Autor Wątek: Komiks o Samoobronie  (Przeczytany 6457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

J.K. Gordon III

  • Gość
Komiks o Samoobronie
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 06, 2007, 10:02:01 am »
myślę, że do takiego komiksu idealnie nadawałby się Andrzej Mleczko. mo już doświadczenie, długo siedzi w tych klimatach

dla mnie cała sprawa jest śmieszna.szczególnie podoba mi się to , że nie ujawnia się nazwiska rysownika. czyżby się wstydził? czemu? przecież niewielu w dzisiejszych czasach może liczyć na nakład kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy :badgrin:

najlepszy jest komentarz Papcia Chmiela: Ja bym się takiego zadania nie podjął. Trudno mi sobie wyobrazić, jak narysować w sposób poważny Andrzeja Leppera albo słynne kurwiki w oczach Renaty Beger. Raczej wydaje mi się to dobry scenariusz na satyrę

pozdrawiam

Offline littleninja

Komiks o Samoobronie
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 06, 2007, 10:12:06 am »
Cytat: "Manis"
Cytat: "tranway"

Moja praca magisterska na politologii u profesora Tadeusza Godlewskiego to "Samoobrona RP jako partia populistyczna". Niewatpliwie jednak Lepper nie bylby zadowolony gdyby przeczytal moja magisterke :) Zle o nim pisalem, oj zle.


sztuka w tym klimacie byloby napisanie o nim w jakis sposob dobrze, oj sztuka ...do dzis nie moge zapomniec swietnej recenzji Orlinskiego o Tytaniku z dicaprio heh
..talent to tylko 5% true true....
www.pawelpiechnik.com

Offline Mysza_

Komiks o Samoobronie
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 06, 2007, 12:11:41 pm »
Cytat: "J.K. Gordon III"


dla mnie cała sprawa jest śmieszna.szczególnie podoba mi się to , że nie ujawnia się nazwiska rysownika. czyżby się wstydził?

 podejrzewam, że strona graficzna tego komiksu to będą zdjęcia członków samoobrony, okazyjnie skompletowane, dopasowane i jarmarcznie podciągnięte w Photoshopie jakimiś tanimi filtrami co by sie" komiksowo" kojarzyły niekumatym gatunkowo członkom.

Offline Samuel

Komiks o Samoobronie
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 06, 2007, 01:43:10 pm »
mysle, ze KRL sprawdzilby sie w tym temacie. Samoobronowe KRLkli bylyby git :)
erefere

Offline Ziemniakento

Komiks o Samoobronie
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 05, 2007, 04:44:33 pm »
Dzisiaj Kuba Wojewódzki w "Przekroju" ujawnia swoją wizję Super-Leppera.
Ponadto dowiadujemy się o tym, że scenariusz komiksu napisze pan Piskorski.

Offline gunman

Komiks o Samoobronie
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 05, 2007, 09:33:38 pm »
Cytat: "Filip_"
Cytat: "J.K. Gordon III"


dla mnie cała sprawa jest śmieszna.szczególnie podoba mi się to , że nie ujawnia się nazwiska rysownika. czyżby się wstydził?

 podejrzewam, że strona graficzna tego komiksu to będą zdjęcia członków samoobrony, okazyjnie skompletowane, dopasowane i jarmarcznie podciągnięte w Photoshopie jakimiś tanimi filtrami co by sie" komiksowo" kojarzyły niekumatym gatunkowo członkom.

to rzeczywiście mógłby się potem wstydzić.
jeszcze ciekawe kto się w końcu okaże "jednym z najlepszych rysowników w kraju". moze być tak, ze usłyszymy nazwisko, i jedyne co nam przyjdzie na myśl to "kto to k...a jest?"
Cytat: "Ziemniakento"
pan Piskorski

"jeden z najlepszych scenarzystów w kraju" :lol:  :lol:  :lol:
No news in the truth and no truth in the news.