Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy japońskie

Battle Angel Alita

<< < (8/8)

adam and arluk:

--- Cytat: Chris3z8 w Styczeń 31, 2019, 07:46:50 pm ---Spodziewałem się dojrzałego cyberpunku'a (na miarę ,,Deus Ex''), a dostałem infantylną młóckę, z przesadną przemocą i irytującymi przypisami tłumacza. Zawód ;(

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Murazor w Luty 01, 2019, 12:03:00 pm ---Ta, mnie też na razie nie przekonuje. Zobaczymy dalej. Czekam na 2 i pewnie doczytam do końca.

--- Koniec cytatu ---
Czym dalej, tym gorzej.

Murazor:
Uhh, no to mnie zmartwiłeś :neutral: A po głównej serii, ten Last Order? Wiesz może jak z poziomem?

adam and arluk:
Czytałem kilka lat temu więc szczegółów nie pamiętam. Ale jak byłem optymistycznie nastawiony po pierwszych tomach (tajemnica, problemy egzystencjalne Ality) tak później była tylko bezsensowna rąbanka bez ładu i składu.

jeanvanhamme:
Odniosłem się do DTPu, bo staram się nie psuć zabawy innym w odkrywanie komiksu, ale boleśnie się zawiodłem. Nijak to się ma Osamu Tezuki

radef:

--- Cytat: jeanvanhamme w Luty 01, 2019, 02:27:55 pm ---Odniosłem się do DTPu, bo staram się nie psuć zabawy innym w odkrywanie komiksu, ale boleśnie się zawiodłem. Nijak to się ma Osamu Tezuki

--- Koniec cytatu ---
Tylko co ma wspólnego Battle Angel Alita z Tezuką? Jedyny komiks Tezuki, który wydało JPF, czyli "Pieśń Apolla" ma dokładnie taki sam poziom DTP jak inne komiksy wydawnictwa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej