Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 228169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysza_

The Punisher
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 18, 2006, 07:22:27 pm »
mozna jak najbardziej sie identyfikowac z Enisowskim Punisherem.niestety i stety.

Offline spidey

The Punisher
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 18, 2006, 08:22:00 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "spidey"
Cytat: "am666"
Frank jest pokazany jako prowdziwy p***b i morderca-cos jak w Bornie tylko podniesione do kwadratu.

I to mi się własnie w Punisherze Ennisa nie podoba. W TM-Semicowym Punisherze Frank był postacią którą można było na jakiś sposób lubić czy się z nią identyfikować tutaj jest to niestety niemożliwe  :evil:

A nie uważasz czasem, że to dobrze :?: Po co się identyfikować z mordercą :roll:

Większość dzieciaków identyfikuje się z komiksowymi postaciami. A jeżeli chodzi o mnie - ja po prostu o wiele bardziej wolałem dawnego Punishera od Ennisowego. Kiedyś Frank miał całkiem fajny charakter, taki jak z czarnej komedii :] i ogólnie lubilem tę postać, a Ennis jakby to powiedzieć - wszystko zepsuł.

Offline am666

The Punisher
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 18, 2006, 08:26:38 pm »
Cytuj
Ennis pokazał w chorym, rzywym zwierciadle śmietankę amerykańską.

To akurat typowe u Ennisa ze pokazuje USA niekoniecznie jako ziemie obiecana, w Kaznodzieji tez daleko hameryce do raju na ziemi.

Offline Mysza_

The Punisher
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 18, 2006, 08:51:20 pm »
Cytat: "spidey"

Kiedyś Frank miał całkiem fajny charakter, taki jak z czarnej komedii :] i ogólnie lubilem tę postać, a Ennis jakby to powiedzieć - wszystko zepsuł.

  Frank miał fajny charakter? hehe,dobre :badgrin:
  chyba,że przez fajnośc rozumiec jego konkretne podejście do przestepczości.  
  jest wina-jest kara.proste.
    nie ma pieprzonych szarosći w jakie bawią sie charcerze pokroju Daredevila,Batmana czy Supermana.
  bohaterowie pokroju Punishera(a mało takich) stawiają na działanie które ma konkretnie przeciwdziałac  złu.
  a,że sam przy okazji jest zły? cóż,po prostu jest mieczem od którego giną ci którzy tym mieczem wojują. ołowianą kulą prosto w głowe,która jest zwieńczeniem kariery człowieka złego w przekonaniu Punishera,a jakie sa jego kryteria bycia złym wiadomo.
  ogólnie to chyba moja ulubiona postać obok Lobo i Wolverina.
  "nie-ciota" mówiąc najprościej(sorry cioty)

  a odnośnie Ennisa to podoba mi sie jego podejście do amerykańskich superbohaterów. to co zrobił z DD w Punisherze to perła.
  pokazanie palcem kto walczy a kto tylko skacze po dachach w trykocie i robi cyrk(sorry Kingpin).

Offline am666

The Punisher
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 18, 2006, 09:15:38 pm »
Cytuj
a odnośnie Ennisa to podoba mi sie jego podejście do amerykańskich superbohaterów. to co zrobił z DD w Punisherze to perła.
pokazanie palcem kto walczy a kto tylko skacze po dachach w trykocie i robi cyrk(sorry Kingpin).

I to pisze osoba odpowiedzialna za polskie okładki Daredevila :) .
Jezeli chodzi o charakter Franka to juz w TM-Semicach nie był on raczej typem wesołka. Ennis dodał tylko troche wiecej szlalenstwa i bezwzglednosci w postepowaniu Punishera. Prawdziwy z niego zakapior nieznajacy litosci.

Offline Mysza_

The Punisher
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 18, 2006, 09:27:02 pm »
Cytat: "am666"

I to pisze osoba odpowiedzialna za polskie okładki Daredevila :) .
Jezeli chodzi o charakter Franka to juz w TM-Semicach nie był on raczej typem wesołka. Ennis dodał tylko troche wiecej szlalenstwa i bezwzglednosci w postepowaniu Punishera. Prawdziwy z niego zakapior nieznajacy litosci.

 hehe... wolałem Wolverina,ale sie po prostu nie załapałem na niego.
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.tak też narysowałem tego czerwonego.

 a odnośnie wesołkowatości Franka to chodzi ci o jego cięte riposty które nie sa śmieszne ale bawią?
   no to sa teksty w stylu Bonda w sumie. załatwia kolesia i go podkresla jakims soczystym tekstem co by było miło.
  mój ulubiony wesoły tekst Punishera to:"oni tez byli na mojej liście".
  niby groźne ale wesołe,lecz w sumie jednak groźne.

Offline donTomaszek

The Punisher
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 18, 2006, 10:23:17 pm »
Frank to nie bohater. To anty-bohater.
On sie nie sra. On sie nie bije, po to by za 10 odcinkow znow bic sie z tym samym gamoniem. On inaczej rozwiazuje problem.
To czubek. Seryjny, maniakalny morderca. Nikt godzien nasladowania.
I za to wlasnie go uwielbiam :badgrin:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline misio141

The Punisher
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 19, 2006, 09:43:29 pm »
Cytat: "Filip_"

  mój ulubiony wesoły tekst Punishera to:"oni tez byli na mojej liście".

ja osobiście wolałem: "czas pokazać na czym polega selekcja naturalna"  :D
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Cornelius

The Punisher
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 25, 2006, 08:58:22 pm »
Witam, jestem właściwie nowy na tym forum.
Chciałbym zaprosić was na stronę www.warzone.pl
a konkretnie na forum (gdyż to narazie udało mi się uruchomić)
tak więc jeszcze raz zapraszam

www.warzone.pl/forum

-------------------
Stronę najlepiej przeglądać w Internet Explorer, gdyż nie została ona jeszcze w 100% dostosowana do Mozilli
url=www.warzone.pl][/url]

Offline Mysza_

The Punisher
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 25, 2006, 09:36:42 pm »
chciałem sie nawet zarejestrowac na to forum bo fanbojem Punishera w sumie jestem ale jak przeczytałem regulamin forum to mi sie odechciało...blaaach....
   kolejne forum gdzie moderzy będą smagać batami niegrzecznych chłopców po dupskach za brzydkie słowa i przepychanki no i za ten straszny,wstretny,niedobry off top oraz  DUZE LITERY.
     fuj!
  co takie sztywniactwo przeważnie panuje w tych regulaminach???
  to nie jest smieszne a tym bardziej zabawne...melise dożylnie proponuje.

Offline Cornelius

The Punisher
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 25, 2006, 09:56:12 pm »
Kto powiedział że będę ścigał z batami za offtopy czy duże litery. Przeklinać można, ale nie puszczać wiązanki, co powinno być zrozumiałe. Staram się zapewnić wystarczająco dużo swobody żeby nie wyszły z tego takie potworki jak Batcave czy Krypton League.

Edit. Podpunkt z dużymi literami został usunięty bo faktycznie można go sobie darować.
url=www.warzone.pl][/url]

Offline Mysza_

The Punisher
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 25, 2006, 10:18:42 pm »
aha,w takim razie już lepiej.
  bo takie sztywniactwo regulaminowe na prawde potrafi ostro wkurzyć.
 czuje sie wtedy jak pies na łańcuchu ,który nie może sobie pogonić dla sportu zajęcy po lesie :D

Offline Cornelius

The Punisher
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 25, 2006, 10:24:36 pm »
Przyznaje że regulamin był trochę sztywny. Ba! Nawet dosyć głupawy, moja wina że nie chciało mi sie go pisać i przekopiowałem go z innego forum (z różnymi modyfikacjami). Mam nadzieję że obecny regulamin nikogo nie zrazi. :lol:
url=www.warzone.pl][/url]

Offline hopatika

The Punisher
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 26, 2006, 06:41:45 am »
poczuj piękno prawdziwego regulaminu -> tutaj.


a w temacie: jeden z użytkowników tego forum obiecał kupić mi w Toruniu tańsze Punishery z Mandry, ale obawiam się, że ów użytkownik zrobił mnie w przysłowiowego wała, co mnie bardzo smuci.

Offline donTomaszek

The Punisher
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 26, 2006, 10:39:10 am »
Cytat: "Filip_"
kolejne forum gdzie moderzy będą smagać batami niegrzecznych chłopców po dupskach za brzydkie słowa i przepychanki no i za ten straszny,wstretny,niedobry off top oraz  DUZE LITERY.
     fuj!
  co takie sztywniactwo przeważnie panuje w tych regulaminach???
  to nie jest smieszne a tym bardziej zabawne...melise dożylnie proponuje.


Bez obaw Filipie, mam tam troche do powiedzenia mowiac nieskromnie, wiec bedzie dobrze :badgrin:
Sometimes I'd like to get my hands on God...