Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WH40K

Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!

<< < (14/14)

sokles:

--- Cytat: "chrobry" ---p.s. Od bazyla zaczalem wierzyc w stare porzekadło Areckiego. Jaka jest szansa zabicia kapelana AoD z 2+/4+ na bajku na ostatnim woundzie z 1go pistoletu - ano panie 50%. Albo go zabijesz, albo nie  :lol:  :lol: W moim przypadku  duzo wiecej bo zginal tak 2 razy
--- Koniec cytatu ---


No no nie przesadzajmy koloryzujesz Chrobry...po pierwsze to były trzy postolety (i to elitarne bo scoutowskie) i do tego rapidowały - a więc całe 6 strzałów...smiechu nie ma :badgrin:

MiSiO:
Co do librariana... nie ma znaczenia kto.. ważne, że nie dostał squad ani jednego rendinga. Bieda... jednak już niedługo to się zmieni jak pomaluje armie. !!! Sam podklad przynosi pecha!

Rigor Mortis:
Wczorajsza bitwa Wilki na Word Beraersow... przylatuje price...salwa  zbolterow (6) i demon w piach...
sytuacjaz takie jednego smiesznego turnijeu veterani vs juniorzy... moj odzial przygotwuje sie do szrzy na conscriptow...garcz gwardia deklaruje 54 strzaly po odziale po trulanie daje mi dwie kosci do sv:P dwa trupy.. odzial nie zdaje ld na 10 za stolem:D...
P.

shadow_z_az:
Ja też dorzucę coś do tych przygód :smile:
Bitwa koleżeńska nic specjalnego
Dreadnought 1 pozostały wund szarżuje na niego praimeris lieutentas (z mieczem) dobiega atakuje pudłuje jeden atak drugi trafił[size=78%] i przebija [/size] :evil: na 6+ sv ratuje sie oddaje zabijam :badgrin:


Ta sama bitwa
razorback ztyłu z lancami podczas całej bitwy (9 tur dla obu stron) trafia 2 razy i nie przebijał :neutral:


cze!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej