trawa

Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 225344 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #255 dnia: Luty 06, 2014, 09:50:56 pm »
I jak wrażenia po przeczytaniu pierwszego numeru? Ja mam pozytywne, ale i nieco mieszane uczucia. Historia zapowiada się nieźle, Frank jest Frankiem, nie ma tu na szczęście żadnej rewolucji. Graficznie jest prawie rewelacja, tylko z tymi twarzami coś jest często nie halo. No i nie odpowiada mi buźka Franka, ale to kwestia przyzwyczajenia, nic więcej.
Anyway, na AtomComics zamówione już kolejne 3 zeszyty.

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #256 dnia: Luty 06, 2014, 10:03:35 pm »
Wczoraj zakupiony, ale jeszcze nie przeczytany.
Na pierwszy rzut oka wyglada bardzo fajnie, zwlaszcza okladka. A najbardziej podoba mi sie to, ze nie ma zadnych super-lotrow (gee, jak ja nie cierpie tego zwrotu) tylko "zwykli" gangsterzy.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Nick Jackolson

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #257 dnia: Luty 07, 2014, 08:25:10 am »
Lepiej mi powiedzcie jak zdobyć Punisher Max HC Vol. 4 Ennisa w rozsądnej cenie... Zapowiada się, że trzeba zakryć tą lukę tpb... a tego bym nie chciał.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2014, 09:05:38 am wysłana przez Nick Jackolson »

Offline brzon

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #258 dnia: Luty 07, 2014, 09:24:55 am »
Mam ten sam problem co do Punisher MAX vol 4 HC Ennisa  :sad:  Niestety z tego co szukałem to egzemlarz jest dostępny tylko z odzysku za duże pieniądze. O dodrukach nic nie słychać więc pewnie zdecyduję się na 2 egz w miękkiej okładce.
A propos - ciekawe dlaczego akurat vol 4 wyprzedał się naszybciej? Czyżby najlepszy?

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #259 dnia: Luty 07, 2014, 09:29:58 am »
Najlepszy? Nie. Prawdopodobnie z mniejszym nakładem niż poprzednie - coby tzw. hype wokól tytułu robić.

Ja odpuściłem i kupiłem w TPB.

btw. na allegro był parę miesięcy temu komplet HC za 400zł. Głupi nie kupiłem od razu (no bo po co mi pozostałe, skoro mam... ech...), a sprzedawca się zorientował, bo usunął aukcję i wystawił vol4 za 500 (i ktoś kupił).

Offline Nick Jackolson

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #260 dnia: Luty 07, 2014, 09:31:44 am »
taaa teraz na allegro jest cały komplet za 1500 zł...
 

Offline badday

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #261 dnia: Luty 07, 2014, 10:00:59 am »
Mnie ktoś kiedyś mówił albo gdzieś czytałem (absolutnie nie pamiętam już szczegółów), że MAX VOL.4 HC nie będzie wznawiany, bo był wyjątkowo brutalny czy jakieś treści wyjątkowo kontrowersyjne (tak wiem, o każdym VOL można to powiedzieć:)
Ja uzupełniłem w TPB.

Offline melee

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #262 dnia: Luty 07, 2014, 10:19:04 am »
Ja miałem ten sam problem, brak nr 4, po czym ktoś na allegro wystawił sam tom 4 chyba za 80 zł. Ale to było jakieś 2-3 lata temu.

Offline Nick Jackolson

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #263 dnia: Luty 07, 2014, 10:27:35 am »
Mam nadzieje, że nowy Omnibus Arrona sprzeda się nieźle i Marvel zdecyduje się na wydanie Maxa Ennisa w np. 2 omnibusach + born na starcie.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #264 dnia: Luty 07, 2014, 10:32:33 am »
Mnie ktoś kiedyś mówił albo gdzieś czytałem (absolutnie nie pamiętam już szczegółów), że MAX VOL.4 HC nie będzie wznawiany, bo był wyjątkowo brutalny czy jakieś treści wyjątkowo kontrowersyjne (tak wiem, o każdym VOL można to powiedzieć:)
Ja uzupełniłem w TPB.

Bzdura - wtedy TPB też byłyby trudno dostępne.

Offline eskos

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #265 dnia: Luty 07, 2014, 10:49:39 am »
A propos - ciekawe dlaczego akurat vol 4 wyprzedał się naszybciej? Czyżby najlepszy?


Może dlatego, że "Widowmaker" wymiata. Jak dla mnie bomba. Szczególnie końcówka.

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #266 dnia: Luty 07, 2014, 11:11:34 am »
Ja mam calosc MAX w tpb bo tak zaczalem zbierac te serie lata temu, jeszcze jako student. A wiodomo, ze studentowi sie nie przelewa. Mialem kiedys plan aby te wszystkie tpb zastapic podwojnymi HCkami, ale jakos  nie potrafilem pozbyc sie tych wszystkich tpb. Nie mam z tym zadnego problemu:) Aarona mam w HCkach, a Rucke w hc/tpb (bo ktos madry w marvelu wydal 1 jako hc, a reszte tylko jako tpb).

A wracajac jeszcze na chwile do nowego The Punisher. Po jednym zeszyciku, ciezko cos napisac - ale ktos chyba odrobil prace domowa!!! Jest dobrze! Frank wraca na ulice i to doslownie. Zadnych wymyslnych broni, super-villians, hi-tech pomocnikow. Proste srodki, proste rozwiazania. Jestem na tak i trzymam kciuki aby tego nie popsuli :smile:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #267 dnia: Luty 07, 2014, 11:17:43 am »
Jestem na tak i trzymam kciuki aby tego nie popsuli :smile:
No właśnie twist na końcu budzi u mnie mieszane uczucia... I trochę takich sytuacji już u Franka było (
Spoiler: pokaż
Chodzi mi o to, że ktoś tam bardzo się nim interesuje i ma wobec niego jakieś swoje plany. ograny motyw
)Ma nadzieję, że pójdą w jakimś dziwacznym kierunku.

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #268 dnia: Luty 07, 2014, 11:43:27 am »
No tak, ale ten twist jeszcze o niczym nie swiadczy :smile:
Ja z kolei mam nadzieje, na porzadna lekture jak za czasow MAX (choc wiadomo, ze nie tak brutalnie) bez udziwnien jak chocby kretynski Frankencastle i ogolnie w ulicznym klimacie. Cos a la Daredevil Bendisa.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2014, 11:47:43 am wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline GiP

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #269 dnia: Luty 08, 2014, 10:51:23 am »
Nowy on-going wygląda naprawdę fajnie i jak na razie nie zapowiada się na jakieś superbohaterskie dziwy. A rysunki Mitcha Geradsa świetnie pasują do tej historii i są niezwykle inspirujące. Stąd takie tam ode mnie:


« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2014, 01:18:22 pm wysłana przez GiP »

 

anything