 28, 2005, 09:31:22 am »
Nie mam ulubionej mapy. Na każdej jestem tak samo cienki.

Gold Rush jest ciekawy. I ta mapka, gdzie na początku trzeba czołgiem rozwalić bramę (nazwy nie pomnę)

Offline Dabi

Wolfenstein: Enemy Territory
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 28, 2005, 12:46:16 pm »
Na public serwerach polecam granie na tych mniejszych gdzie nie ma tylu ludzi  na jedną stronę. Niektóre mapy np battery nie nadają się do tego (za dużo nalotów itp)

Co do gry to wciąga na maksa i nie ma co ukrywać jest dalej jedną z najlepszych sieciówek drużynowcych swoją grywalnościa przebijając płatne tytuły.
sam grałem klanowo dość długo potem rok przerwy a teraz.. no cóż wróciłem do gry ponownie. Dopiero na klanówkach ta gra pokazuje wszystkie swoje atuty :)

Ulubiona mapa ?

Oasis , Goldrush , TC base

Ulubiona klasa ?
Jak na avatarze -> medic choć czasami dla odmiany lubię postrzelać z miotły

Można mnie znaleźć na serwerach pod nickiem -> WitchHunter albo BlackRaven  -> czarno czerwony nick :)
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Filip SB

Wolfenstein: Enemy Territory
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 28, 2005, 01:02:51 pm »
Na niektorych strona clanowych mozna znaleźć takiego bota:

http://www.wpclanserver.com/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=14

jak mnie to denerwuje jak gram jak kolesie cheatuja na maksa, widzenie przez sciany, latanie i auto aim to jest chore powinni tego wszedzie zakazac!
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

Offline Deytonus

Wolfenstein: Enemy Territory
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 28, 2005, 01:42:07 pm »
Dlaczego ja mam wrażenie, że taki temat już był ?  ;)
Ta gra jest świetna. A ludzie nie lubią panzerów, bo zwyczajnie nie lubią ginąć. Jeśli ktoś łazi po mapie i pakuje z PF, to dlaczego jest n00bem? Ktoś tu się boi ...

Offline Filip SB

Wolfenstein: Enemy Territory
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 28, 2005, 01:48:19 pm »
Panzernoby! nie cierpie! i sie nie boje, uczciwie sadze kwiatki (miny) hi hi hi hi jestem techniczny a nie morderca, lubie jak ktos wysadzi sie na mojej minie!

A czy taki temat byl kiedys....mozliwe...wszystkiego nie przegladlem...zycia by brakowalo:-)))

Filip
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

 

anything