trawa

Autor Wątek: WOLVERINE  (Przeczytany 101525 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline True_Nuriel

Odp: X-Men: Origins: Wolverine wyciekł do sieci
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 02, 2009, 05:44:40 pm »
Nie martwię się o to, czy fani i kinomani pójdą na to do kina, bo wiem, że pójdą. Tak jak ci, którzy chcieli obejrzeć film tylko na kompie, obejrzą go tylko na kompie.  Jak zawsze, problem leży w tych pośrodku. Po obejrzeniu filmu na miesiąc przed premierą, z brakującymi scenami i efektami specjalnymi mogą pomyśleć "co za g*wno, nie pójdę do kina na coś tak słabego". To mnie martwi. To znaczy, właściwie, to mi to wisi, ale straty wytwórni odbiją się w końcu i na nas.
url=http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=51.039019,16.099777&spn=0.044039,0.160675&t=h&z=13&om=1]Kolonia Jeżyków xD[/url]

Offline skil

Odp: X-Men: Origins: Wolverine wyciekł do sieci
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 02, 2009, 05:45:47 pm »
mnie nie obchodzi nic, poza tym żeby film był dobry. będzie?
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline True_Nuriel

Odp: X-Men: Origins: Wolverine wyciekł do sieci
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 02, 2009, 06:14:18 pm »
Się okaże za miesiąc. Oby się też okazało, że na drugą część nie każą nam długo czekać.
url=http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=51.039019,16.099777&spn=0.044039,0.160675&t=h&z=13&om=1]Kolonia Jeżyków xD[/url]

Offline spidey

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 02, 2009, 08:48:33 pm »
Dlaczego mój post zniknął? :doubt:

Offline graves

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 02, 2009, 09:01:53 pm »
Dlaczego mój post zniknął? :doubt:
Bo zamieściłeś linka do torrentowej strony?
W sumie to powinieneś za to dostać ostrzeżenie?
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline helsing

Odp: X-Men: Origins: Wolverine wyciekł do sieci
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 02, 2009, 10:00:07 pm »
Wygląda na to, że jest 1-0 dla wszędobylskich piratów. Szkoda tylko, że przez taką głupotę wytwórnia straci kupę kasy i następnym razem dwa razy się zastanowi, zanim zacznie kręcić film o superbohaterach. Mam nadzieję, że złapią ich wszystkich i powieszą za jaja na cienkiej żyłce.

Mam nadzieję, że Ciebie to nigdy nie spotka, Panie-Bezgrzeszny :doubt:
Od kiedy brak przychodu to strata? Kto będzie chciał pójść do kina ten pójdzie, kto obejrzy film z kiepskim bitratem i słabą rozdzielczością na kompie, ten nigdy nie zamierzał wybierać się na płatny seans, więc nie pisz o jakiejś olbrzymiej stracie. Dlaczego nie wspomnisz o tych, którym się film spodoba i pójdą do kina jeszcze raz go zobaczyć?! Poza tym, sprawdzenie na co chce się wydać pieniądze nie jest niczym złym.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline spidey

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 02, 2009, 10:29:48 pm »
Bo zamieściłeś linka do torrentowej strony?
W sumie to powinieneś za to dostać ostrzeżenie?

Link miał na celu wyłącznie pokazanie ile ludu już się rzuciło na tego workprinta oraz jak duże straty może ponieść producent przez ten niefortunny wyciek. Dyskusja mogła się ciekawie rozwinąć a tak została zubożona.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 10:34:29 pm wysłana przez spidey »

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 02, 2009, 10:35:58 pm »
To po prostu napisz ile osob go sciagnelo bez linka, a dyskusja wnet rozkwitnie. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline spidey

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 02, 2009, 10:50:06 pm »
Na tylko jednej z torrentowych stron (których w internecie są setki) ściągających było prawie 50 000. W tej chwili jest to najczęściej pobierany film w internecie - i to zaledwie w 48 godzin po wycieku. Darmowa reklama zadziałała (wszystkie serwisy o tym trąbią).

Offline freshmaker

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 03, 2009, 10:22:30 am »
jestem na swiezo po wczorajszym seansie. niestety porazka na calej linii. film przypomina raczej kolejny odcinek polsatowskiej xeny wojowniczki niż film o x-men. tema potraktowany pobieznie i naiwnie - zupelnie bez pomyslu. najgorsze jest ze wykorzystane sa niezle motywy z komiksow takich jak weapon x, origin i new x-men, ktore w filmie sa przedstawione skrotowo, przypadkowo i kretynsko. najbardziej szkoda mi jest jackmana, ktory podobni duzo serca wlozyl w te role i w promocje filmu.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline skil

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 03, 2009, 11:12:01 am »
przychylam.
no ale ja jestem wyjątkowo wybredny, jeśli chodzi o komiksowe ekranizacje. na palcach jednej ręki mógłbym policzyć te, które mi się podobały.
wszystkie dotychczasowe ekranizacje x-menów uważam za kiepskie, a historia wolverina jest wśród nich zdecydowanie najgorszym filmem.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline spidey

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 03, 2009, 08:21:20 pm »
wszystkie dotychczasowe ekranizacje x-menów uważam za kiepskie, a historia wolverina jest wśród nich zdecydowanie najgorszym filmem.

To musisz być naprawdę bardzo wybredny bo X-Meni to jedne z najlepszych ekranizacji komiksów (szczególnie dwie pierwsze części).

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 03, 2009, 08:52:32 pm »
No byly ok, ale bez przesady, od reki podam 10 lepszych... :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 03, 2009, 08:55:28 pm »
No byly ok, ale bez przesady, od reki podam 10 lepszych... :)


To ja bym chętnie zobaczył takową listę  :)  Jakby Ci się chciało to poproszę na PW...  :D

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 03, 2009, 09:01:05 pm »
A walne tutaj, zaznaczam, ze to bez chwili zastanowienia, wiec to nie jest lista moich ulubionych adaptacji, tylko pierwszych 10 lepszych od X-Men jakie mi przyszly do glowy (oczywiscie lepszych w mojej opinii).

Persepolis
History of Violence
Straznicy
Mroczny Rycerz
Road to Perdition
From Hell (z Johnym Deppem)
Ghiostworld (ze Scarlett Johansson)
Art School Confidential (z Johnem Malkovitchem)
Immortel
Btaman (z Jackiem Nicholsonem)

EDIT: Nagroda specjalna dla Superman 3 - pierwsza adaptacja jaka widzialem i Ghost In The Shell za to , ze bije oryginal na glowe. No i nie moge pominac Akiry, ktora byla pierwsza pelnometrazowa Anime jaka obejrzalem. :)
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2009, 09:05:50 pm wysłana przez xionc »
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

 

anything