Autor Wątek: Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!  (Przeczytany 25569 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sokles

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 14, 2005, 06:17:37 am »
Fun to był jak graliśmy bitwę z Wojtkiem - Ironi vs Ironi...z 6 turami w Night Fighcie :D

Ale myślę że do historii przeszły już nasze bitwy z Beowulfem (IW vs LaTD):
- pierwsza na Teleporcie - 3 strzały z Bazyliszka to 16 mutantów do piachu, jeden strzał z laski to Leman do piachu na glancu, 6 tur strzelania Beowulfa z Lemana i Defilera to 2 Matrinsów zginęło...
- druga bitwa na Arenie - strzały Bazyliszka - zniszczony Defiler, 7 Mutantów, zniszczony Leman, 5 Chaosytów, 5 Traitorów, urwana więzyczka z Lemana i jedeno pudło, Mutanci nie dochodzą do combatu bo im cala brakuje, Motorki Beowulfa z Fistem giną w combacie w dwie tury bo się starły z 2 moimi Min Maxami...

Beowulf to w której bitwie gramy razem na Bazylu?? :badgrin:

Offline Dreadorus Maximus

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 19, 2005, 10:28:50 pm »
Otwarta przestrzeń, niewiele coverów, więc moi Templarzy krzyknęli, że chcą inva na +6.
Kolesie wysypali się z Rhina i stoją za nim, a wtedy na głowę spada im duży placek z Vindyka. Dziewięć instantów plus Rhino, "Invunerable save only". Z ostrzału wychodzi... dziewięciu Space Marinów (9xsześć oczek!!!), ale Rhino eksploduje, waląc odłamkami na 6". Rzuty na trafienie - wszyscy, sejvy - wszyscy, cały oddział idzie do piachu. Po bitwie postanawiam, że Templarzy na następną bitwę nie włożą pancerzy, bo wiara lepiej ich chroni  :lol:
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Spiker

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 19, 2005, 11:24:27 pm »
Moje Khorniaki kontra gwardia :


 samotny berzerker przez 2 tury przyjmuje na klate  ostrzał połowy armii zdaje co ture kilkanascie save i żyje(jedyna missilka która w niego trafiła nie przebiła sie 1- na zranienie:D).  przez te dwie tury nie moze doszarzowac bo rzuca na trudny teren dwie jedynki  po przezyciu dwóch tur zmasowanego ostrzału szarzuje na 3 heavy weapon teamy - zadaje jeden wound po czym mu oddaja, jeden hit, jedno przebicie, sejw oblany:D wniosek - Khone chciał żeby ten berzerker zginał w walce wręcz a nie od promienia/kuli:D:D
ttack is the only command worth remembering - Kharn the Betrayer

Offline Asmodean

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 20, 2005, 07:16:28 am »
Bazyl 2005, gram z BORSem, z orbity spada oddział Termosów z TH. Strzelają na boczny pancerz Lemana - shaken, druga tura, powtórka, nic, trzecia tura powtórka - efekty : Weapon destroyed, Weapon destroyed, Weapon destroyed, Shaken... Leman Rusza się i wjeżdża do mojej strefy rozstawienia :roll: no comment... :shock:
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Maeglin

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 20, 2005, 02:06:17 pm »
kilka lat temu jak zaczynałem grać w 40k - bitwa jakiś dziwny scenariusz, moich 5 termosów wystawia się pod ostrzał 5 scoutów z h.Bolterem - h.bolter nie trafia ... 4 polt pistole, wszystkie w celu , wszystkie ranią i 4 chaośnych termmitów do piachu - moje ostatnie wystawienie termosów do boju

ostatnio zagrałem kilka bitew i wystawiałem lorda chałasu który mordował wszystko co się rusza i mało razy udaje mu się nietrafiać i nie zabijać ... ma sejwa 3+/5+ i jeszcze ani razu nie udało mu się któregokolwiek zdać, cóż - taki lajf ...

Offline rhion

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 20, 2005, 02:13:28 pm »
Mój napakowany GM wpada szarżą na scouta <został tylko jeden> tylko po to aby zrobić overruna {3ed jeszcze} i wpaść na podłe DC potem więc wali swoje 6A na 3+ z przeżutem do tego ma SoS więc rani na 2+ <s6 no save> i co?? dostaje 2 woundy od scouta i szarże DC w następnej turze :lol:

rhion
They are the lords of destruction, the harbringers of doom
and wherever they go, they leave only dead and dying in ther wake.

They are the DARK ANGELS"

Offline Rigor Mortis

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 20, 2005, 10:46:21 pm »
W bardzie uczyli sie grac dzisiaj dwaj mlodzi...pierwszy raz widzialem sytuacje w ktorej gosc przez cala bitwe nie zdal ani jednego sv na 3+.Ginelo wszystko nie wazne czy strzelal leman czy lasgun
P.
ho dares wins

Offline Jedras

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 24, 2005, 12:02:53 pm »
6 fire woriarów TAU przyjmujących szarże 2 assalut bajków na otwarym polu.
Nie stracili nic i zabili jednego bajka (zadali 2 rany) a ten który został wystraszył się i uciekł  :lol:

Offline morkai

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 24, 2005, 01:19:05 pm »
Cytat: "Jedras"
6 fire woriarów TAU przyjmujących szarże 2 assalut bajków na otwarym polu.
Nie stracili nic i zabili jednego bajka (zadali 2 rany) a ten który został wystraszył się i uciekł  :lol:


......a co miał robić?  :lol: dostali w hth od FW! ....też bym uciekł  :roll:

Offline BORS

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 24, 2005, 03:26:32 pm »
Odział wetranów gwardii w kilku óznych bitwach; 8 chłopa- sgt z power fistem, shotguny, 2x melty i grnatnik.
scenka nr 1: Szarzuje na nich chaplain na packu, ale nie dochodzi (trdny teren). Oni szarżują na niego- wynik: 1 martwy weteran, 1 martwy chaplain :D
Potem dopadają Dreda: dwie tury, 3 veteranów ginie, dred bez broni, immobile i nieprzytomny. Co turę ranił go co najmniej jeden granat(trafia na 6+, rani na 6+)
Scenka nr2: Deep strike- rzut na rezerwy z przeżutem- wchodza w... 6 turze !! Mieli zająć marker wart 666pkt. Zniosło ich 10".
Scena nr 3: Za akrę rzucam ich na C'tana. wynik walki wręcz: 3 tury walki, wsadzili mu wounda 5 razy, ale zdał wszystkie save. potem mu uciekli.
Scenka nr 4: Szarżuje na nich oddział motocykli w cover: ginie 1 vet i 2 motocyklistów- morale oblane, gonię, rzucam 3, oni 1. Kawałki blachy lecą na wszystkie strony ;)
I jak tu nie kochac gwardii?
[Podpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu] - Marsz Wolności Trwa

Offline Nazroth

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 24, 2005, 05:24:11 pm »
Gram z Bożydarem... oddział 5 termosów i Librarian w termosce wyskakuja z LRC, gdy już ich podwiózł... i co sie okazuje?... trochę sobei postrzelali... zabili 2 assaultowców wroga;]... nie ważne... mtura Bożydara... wtrzela z assault cannona dreda... 1 zgon u mnie... strzela whirlwindem... drugi zgon... rzucam na LD... 6 i 6... termosi (dzielni weterani z pierwszej kompanii prowadzeni przez librariana) zmykają gdzie pieprz rośnie:P... masakratorkie... byłem w szoku - wiem, że często sie takie rzeczy zdażają... ale to był tak NIEWŁAŚCIWY moment... własnie mieli doassaultować wroga i go zniszczyć... a czaczęli wiać:P
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline LuinThorondor

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 24, 2005, 05:26:27 pm »
Cytat: "BORS"
Co turę ranił go co najmniej jeden granat(trafia na 6+, rani na 6+)

A granatow nie uzywa sie przypadkiem tylko podczas szarzy?

Offline Neverwinter

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 24, 2005, 05:27:43 pm »
Przypadkiem nie  ;) .

Bors-jeżeli to był normalny drednot z AV 12 to go glanowałeś na 4  :) .

Offline LuinThorondor

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 24, 2005, 05:33:30 pm »
Cytat: "Neverwinter"
Przypadkiem nie  ;)

Ale jaja :shock:  No to w takim razie pare razy dalem ciala i tego nie wykorzystywalem.

Offline BORS

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 24, 2005, 05:39:29 pm »
Cytat: "Neverwinter"


Bors-jeżeli to był normalny drednot z AV 12 to go glanowałeś na 4  :) .
???
Zawsze mi się wydawalo że granat ma S6+k6 co daje 1/6 przypadków Glana. chiba ze ty o czymś innym.
[Podpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu] - Marsz Wolności Trwa

 

anything