trawa

Autor Wątek: Album LBDY  (Przeczytany 9570 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tkachoz

Album LBDY
« dnia: Październik 07, 2005, 06:50:07 pm »
Od jutra, na MFK będzie w sprzedaży album "LBDY: Sezon pierwszy". Obejmuje on cały pierwszy sezon LBDY (paski od #01 do #50, z szarościami polożonymi od nowa), 16 premierowych pasków oraz 15 tribute'ów.
Tribute'y wykonali Mastaofdapit, Pszren, Jaszcząb, Pałka, Gizicki, Lobik, Titos2k, Asu, Prq, Zychu, Rybb, Turucorp, Vigor, Meehow oraz Lachowicz. Premierowe paski składają się na jedną, zamkniętą historię. Album będzie kosztował 5zł i będzie do nabycia u mnie (będę krążył po festiwalu w bluzie niebieskiej rozpinanej, a moim znakiem szczególnym jest "bujna czupryna"). Jest możliwość, że będzie sprzedawany na jednym ze stoisk, lecz nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi, więc nie mogę niczego zapewaniać.

Offline Rybb

Album LBDY
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2005, 07:03:53 pm »
No to będę Cię wypatrywał ... sory że z obiecanym lepsiejszym tributem się nie wyrobiłem ( ciągle przepraszam kurde osytatnio ) ale uczelnia i sprawy osobiste i takie tam wiesz jak bywa ... Cena przystępna i zakupić chcę choć kasy mam po odliczeniu dojazdu 20 pln  :(  więc LBDY i browary i jakieś żarło tanie najwyżej. do zobaczenia 8)

Offline Tkachoz

Album LBDY
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2005, 07:13:53 pm »
o bedziesz Masta! super! a Twoj tribute jest fajny wlasnie przez ta prostote. az chociaz zmeczony skladajac album sie usmiechnalem po raz kolejny patrzac na niego :D aha okladka jest tutaj http://www.digart.pl/prace/download/224710.png a bedzie do kupienia na stosiku Gilbaerta prawdopodobnie :D

Offline Maciej

Album LBDY
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2005, 07:24:31 pm »
O BOŻE! Jaka okładka!!!!!!!!!!! :)
Tkaczu, Gil kupi od Ciebie LBDY dla mnie i Pszrena, co?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Tkachoz

Album LBDY
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2005, 07:25:44 pm »
moze ;) moze bedzie u niego sprzedawane.. dobra ide poskladac poki jest niepozno :P

Offline Rybb

Album LBDY
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 07, 2005, 07:35:37 pm »
A ja też ide... tradycji stać się musi zadość i idę łyknąć co nieco aby odpowiednio nieświeżo się prezentować jutro ( wiecie... Kielecka SZkoła Komiksu ... ech ) . Tortur haba dostał już delirki tak się sfasonował :lol: Pzdrawiam i do zobaczenia. LBDY !!!

Offline pszren

Album LBDY
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 07, 2005, 08:36:13 pm »
wow!

co za spojrzenie pingwina! pełne nadziei i niepokoju. pingwinku, trzymaj się!

Offline Rybb

Album LBDY
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 08, 2005, 10:32:45 pm »
tak jak mówiłem:) LBDY to jedyna rzecz jaką zakupiłem na mfk i było warto. Bardzo to sympatyczne jutro muszę pokazać ten album dziewczynie żeby obaczyła kobiecym okiem  8) a czy próbowałes robić coś w kolorze czy zamierzasz pozostać w czerni bieli i szarościach ?

Offline Jaszcząb

Album LBDY
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 10, 2005, 09:02:00 am »
Właśnie skończyłem czytać. Świetna premierowa historia - "Skutki prania smokingu w pralce". Tkachoz stosuje technikę połączenia pasków, z kórych każdy ma puentę, w całą historię. Przyjemnie się to czyta. Rozdział z tributami pyszny (świetny pasek Zycha). Polecam tę pozycję:)

Offline czarna łapa

Album LBDY
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 10, 2005, 09:19:00 am »
Pingwinek rządzi :D

Ake Ludomił ("RYSU RYSU MAZU MAZU' powalił mnie na kolana:

"- Skocz na główkę.
 - Skąd wiesz, że zadziała?
 - Nie wiem. W każdym razie mi to odmieniło życie."

:D masssa uciechy
ctions speak louder than words

Offline asu_swing

Album LBDY
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 10, 2005, 03:34:09 pm »
jedna z najlepszych nabytków na MFK.

super wydane

okładka świetnie zrobiona...
powalają już same ludziki ze świata2d na odwrocie co chichoczą;]

no i super sprawa z tributami;]

pzdr i czekam na jeszcze;]
asu

Offline kingquest

Album LBDY
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 10, 2005, 06:15:46 pm »
Przeczytałem.
Komiks bardzo, bardzo fajny. Zarąbisty pomysł z tributami. Niektóre były świetne. No ogólnie miło się czyta komiks. Tkachoz chcemy więcej  ;) i oby więcej takich komiksów  w twoim wykonaniu.
Pozdro

Offline Czopek Piotrek

Album LBDY
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 10, 2005, 06:35:53 pm »
podobało mi się, chociaż przyznam szczerze, że jestem najbardziej zauroczony historyjką o astronautach z konkursu MFK. Niesamowita rzecz!

Offline Tkachoz

Album LBDY
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 10, 2005, 06:44:14 pm »
Cytat: "MastaFlamastra"
a czy próbowałes robić coś w kolorze czy zamierzasz pozostać w czerni bieli i szarościach ?

znaczy, LBDY bedzie w szarosciach tylko. ale za to na digu cos tam cos tam zobaczysz w kolorze (ale niewiele). wiesz, kolor moze w przyszlosci wiecej ;). aha czy dizewczyna Twoja juz zoabczyla albumik LBDY?

Cytat: "Tenaka Kan"
Rozdział z tributami pyszny.

co do tributow to jak ktos ma chec drugiego do kolejnego albumu narysowac to prosze :] albo jabys nowi goscie, ktorych nie dostrzegam ;) to tez. i dzieki za autograf, Jaszczu, bo zabawny ;)

Cytat: "czarna łapa"
"RYSU RYSU MAZU MAZU' powalił mnie na kolana:

"- Skocz na główkę.
 - Skąd wiesz, że zadziała?
 - Nie wiem. W każdym razie mi to odmieniło życie."

hehe smieszne jest to jak takie teksty maja taka "sile". a one tak bez przemyslenia pisane sa od razu na czysto (tak jak rysunki ale porpawki sa na komputerze). pamietam ze taki chlopak co gdzies zaginal lubil tekst: "I co pingwinie? Warto bylo latac?" :D a to rysu rysu tez lubie ;)

Cytat: "asu_swing"

super wydane
okładka świetnie zrobiona...
powalają już same ludziki ze świata2d na odwrocie co chichoczą;]
no i super sprawa z tributami;]

super wydane a to tylko ksero :D okladka bardzo sie ciesze ze tez sie podoba. nawet sam sie podsmiechiwalem kiedy sobie raz po raz obracalem okladke w reku. a przez chwile myslalem ze oni sie smieja z Jaju ;) no i tributy wiadomo, przyczyniliscie sie duzo do tego. mowcie ludziom, ze tez moga narysowac tylko warunek to 20cm na 7cm i szarosci albo czern i biel ;).
dziekuje za wszystkie jak dotad komentarze. wiecie bardzo mnie to hm.. motywuje :D a info z frontu: jak ktos chce to bedzie dodruk, a mozna kupic tez w jakis (chyba 4) sklepach komiksowych, zdaje sie ze na pewno w Imago, moze w Komiksiarni. wiecie bylem na festiwalu zakrecony a ja nie sprzedawalem, wiec nie wiem dokladnie.
no to na razie tyle, jak jakies pytania albo cos to prosze o zadawanie to ja chetnie powiem :)
pozdrawiam i dzieki
tkaczu

edit:
Cytat: "kingquest"
Tkachoz chcemy więcej i oby więcej takich komiksów w twoim wykonaniu.

hehe dzieki
Cytat: "Czopek Piotrek"
podobało mi się, chociaż przyznam szczerze, że jestem najbardziej zauroczony historyjką o astronautach z konkursu MFK. Niesamowita rzecz!

dzieki dzieki. super. jak bedzie wiecej to pokaze[/quote]

Gilbaert

  • Gość
Album LBDY
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 10, 2005, 06:50:54 pm »
w komikslandii jest na pewno.
Gil - menedżer Tkaczoza