Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 225557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwiec 05, 2012, 09:50:43 am »
czy poniższy omnibus jest wat uwagi?
http://www.bookdepository.com/Punisher-Omnibus-Rick-Remender/9780785162131?b=-3&t=-20#Fulldescription-20
z opisu wynika ze to jakas super-hero papka. frankencastle? son of wolverine? WTF???
 
Rick Remender's Punisher mega-arc is collected into one oversized volume! Frank Castle has dedicated his life to hunting down and killing evil men. So when Norman Osborn becomes the head of US security, the Punisher sets about taking Osborn down. But when his assassination attempt fails, Frank finds himself in Osborn's crosshairs. The Hood resurrects several longdead super villains and sends them against Frank ... but it is the twisted son of Wolverine who manages to kill the Punisher. With his remains stitched back together, the Punisher is reborn as the terrifying Franken-Castle!COLLECTING: PUNISHER 1-16, ANNUAL 1; DARK REIGN: THE LIST - PUNISHER; FRANKEN-CASTLE 17-21; DARK WOLVERINE 88-89; PUNISHER: IN THE BLOOD 1-5
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Nawimar

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwiec 05, 2012, 10:44:07 pm »
Moje wieści o tym etapie perypetii "Franciszka Zameckiego" pochodzą niestety z drugiej ręki. Wszystkie opinie były jednak zaskakująco zgodne, a zarazem druzgocące. Ślepa uliczka w którą nie warto się zagłębiać, a i Marvel prędko wycofał się z tego kierunku.

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwiec 05, 2012, 11:05:30 pm »
Nie warto.
Beznadzieja straszna.
Jeszcze pierwszy tpb czyli The Reign daje jako tako rade (przynajmniej graficznie), ale pozniej juz niestety tylko rownia pochyla. Historie z dupy wyssane, ktore beznadziejnie sie czyta i tak samo nieprzyjemnie oglada. Potwory, Frank jako monstrum, bracia Jigsaw - tego typu nonsens.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2012, 11:46:44 pm wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline spidey

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwiec 05, 2012, 11:31:18 pm »
Z Punishera Remendera warto kupić dwa pierwsze TPB - Dark Reign i Dead End. Fabularnie niezłe, rysunkowo znakomite (Opena i Tan Eng Haut), reszta to totalna spi****lina.

Offline Matt@

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #214 dnia: Czerwiec 06, 2012, 05:53:48 pm »
Ha, nie czytałem oprócz the Reign, które było ok ale proponuje jednak sprawdzić samemu- Remender to nowa gwiazda, jest coraz bardziej lubiany, a jego X-force jest świetne.

Offline freshmaker

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpień 26, 2012, 09:18:03 am »
czy punisher rucki daje radę?
http://www.bookdepository.com/Punisher-Vol-1-Greg-Rucka/9780785157359?selectCurrency=USD

za miesiąc pojawi się drugi tpb.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline pioma10

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpień 26, 2012, 12:11:32 pm »
czy punisher rucki daje radę?
http://www.bookdepository.com/Punisher-Vol-1-Greg-Rucka/9780785157359?selectCurrency=USD

za miesiąc pojawi się drugi tpb.


Jak dla mnie zdecydowanie tak.
Spoiler: pokaż
Frank Castle jest cichy (pierwsze słowa wypowiedział w 3 numerze i to całe trzy) i niezwykle skuteczny. Do crossoveru z Daredevilem i Avenging Spider-Man nie ma superbohaterów (jest nowy Vulture, ale bardzo krótko - po walce z nim Punisher przez dłuższy czas będzie chodził z opaską na jedno oko) a Punisher ma/będzie miał nową partnerkę - Rachel Cole, która straciła męża podczas własnego ślubu (zabitego przez "przestępczość zorganizowaną"). Dużo daje też prowadzona równocześnie historia policjanta Waltera Bolta.

Rucka pisze świetne scenariusze sensacyjne a rysunki Marco Checchetto są niesamowite.

Offline freshmaker

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpień 26, 2012, 12:24:54 pm »
fajnie. dzieki za odpowiedz.

wlasnie zamowilem 2 brakujace tomy queen & country definitive edition, wiec pewnie zaraz po tym wezme sie za punishera. runu ennisa w max pewnie to nie przebije, ale moze bedzie mniej flakow a wiecej sensu.


EDIT:
mam jeszcze pytanie - jaka jest teraz logika wydawania punishera? widzialem ze pierwszy trejd rucki jest w wersji hc a drugi zapowiedziany tylko w sc. wydawalo mi sie ze zawsze kolejnosci jest hc-->sc.

ja zatrzymalem sie na hc-kach max.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2012, 11:52:00 am wysłana przez freshmaker »
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 02, 2012, 03:10:03 pm »
Taka jest logika, ze tej logiki nie ma.
Byle badziewia od razu laduja w HC, a dopiero pozniej sc. Kiedys bylo to lepiej rozwiazanie - najpierw byly tpb (zbierajace zazwyczaj 6zeszytow), a pozniej oversized hc (12nr).
Ja mysle, ze to jakis blad i vo.2 punishera Rucki, bedzie rowniez w HC.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline freshmaker

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #219 dnia: Wrzesień 04, 2012, 10:21:29 am »
dziwna sprawa ale ten drugi tom rucki będzie miał premierę jednak w SC.
kupiłem za to w promocji kilka hc puniego w znienawidzonym multiversum: circle of blood, kingpin, return of ma gnucci po 45 PLN. chyba to jakaś chwilowa promocja.

Przeczytałem.

KINGPIN - niestety słabizna. logo MAX oraz nazwiska aarona i dillona zdawaloby sie ze gwarantuja sukces a tu niemila niespodzianka. bardzo powierzchownie potraktowany jest watek kingpina. wyglada to jak slaba podrobka ennisa.

return of ma gnucci - smieszny sequel do tego bardziej spandexowego runu ennisa. mogloby byc ciekawiej ale nie jest zle. freestyleowa jazda jak w przypadku welcome back frank.

circle of blood - nie mam mozliwosci sprawdzic ale ta historia byla chyba w pierwszym essentialu z mandragory. w kolorze wyglada niezle i co wazniejsze zawiera kultowe dla mnie splashpage  (?) z punim. mam je wryte w pamięć jeszcze z klasycznych punisherów semica, więc jak je zobaczyłem to był dla mnie mocny strzał w mordę.
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2012, 12:51:07 pm wysłana przez freshmaker »
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #220 dnia: Czerwiec 29, 2013, 11:22:27 am »
właśnie sobie zrobiłem spore zamówienie na Punishera (Noir, Essential #2-4, MAX HC #1-2, War Journal Classic #1) i tak przy okazji mam pytanko:

czy istnieje lista wydań polskiego Punishera od TM-Semic i odpowiadających im numerów zeszytów oryginalnych?

Offline vivaadeal

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #221 dnia: Czerwiec 29, 2013, 12:04:44 pm »
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2013, 12:56:49 pm wysłana przez graves »

Offline graves

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #222 dnia: Czerwiec 29, 2013, 12:58:41 pm »
Dodałbym do tego jeszcze ten tekst.


vivaadeal - zmodyfikowałem Twojego linka, bo lepiej używać domeny kzet.pl. Nie wiem jak długo jeszcze "bial" będzie aktywna.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #223 dnia: Czerwiec 30, 2013, 12:29:16 pm »
Dzięki!

Circle of Blood:
okładki zeszytów 1, 3 i 4 mówią o "four issue limited series", zaś 2 i 5 "five issue" - skąd takie cuś? I czy ma to związek z tym, że Mike Zeck nie rysuje piątego zeszytu?

Offline hans

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #224 dnia: Czerwiec 30, 2013, 01:37:52 pm »
Circle of Blood:
okładki zeszytów 1, 3 i 4 mówią o "four issue limited series", zaś 2 i 5 "five issue" - skąd takie cuś? I czy ma to związek z tym, że Mike Zeck nie rysuje piątego zeszytu?

http://goodcomics.comicbookresources.com/2009/02/26/comic-book-legends-revealed-196/

 

anything