Autor Wątek: [OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl  (Przeczytany 2508 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomash

[OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl
« dnia: Październik 04, 2005, 08:00:21 am »
Niedawno powstał nowy sklep netowy z figurkami alternatywnych firm (Fenryll, Black Tree Design, Crocodile Games, Heresy Miniatures), z całkiem sensownymi cenami i warunkami nabycia figurek tych firm. Czy ktoś już w GildiiNajemników kupował? Jakie wrażenia co do kontaktu, terminowości i ogólnego wrażenia z zakupów?
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Zinczuk

[OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 04, 2005, 08:19:33 am »
stronka całkiem całkiem, figurki też w porzadku
ALFLINGI (WFB) - każdy model, każdą ilość kupię

Offline Kokos

[OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2005, 02:01:59 pm »
figsy sa spoko nawet sie zastanawiam na zamówieniem czegos

Offline Lunn

[OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2005, 02:03:06 pm »
Ja kupowałem!
20 thundererów za 120 zł i bez kosztów przesyłki! I naprawdę moge polecić ten sklep, bo mają śliczne figurki (przynajmniej moje takie są  8) ), przystepne ceny, przesyłka przyszła bardzo szybko (na nastepny dzień po wpłaceniu kasy!) i dość dobrze zabezpieczona.
Jeśli masz coś na oku w ich sklepie to polecam.

Offline logan347

[OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 04, 2005, 04:56:11 pm »
jestem zauroczony halflingowym witchhunterem Sherbert Van Halfling Witch Hunter
miodzio
Vamoss Valencia !!!!!

Offline Bizmut

[OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 04, 2005, 09:28:47 pm »
Naprawde ciekawe wzory figurek, ładna stronka, figsy naprawde mi się podobają, polecam!
Bizmut

Offline Tomash

[OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 04, 2005, 09:44:38 pm »
Ja wiem, że figurki super, ale chciałem się zapytać o opinie tych, którzy już tam kupowali - jak widzą profesjonalizm sklepu itd. :)

Na razie odpowiedział tylko Lunn i czuję, że warto w GildiiNajemników kupować :)
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline ZbycH

[OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2005, 04:22:24 pm »
Tylko niestety figurki dwarfów niepasują do 6edycji :roll: a ja właśnie z tejże edycji mam figsy :(

Offline gildianajemnikow

[OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 06, 2005, 09:42:06 am »
Witam wszystkich i bardzo dziękuję za pozytywne opinie, a i ewentualną konstruktywną krytykę chętnie usłyszę. Forum nie jest chyba miejcem w którym powinienem pisac o planach czy zmianach w sklepie dlatego zainteresowanych zapraszam od czasu do czasu na stronę sklepu gdzie wszystko jest w aktualnościach. Chętnie przeczytam dalsze Wasze opinie.
Dziękuję i pozdrawiam.

PS Co do "niepasujących" do VI ed dwarfów to bym się mocno nie zgodził ale gustach się nie dyskutuje  :).
ww.gildianajemnikow.pl

Offline Wertyg

[OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 06, 2005, 01:23:14 pm »
Przejzalem strone Fenrylla i czekam na reszte modeli undeadow, kilka jest naprawde rewelacyjnych, ktorych jeszcze w swoim sklepie nie macie... :)
I hate living, love the dead."
Frankenstein

Offline xioze

[OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 06, 2005, 02:28:32 pm »
Cytat: "ZbycH"
Tylko niestety figurki dwarfów niepasują do 6edycji :roll: a ja właśnie z tejże edycji mam figsy :(

kwestia gustu - długobrodzi czy Clasmeni mi Bardzo akurat pasują
Ale o guścikach się nie dyskutuje

Offline mauler

[OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 10, 2005, 06:35:45 pm »
Kupiłem na gildiinajemników rycerza chaosu. Dostałem w bonusie 2 podstawki, kawaleryjską i regimentową dużą oraz 2 pierdółki figurkowe - jakąś mumię powieszoną na krzyżu oraz postumencik a'la Egipt. Kontakt ze sklepem - świetny zarówno via internet jak i telefon. Non stop przysyłają informacje o zmianach w ofercie. Zależy im na klientach - dbają o nich bardzo. Ja polecam.
ILLED BY DEATH

Przeproście i Spier........e

Offline Tomash

[OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 10, 2005, 06:48:03 pm »
Dostałem zamówione w GildiiNajemników blistery Fenrylla i Black Tree Design. Wszystko nienagannie zapakowane, w trakcie transakcji doskonały kontakt (wytłumaczenie opóźnień, które były po stronie dostawców) z naprawdę miłym szefem. Firma naprawdę godna polecenia :)
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline asgard

[OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 11, 2005, 12:47:12 am »
a mozna tam dostac black dragona z D&D???
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline radaner

[OT - o sklepie] GildiaNajemników.pl
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 11, 2005, 01:47:25 pm »
Ja tam kupowałem gryfa (GW olewa Helfiarzy i nawet nie wypuści oficjalnie, ale wtajemniczeni potrafią sie zakecić :) ). Za 46 zł dobry gryf. Skoro już zamawiałem to kupiłem sobie wraitha za 12 zł. A co! Ładny modelk 12 złotych metalowy i naprawde ładny model fajnie sie go bedize malowało no i fajowy model :D za 12 zł!
iłość jest jak kupa - ciepła i niespodziewana.