Autor Wątek: FIFA '06  (Przeczytany 6891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Latacz

FIFA '06
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 26, 2006, 09:52:59 am »
mam problem. Chce zagrac przez sieć, wybieram tryby gry>>>gra w sieci.
Lecz potem próbuje się połaczyć z serwerem i wyskakuje mi brak jakiegos patcha. Jest info ze mozna go sciągnąć z strony fifa.ea.com
ale ta strona mi sie nie wczytuje. NIe wiem co dalej zrobic.
Pomoże ktoś?????
ak powstały driady?? Drzewa uciekał przed Chuckiem Norrisem:P
Ktoś mnie zmolestowal:
http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=68694

Offline Raven99

FIFA '06
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 27, 2006, 08:15:26 am »
Grałem w Fifke ostatnio w Empiku na PS2. Moje wrażenia? Porażka. Gra ciałem - brak, faul praktycznie tylko ze wślizgu, zawodnicy się po sobie ślizgają. Strzały "z automatu", wystarczy dobrze pasek doładować i z miejsca leci taka torpeda że hej. Po faulu zawodnik od razu wstaje, prawie że sprężynką, kto to widział na prawdziwym meczu? Najpier musi pojęczeć, poturlać się, i dopiero. Właściwie jedyne co mi się podobało to cut-scenki np. po strzelonym golu.
PES niezaprzeczalnie rulz :)
ar never changes...

Offline adiego

FIFA '06
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 27, 2006, 08:54:11 am »
PES dobry jesli chodzi o fizyke i przyjemnosc z gry. Ale FIFA oferuje wieksza roznorodnosc ze wzgledu na kluby. W FIFE 2005 gralem w trybie kariery ok. 5 sezonow. PES skonczyl sie dla mnie po niespelna miesiacu;(
Gdyby polaczyc jakosc PES z iloscia dostepnych klubow, to bylby perfekt.

PS: W FIFE 06 niestety gralem tylko w demo, ktore i tak szwankowalo na moim kompie, wiec az strach pomyslec co byloby z pelna wersja;( Dlatego wstrzymalem sie z tym drogim zakupem...
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline empro

FIFA '06
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 13, 2006, 08:06:35 pm »
ja właśnie świeżutko jestem po, bo dostałem Walentynkowo Fifę 2006 i co tu dużo gadać polskikomentarz to jest to,
Szaranowicz i Zydorowicz komentują jak strzelam bramki i mi to wystarczy, żeby powiedzieć, że to po prostu zajebista gierka,

nie gram w sumie inne sportowe gry niż EA Soprts, bo jakoś cała ta seria ma dla mnie klimacik i fajnie wygląda a do tego miło się gra, więc nie szukałem innych rozwiązań,

niestety nie jestem typem tęgiego gracza i nie poświęcam wiele czasu na granie, przechodzenie kolejnych poziomów itp w związku z czym mam poważny problem z graniem na wyższych poziomach trudności a z kolei na najniższym idzie mi troszkę za łatwo :)
aleto chyba tylko wina mojej amatorszczyzny :)

Offline Bania

FIFA '06
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 17, 2006, 05:28:58 pm »
Gra jest super. :) Gram w nią już od dawna.

Konkrety... Dlaczego tak właśnie uważasz? - Norsefir