Autor Wątek: Piraci!  (Przeczytany 3334 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sir_stafford

Piraci!
« dnia: Październik 02, 2005, 04:06:37 pm »
Uważam, że banda piratów (po zagraniu z nią, i zapoznaniu się z parom opiniami) nie jest przegięta a brdzo klimatyczna stąd też wnoszę aby organizatoży turniejów przmyśleli dopuszczanie jej do gry.
W Nim moja tarcza i moja moc, nie jestem sam."

Offline Nazroth

Piraci!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2005, 04:20:24 pm »
banda piratów moim zdaniem nadaje się do mordheim tak samo jak shadow warriorzy - czyli NIJAK... czy muszę wam przypominać GDZIE ZNAJDUJE SIĘ MORDHEIM?!...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline gumol

Piraci!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2005, 06:10:52 pm »
z tego co o nich słyszałem nie wynika ze są przegięci. Mają dużo fajnego ekwipunku, ale to im nie daje ogromnej przewagi nad przeciwnikiem
uba (WKW)

Turniej jest jak bombonierka - nigdy nie wiesz na co trafisz.

Big -> Bigger -> Big'un

Offline Zielony

Piraci!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2005, 06:43:46 pm »
zgadzam sie z Nazem, co by piraci robili w mrocznym mieście? no  chyba ze jak Vikingowie wpływali rzekami w głąb lądu ;)
IMP  :O

Offline nahar

Piraci!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2005, 08:41:21 pm »
Czytaliście Smierc na rzece Reik?

Jak nie to mordy w kubeł, co do piratów w głębi lądu.
paweł

Offline sir_stafford

Piraci!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2005, 08:53:33 pm »
Mordheim to naza gry....

Jej akcja może sie dziać gdziekolwiek....Również tam gdzie są piraci  :)
W Nim moja tarcza i moja moc, nie jestem sam."

Offline Nazroth

Piraci!
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 02, 2005, 09:08:08 pm »
tak...masz rację...czyliw lustri, albo khemri;]...le to nieoficjalne zasady;]... a oficjalne MORDHEIM dzieje się w MORDHEIM...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Piraci!
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 02, 2005, 11:13:31 pm »
Brakuje mi w ankiecie opcji:
Sa silni ale mogli by byc spokojnie dopuszczani na turnieje mordheim.

Banda napewno bardzo ciekawa i wielce skuteczna kiedy połaczymy siłę batów, duelingami, rusznic i specjalistycznego ekwipunku..
Z innych ciekawszych zabawek :
Armatka jest mocno przerekalmowana i nadaje się bardziej jako straszak niż bron na któej mozna by opierac taktykę.

Ciekawe jest równierz pozyskiwanie niewolników- przymusowej załogi.
Co prawda ich współczynniki nie sa imponujące lecz dranie nie liczą sie do testów rozbicia a zarazem powiększaja nam ilość modli w bandzie :)

Jak dal mnie (wyrażam własna opinię) Takie bandy jak Bretonnia, Piraci czy Pitfighterzy mogli by zostac dopuszczeni do turniejów.
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Piraci!
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 02, 2005, 11:57:24 pm »
Ludzie... serio. Najpierw trochę rozeznania... może najpierw piratów uoficjalnić, a potem bretonie... jak bretonie to może SW. Dalej, dalej... można tak długo dodawać. Zresztą polecam MRR. Jak się SG zajmie Mordhiem to powinni uoficjalnić piratów... PO REWIZJI.

Po coś SG zrobiło listę band oficjalnych.

To moje zdanie.

Potok "a czemu ta jest, a moja nieoficjalna nie jest dopuszczona" się pojawi... bezsens. Jest 15 band oficjalnych, a 75% ludzi gra tylko częścią gdy reszta jak Ostland, Kislev, Avelrand itp. są w odstawce.

Offline Mistrz wałków :)

Piraci!
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2005, 12:59:14 am »
Cytuj
Potok "a czemu ta jest, a moja nieoficjalna nie jest dopuszczona" się pojawi... bezsens. Jest 15 band oficjalnych, a 75% ludzi gra tylko częścią gdy reszta jak Ostland, Kislev, Avelrand itp. są w odstawce.


Zeczywiście szkoda że sa w odstawce :(
Choć mój kislev dosyć często pojawia się na turniejach ( i nie zawsze to ja go prowadzę :))


Najzadziej chyba jednak występuje Midenheim :(
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Piraci!
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2005, 08:42:39 am »
No... na turniejach averland, kislew, undeadów, siostry - to możbna zobaczyć w ilośći MAX 1 banda z każdego rodzaju:(... middenheimu NIE można zobaczyćwcale:P... ale znam kogoś kto własnei robi middenheim i myślę, że połasi się na kolejne oMTH z nim zjawić...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Piraci!
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 03, 2005, 11:45:21 am »
Dajmy czas SG to będą piraci PO rewizji.

Offline Mistrz wałków :)

Piraci!
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 03, 2005, 12:22:01 pm »
Spokojnie..
Mam zamiar wrocic do swoich "korzeni" i nawiedzić turnieje swoim Midenheimem..
Kamil. (miszczu)

Offline sir_stafford

Piraci!
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 03, 2005, 03:37:07 pm »
No, ale ja nie mówię żeby pisać petycję to GW o uoficjalnienie piratów!

Według mnie organizator turnieju może zrobić zasady jakie mu się podobają. Jakbym chciał no nie wiem... zrobić turniej dla samych ludzkich band, ale bez najemników i bez prochu, to co? Nie mogę? Więc poddaję pod rozwagę organizatorom turnieji, że pisząc zasady mogą dopuścić nieoficjalne nieprzegięte rzeczy....
W Nim moja tarcza i moja moc, nie jestem sam."

Offline RafiK

Piraci!
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 03, 2005, 03:58:57 pm »
Pewnie, że turniej można zrobić jak się chce - np. gramy samymi dużymi potworami! Ale po co?
Mam doświadczenia związane z dopuszczeniem do gry Bretonnii (turniej u nas w czerwcu, nie wiem jak było na Goblikonie). Było... ciężko. Zasady naprawdę muszą być dopracowane w najdrobniejszych szczegółach a jeszcze i tak może wyleźć w najmniej spodziewanym momencie jakiś babol.
Zgadzam się zresztą z Misiem, że jest band już i tak sporo a wiele jakoś nie może znaleźć zwolenników :( Korzystajmy z tego co jest a nie na pałę wrzucajmy jeszcze i jeszcze.

Choć nie oznacza to wcale, że nie spróbuję jeszcze kiedyś, na jakimś turnieju... wrzucić jakiejś bandki :P

Pozdrawiam

 

anything