trawa

Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 225336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #345 dnia: Marzec 16, 2016, 03:32:11 pm »
Także ta cała awantura z wskrzeszeniem Micro i rodziny też mi niezbyt podeszła. Punisher zawsze stał trochę z boku tych wszystkich nieprawdopodobnych zdarzeń które spotykały herosów z mocami.
Mieszasz universum max z 616.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Jutrzen

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #346 dnia: Marzec 16, 2016, 06:08:43 pm »
A od kiedy są to różne uniwersa?
Edit: ale jest coś takiego jak uniwersum MAX, czy po prostu niektóre historie nie łapią się do 616 i mają swoje rzeczywistości o innych radosnych numerkach?
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2016, 09:53:07 pm wysłana przez Jutrzen »

fragsel

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #347 dnia: Marzec 16, 2016, 06:55:30 pm »
tylko niektóre MAX są w continuity

Punisher nie. ten komiks dzieje się na Earth-200111

Offline veritius

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #348 dnia: Marzec 16, 2016, 07:17:34 pm »
Mieszasz universum max z 616.
Dodatkowo In the Blood to świetne zakończenie niesamowitego runu Remendera, który wciągnął Franka na 100% w uniwersum 616.  Tom ten jest końcem tego runu i by dobrze zrozumieć jego dziwne miejsca trzeba przeczytać pierwsze dwa wydania zbiorcze, gdzie Franka walczy z Hoodem (plus ciekawa konfrontacja z Sentrym) przejść przez dziwny Franken-Castel. Scena z żoną to mocna scena ukazująca psychozę Franka i wynika z dwóch wcześniejszych tomów bo ciągnie się przez cały run Remendera.
Tym dla których Punisher nie pasuje do 616 i wolą jego MAX-ową wersje run ten mógł nie podejść ale ja traktuje go jako integralna postać tego uniwersum.

Offline laf

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #349 dnia: Marzec 17, 2016, 07:46:54 am »
tylko niektóre MAX są w continuity

Punisher nie. ten komiks dzieje się na Earth-200111
A Alias?

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #350 dnia: Marzec 17, 2016, 08:32:12 am »
A Alias?
"Alias" zdecydowanie jest. Są tam sceny które zazębiają się z "Daredevilem" Bendisa.
A nawet pewne wątki z continuity "Alias" przebudowuje (wprowadzając retrospektywnie postać Jessiki). Potem w "Pulsie" Jessica wchodzi normalnie do 616 (ale to już nie to samo).
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline chmiel

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #351 dnia: Marzec 17, 2016, 09:30:41 am »
"Punisher MAX" Ennisa i Aarona dzieli przepaść jakościowa. Najsłabsze historie Gartha i tak biją to co Aaron zrobił z Punim. W ogóle jego wersji MAX bliżej do tego co Ennis robił w ramach "Marvel Knights" (czarny humor, kuriozalne postaci, itd.), a nie do tego co Irlandczyk osiągnął w serii dla dorosłych. "Up is down, black is white", "Man of Stone", "Barracuda", "Long, cold dark", a przede wszystkim niesamowite "Slavers" to klasyka komiksu do której Aaron nawet się nie zbliżył (pomimo, że to dobry scenarzysta).

Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #352 dnia: Marzec 22, 2016, 06:48:44 pm »
Na fanpage'u WKKM @Anion wrzucił TOP 40 z komiksami Punishera. A tam są "Ostatnie Dni" - mój pierwszy w życiu Punisher a miałem wtedy 10 lat. Dla mnie nr 1 zdecydowanie. Frank świetne rysowany no i genialny Kingpin z Georgem. Polecam. Szkoda, że nie ma Eurohitu.
http://8azyliszkoweroznosci.blogspot.com/search?q=ostatnie+dni

Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #353 dnia: Kwiecień 29, 2016, 05:35:36 pm »
Będzie serial Netflixa o Punisherze. Hell yeah! Liczę na jakiś dodatkowy album z tym bohaterem, jak serial się ukarze. ;)

Offline buczanova

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #354 dnia: Kwiecień 29, 2016, 05:48:25 pm »
Średnio cieszy mnie ta informacja. Bernthal jako Punisher w Daredevilu był niezły, ale według mnie, nie jest to aktor, który udźwignie solowy serial. Ale jeśli przy okazji ukazałaby się u nas seria Edmondsona z Marvel Now, to byłbym bardzo zadowolony. :D
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Itachi

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #355 dnia: Kwiecień 29, 2016, 06:15:07 pm »
Bernthal kompletnie nie przekonywał mnie w The Walking Dead, natomiast w Daredevilu zagrał świetnie (do gry aktorskiej nie mam zarzutów, ale uważam że scenariusz mógł zostać lepiej napisany dla tej postaci).

Offline brzon

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #356 dnia: Kwiecień 29, 2016, 06:15:48 pm »
Ja obstawiam, że w 2017 r. dzięki serialowi zobaczymy "Punisher MAX" od Egmontu albo od Muchy :smile:

Offline Jutrzen

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #357 dnia: Kwiecień 29, 2016, 07:04:35 pm »
Będzie serial Netflixa o Punisherze. Hell yeah! Liczę na jakiś dodatkowy album z tym bohaterem, jak serial się ukarze. ;)
Bez przesady, serial nie był taki zły, żeby się musiał karać.

Offline arczi_ancymon

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #358 dnia: Maj 01, 2016, 11:56:44 pm »
W Egmont to wątpię, pewnie Mucha wyda - po cichu liczę, że nawet jeszcze w tym roku się za to wezmą.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #359 dnia: Lipiec 02, 2016, 10:28:12 pm »
Czytam sobie TPB z tego obecnego runu Edmondsona i Geradsa (http://marvel.com/comics/series/18572/the_punisher_2014_-_present) i musze powiedziec, ze b. fajnie sie to prezentuje. Pomysl, zeby polaczyc dwie serie pisane przez scenarzyste (Franka i "Black Widow") w jedna historie opowiedziana z dwoch perspektyw jest ciekawy i dobrze sie sprawdza. Liczba placzacych sie po seriu superherosow jest do przyjecia, choc wole takie bardziej przyziemne historie z Frankiem. Ogolnie jesli taki kierunek sie utrzyma to bedzie dobrze!
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

 

anything