Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 225512 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline angelscorpion

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #495 dnia: Październik 05, 2017, 08:38:06 pm »
Na grudzień szykuje się epic z Frankiem, widzę, że to Eurohit będzie: https://multiversum.pl/p/1039/92556/punisher-epic-collection-capital-punishment-sc--marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html Jestem za większą ilością epiców z Pogromcą🙂 ale skoro to numer 7, to wydadzą i inne👍

Offline misiokles

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #496 dnia: Październik 06, 2017, 07:16:45 am »
Ale zanim wydadzą to możesz się nieźle zestarzeć :)

Offline angelscorpion

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #497 dnia: Październik 06, 2017, 09:38:05 am »
Zgadza się, widzę częstotliwość wydawania innych epiców🙂

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #498 dnia: Październik 06, 2017, 11:09:48 am »
Ech ta czestotliwosc... moze w koncu spelni sie moj mokry sen i wydadza w EPIC pelny run Portacio. Mam go co prawda w zeszytach, ale wzialbym 2 sztuki ;-)
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline angelscorpion

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #499 dnia: Październik 06, 2017, 03:17:48 pm »
No i jeszcze War Zone w kolorze...  :wink:

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #500 dnia: Październik 06, 2017, 03:22:26 pm »
To akurat wyszlo, choc nie wiem dlaczego nigdy nie mialo dodruku i od dawna jest OOP.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline badday

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #501 dnia: Październik 06, 2017, 05:12:46 pm »
To akurat wyszlo, choc nie wiem dlaczego nigdy nie mialo dodruku i od dawna jest OOP.

O,nie wiedziałem, masz gdzies info na temat tego wydania WZ?

Offline angelscorpion

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #502 dnia: Październik 06, 2017, 08:05:45 pm »

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #503 dnia: Październik 06, 2017, 11:27:06 pm »
Dokladnie tak.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline LucasCorso

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #504 dnia: Listopad 05, 2017, 03:16:21 pm »
Kiedy na studiach wpadł mi w ręce Punisher Born byłem cały podjarany. Przynajmniej przed czytaniem i w trakcie pierwszego zeszytu. Im dalej w las tym wiecej było drzew, tym więcej pytań czemu Franciszek nie do końca przystaje charakterem do tej postaci którą znam, i o co cho z tym dziwnym zakończeniem.

Od dziś wiem, że historia ta była zbędna. Dekadę wcześniej powstała już genialna historia o Franku we Wietnamie. Taka, której autorzy rozumieli go lepiej i traktowali go z szacunkiem.

Dziś miałem okazję przeczytać "Punisher Invades 'Nam" wydane w zeszytach #67-69 serii "The 'Nam"
I jestem wniebowziety!

Widziałem kilka prób radzenia sobie z przeszłością Punishera, ale lepiej chyba już nie będzie. A jesli będzie to szok może mnie zabić.

Świetna, wciągająca, klimatyczna historia. I świetny, wykonany z szacunkiem origin. Wszystko pasuje, wszystko się domyka, wszystko gra.

10/10

Nie ma raczej wznowien, ale jest w przyzwoitej cenie stary trejd na amazonie. Fanom Franka Zamka polecam!!!
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...


Offline LucasCorso

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #506 dnia: Listopad 05, 2017, 07:14:37 pm »
Ja to mam szczęście... Co polecę komiks bez trejda, to się okazuje, że trej będzie....

Składajcie zamówienia co byście chcieli w trejdzie to przeczytam, polecę i voila ;)
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #507 dnia: Listopad 05, 2017, 08:05:14 pm »
Franciszek nie do końca przystaje charakterem do tej postaci którą znam, i o co cho z tym dziwnym zakończeniem.
To jest Punisher MAX. To nie jest 616.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline LucasCorso

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #508 dnia: Listopad 05, 2017, 08:25:11 pm »
To jest Punisher MAX. To nie jest 616.


Zdaję sobie z tego sprawę.


Tyle tylko, że Punisher MAX charakterem i motywacją nie odbiega zbytnio od tego 616 (tyle tylko, że jest starszy), a Punisher Born zdaje się to ignorować..


Zresztą tamte pytania, do których się odnosisz to pytania zadane przeze mnie z 2005 roku. A Punisher Invades Nam zachwycił mnie z 2017...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #509 dnia: Listopad 05, 2017, 08:31:42 pm »
Taki byl zamysl Ennisa, aby mimo pewnych podobienstw, przewrocic wszystko do gory nogami. Jego Punisher jest przede wszystkim morderca, ktory poswiecil rodzine, aby prowadzic swoja wlasna, niekonczaca sie wojne. Smierc rodziny to tylko kamuflaz.
Ja podchodze do tego jako pewnej koncepcji i oddzielam te wersje od kanonu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2017, 11:50:57 pm wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

 

anything