Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 228709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michi13

The Punisher
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 14, 2007, 10:27:37 pm »
:D a moż\rze ja :D  hihi

Offline kas1

The Punisher
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 27, 2007, 03:11:48 pm »
Kontynuuje wątek z kupię/sprzedam

Cytat: "dretwiak"
Oj, Kas, to nie tak! Z tego runu wszystko, co napisal Ennis zostalo ztrejdowane, po kolei:
1. Army of One 1-7 ("Army of me" to byla kiedys taka piosenka Bjeurk - nie wiem jak to napisac, takiej Skandynawki, to imie nalezy wymawiac tak jakby sie chcialo podczas rzygania beknac)
2. Business as Usual 13-18
3. Full Auto 20-26
4. Streets of Laredo 19, 27-32
5. Confederacy of Dunces 33-37


Wszystko to poza trejdem Business as usual jest b. trudno dostepne (czytaj: drogie, bo z drugiej reki)


Oki, stałem się szczęśliwym posiadaczem tych pozycji (Yes! Yes! Yes!). Moje pytanko: czy zeszyty 8-12 również zostały wydane w trejdzie i ewentualnie pod jakim tytułem? Zeszyt nr 8 spłodził Ron Zimmerman, Mike Lilly i Rodney Ramos. Zeszyty 9-12 są autorstwa pary Tom Peyer & Manuel Gutierrez.

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
The Punisher
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 27, 2007, 03:23:07 pm »
Cytat: "kas1"
Kontynuuje wątek z kupię/sprzedam

Cytat: "dretwiak"
Oj, Kas, to nie tak! Z tego runu wszystko, co napisal Ennis zostalo ztrejdowane, po kolei:
1. Army of One 1-7 ("Army of me" to byla kiedys taka piosenka Bjeurk - nie wiem jak to napisac, takiej Skandynawki, to imie nalezy wymawiac tak jakby sie chcialo podczas rzygania beknac)
2. Business as Usual 13-18
3. Full Auto 20-26
4. Streets of Laredo 19, 27-32
5. Confederacy of Dunces 33-37


Wszystko to poza trejdem Business as usual jest b. trudno dostepne (czytaj: drogie, bo z drugiej reki)


Oki, stałem się szczęśliwym posiadaczem tych pozycji (Yes! Yes! Yes!). Moje pytanko: czy zeszyty 8-12 również zostały wydane w trejdzie i ewentualnie pod jakim tytułem? Zeszyt nr 8 spłodził Ron Zimmerman, Mike Lilly i Rodney Ramos. Zeszyty 9-12 są autorstwa pary Tom Peyer & Manuel Gutierrez.


Zeszyty 8-12 nie zostaly ztrejdowane.

Gratuluje blyskawicznego zakupu  :shock:
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline kas1

The Punisher
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 27, 2007, 03:39:38 pm »
Dzięki  :D

W takim razie nurtuje mnie inna kwestia. Co zostało wydane jako Marvel Knights: The Punisher vol. 2?

vol.1  - Army of One
vol.2 - ???
vol.3 - Business As Usual
vol.4 - Full Auto
vol.5 - Streets of Laredo
vol.6 - Confederacy of Dunces

Zakup rzeczywiście błyskawiczny ale miałem sporo szczęścia. Kilka dni po moim ogłoszeniu o chęci kupna ogłoszenie zamieściła osoba, która akurat chciała to sprzedac. Cena też była do przełknięcia. Za 5 trejdów i zeszyty 8-12 i 19 oraz The Punisher Painkiller Jane zapłaciłem 250zł (już z kosztami wysyłki).

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
The Punisher
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 27, 2007, 04:04:03 pm »
Cytat: "kas1"
Dzięki  :D

W takim razie nurtuje mnie inna kwestia. Co zostało wydane jako Marvel Knights: The Punisher vol. 2?

vol.1  - Army of One
vol.2 - ???
vol.3 - Business As Usual
vol.4 - Full Auto
vol.5 - Streets of Laredo
vol.6 - Confederacy of Dunces

Zakup rzeczywiście błyskawiczny ale miałem sporo szczęścia. Kilka dni po moim ogłoszeniu o chęci kupna ogłoszenie zamieściła osoba, która akurat chciała to sprzedac. Cena też była do przełknięcia. Za 5 trejdów i zeszyty 8-12 i 19 oraz The Punisher Painkiller Jane zapłaciłem 250zł (już z kosztami wysyłki).


Cena moim zdaniem bardzo dobra. Co do numeracji, to do Twojego rozumowania wkradl sie blad - Army of one to nie jest vol. 1 tylko vol. 2. Trejd nr 1 to "Welcome Back, Frank", na pewno znana Ci maksi-seria, wydana rowniez w Polsce. Mam nadzieje, ze rozwialem nurtujace Cie watpliwosci  8)
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline kas1

The Punisher
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 27, 2007, 05:23:27 pm »
Ok, dzięki. Moja pomyłka wzięła sie stąd, że na grzbiecie "Army of One" nie ma oznaczenia vol.2 (jest tylko czacha) i przyjąłem, ze jest to jedynka. W tym utwierdził mnie brak trejdu z zeszytami 8-12.

Można stąd wywnioskowac (byc może znowu błędnie), że dalsze trejdy (3-6) pierwotnie nie były planowane, skoro 1 i 2 nie mają na grzbiecie numeracji. Szkoda, bo na półce wygląda to jak niekompletna seria. ;)

Offline donTomaszek

The Punisher
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 13, 2007, 11:33:28 pm »
Temat deko zapomniany, a jako ze ostanie wpadlo mi w rece kilka Punisherow wiec pozwole sobie na pare slow.

Max vol.7 Man of Stone - Ennis znow szaleje, znowu jest mocno, krwisto, brutalnie. Wraca Fernandez i starzy znajomi.
War Journal HC vol. 1 - graficznie fajerwerk. Scenariuszowo kiszka. Nie jestem w temacie Civil War i nie berdzo mi podszedl. Poza tym nie bardzo odpowiada mi Punisher tlukacy sie z ''super-lotrami''.

i 2 starocia:
Eye For An Eye - przedruk 3 pierwszych numerow pierwszego setu War Journal. Fajnie jest popatrzec na pierwsze kroki Jima Lee w Marvelu.
No i najlepsze na koncu.
Punisher / Batman: Deadly Knights - Castle, Jigsaw, Batman, Joker i Romita Jr. Choc nie jestem jego fanem to przy tym komiksie sie obsrywam. Filip widziales? Swietna rzecz.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
The Punisher
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 14, 2007, 09:04:55 am »
Cytat: "donTomaszek"
Punisher / Batman: Deadly Knights - Castle, Jigsaw, Batman, Joker i Romita Jr. Choc nie jestem jego fanem to przy tym komiksie sie obsrywam. Filip widziales? Swietna rzecz.


Gdyby nie nastrojowa, brudno-realistyczna końcówka w zaułku jednego z wielu rynsztoków Gotham komiks ten nie różniłby sie niczym od wielu innych team-upów. Fajna narracja, fakt, ale nic poza tym.

A jak już o tym rozmawiamy.... wspomnę, że Deadly Knights to kontynuacja innego team-upu Bata i Puniego  - Batman/Punisher: Lake of Fire O'Neila i Kitsona. To coś jest już w ogóle słabiusieńkie, pomimo występu Az-Bata. Śmieszy sposób, w jaki Punisher zostaje zrobiony w bambuko na początku. Niczym mały dzidziuś.

oba Team-upy można znaleźć w TPB DC/MARVEL: CROSSOVER CLASSICS II.

Offline donTomaszek

The Punisher
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 14, 2007, 05:28:01 pm »
Chudy, wiesz przeciez, ze w takim szocie nie chodzi o super-skomplikowane rozwiazania fabularne.
Liczy sie sieczka.

W tym komiksie jest.
I kurde, coraz bardziej podoba mi sie ten Romitowski, kwadratowy do wymiocin styl :badgrin:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Mysza_

The Punisher
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 15, 2007, 12:01:04 pm »
Cytat: "donTomaszek"

Punisher / Batman: Deadly Knights - Castle, Jigsaw, Batman, Joker i Romita Jr. Choc nie jestem jego fanem to przy tym komiksie sie obsrywam. Filip widziales? Swietna rzecz.

 no ba! uwielbiam ten komiks za jego całokształt. strukturę, klimat i rysunki. scenariuszowo to film klasy B pełna gębą co uznaje za duży plus. Rysunki Romity drapieżne i rasowe jak zwykle. świetne kadrowanie, kompozycja plansz i tusz Jansona oczywiście tez  :badgrin:.

Offline Dembol_

The Punisher
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 15, 2007, 10:08:10 pm »
Deadly Knights kupiłem sobie kiedyś, żeby dobić do 100$ W Milehigh. Totalnie wpytkę. Romita to chyba jeden z moicch ulubinych rysowników, gdzieś od pierwszego Puniego w czerni i bieli wydanego lata temu przez TM-Semic (który z kolei jest jednym z moich ulubionych komiksów wszechczasów).

War Journal całkiem niezły. To akurat zbieram w zeszytach w miarę na bieżąco. TP olałem bo cena nie była zbyt fajna. Momentami słabiutki, ale np. czwarty numer z pogrzebem Stiltmana świetny. Teraz czekam na trzeciego HC z MAX'a, który już do mnie zmierza :)

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
The Punisher
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 21, 2007, 10:28:28 am »
Wreszcie! Długie oczekiwanie przyniosło rezultat, Marvel zapowiedział bowiem wydanie drugiego Essa z Punim!!!

ESSENTIAL PUNISHER VOL. 2
The Story: Mobsters, terrorists, neo-Nazis, religious fanatics, armored killers; no one's too tough for the Punisher! Follow the trail of blood as Frank Castle's war on crime takes him across the country, south of the border, back to school and Down Under! Plus: The Man With Lots Of Guns vs. the Man Without Fear in a crossover with Daredevil! And who will live and die when the Punisher leads what might be the world's shortest-lived crime-fighting team against the Kingpin of Crime? With Typhoid Mary and a cameo by the
X-Men! Collecting PUNISHER #1-20 and ANNUAL #1, and DAREDEVIL #257.
536 PGS./Rated T+ …$16.99
ISBN: 978-0-7851-2734-5
ESSENTIAL PUNISHER VOL. 1 TPB STILL AVAILABLE!
$16.99 (ISBN: 0-7851-2375-X)
In Stores: September 12, 2007
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline donTomaszek

The Punisher
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 22, 2007, 10:51:36 pm »
Zaiste zacna wiadomosc!
Najlepsze jest to ze ten Ess zawiera caly run Portacio (w tym mega-wymiot z Daredevilem)! Tm-semic nie puscil calosci, pominal bodajze 3 lub 4 czesci (nie jestem pewny, a nie chce mi sie sprawdzac). A Portacio to potega!
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Maciej

The Punisher
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 23, 2007, 07:55:52 am »
Portiacio i Dolph Lundgren wyryli w moim mózgu trwały wizerunek Puniszera. Tego essa kupię.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline donTomaszek

The Punisher
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 23, 2007, 09:05:43 pm »
Cytat: "Maciej"
Portiacio i Dolph Lundgren wyryli w moim mózgu trwały wizerunek Puniszera. Tego essa kupię.

Eh, znam to z autopsji 8)
Sometimes I'd like to get my hands on God...

 

anything