Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WH40K

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!

<< < (2/14) > >>

el_piszczu:

--- Cytat: "Nazroth" ---Kapelan DOGONIŁ... i #$@#$@# zwłoki tych gauntów...
--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: "Nazroth" ---2 plazmy, 4 %$%^&%, power fist na sieraku...
--- Koniec cytatu ---

Chcesz nam zaimponować tą gwarą  :?: Niestety nie działa  :roll:

Żeby nie było tylko krytyki: pomysł z weteranami - pierwsza klasa :badgrin:

Eman:
Heyka !!!

[Moderator mode on]
Uprasza sie Nazrotha o filtrowanie swoich wypowiedzi.
[Moderator mode off]

Bartuul:
Ja proponuję, żeby Arecki napisał historię swojego Lascannoniarza w bitwie z Maciejem ;) .

MiSiO:
1. Cult of Speed na moje Tyrki. po serii "1" z fleeta, genkom grakuje po 0.5 cala we wszystkie swoje możliwe cele. Wtedy podjezdza transport orków. Wyskakują. Wywalają z 6ciu big shootów. Zostaje 1 genek. Assalut... genek wypłaca 2 ataki. 2 "6ki". Rending :P. Orkasi oddają. Genek zostaje. Orki w tył zwrot. I po squadzie!  :P

2. Tyrant i 6 genków z talonami wbija się w sguad z dowódcą SM z ivem na +4. Wbijam w niego wszytskie ataki. i 8 ran savuje [w tym z 3implanty!]... sypnęła się cała moja armia :( [o saveach na +2 nie piszę bo to szkoda gadać]

P.S.

Naz. 11 tych saveów było!

Eman:
Heyka !!!
(chyba) Najbardziej nieprawdopodobna sytuacja, jaka widzialem na 40kowym polu bitwy, byl pewnien pojedynek miedzy Orkami RAJa a Templarami Areckiego, podczas ktoregos ze Snotconow.
Na squad Templarow z dolaczaonym Kapelanem (nazwanym pozniej Niesmiertelnym) zaszarzowal squad Nobzow z Warbossem - tak jakies 400 - 500 punkcikow. Power Claw na Warbossie, ze 3 Clawy w oddziale. Templarzy zostali zmieceni of course, Kapelan zostal. W nastepnej turze kupil WSZYSTKO - wiaderko atakow z czopasow, 4 clawy - lajcik. Of course sie odwinal i pogonil kota zielonym az milo bylo patrzec  :evil:
Cze !!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej