Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 227319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #375 dnia: Lipiec 08, 2016, 08:29:33 pm »
Jemu chodzi o ten zbiorczy Tom w kolekcji. Ze tam nie ma

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #376 dnia: Lipiec 08, 2016, 08:36:33 pm »
A rzeczywiscie, racja. Nie sledze polskiego ani w ogole zadnego wydania wkkm.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #377 dnia: Lipiec 08, 2016, 08:47:58 pm »
Punisher miał kilka What if i się żaden z tych komiksów nie załapał do WKKM. 120 tomów i tylko jedna historia w dwóch tomach się załapała - to skandal. Tym bardziej, że taki Daredevil dostał 4 tomy. :/ I nawet origin Punishera przesunęli do MMH. Tylko czemu to musi być Circle of Blood?? Ja to mam.

Dobrze, że Frank będzie w zapowiedzianym Original Sin.

JanT

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #378 dnia: Lipiec 08, 2016, 09:44:09 pm »
Też mnie dziwi mało Punishera w WKKM i w ogóle w Polsce  :smile: może ktoś w końcu ruszy te Punishery MAX.

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #379 dnia: Lipiec 09, 2016, 08:29:41 am »
Sluszna uwaga.
Tym bardziej, ze to tytul, ktory wraz ze Spider-Manem byl pierwszym polskim marvelem. Moglby ktos w koncu wydac Circle of Blood, Warzone (ten pierwszy) lub chocby nowego z Marvel NOW, o Maxach nie wspominajac.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #380 dnia: Lipiec 09, 2016, 08:44:28 am »
Daj spokój z Cirle of Blood - było w Essentialu. Jest masa historii z Frankiem, których po polsku nie było jeszcze. Choćby totalnie absurdalny powrót Ruska. :) Ja chce premier a nie dubli.

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #381 dnia: Lipiec 09, 2016, 09:20:13 am »
Circle of Blood to pierwsza, klasyczna miniseria z Punisherem, ktora definitywnie zasluguje na cos wiecej niz wydanie w czarno bialym essentialu. To samo Warzone - to tez bylo i rowniez zasluguje na porzadna reedycje. Mi osobiscie marzy sie caly run Portacio, najlepiej jako OHC - wiem, nierealne.

Przytoczona przez Ciebie historia o powrocie Ruska
Spoiler: pokaż
(z cycami)
, to jedna z najslabszych i najglupszych historii o Franku. Tylko, ze znowu - nasze oczekiwania odnosnie tej postaci to dwa przeciwlegle bieguny...
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #382 dnia: Lipiec 09, 2016, 09:37:28 am »
Ale to było tak głupie, ze aż śmieszne. :) No wiem, ale ja mam spaczony gust. Mogę iść na kompromis - niech wyjdzie Franken Castle, bo tego jeszcze nie czytałem. Poza tym i tak wyjdzie na twoje, gdy ukaże się MMH PL a w nim właśnie Circle of Blood i The Punisher Strikes twice. ;)

Offline rzem

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #383 dnia: Lipiec 09, 2016, 12:37:28 pm »
Fajnie sobie poczytać Wasze opinie o różnych Punisherach. Mam wszystko, co wydane w PL, ale nic z zagranicy, więc dobrze się tu dowiedzieć na forum tego i owego. Ja bym te wydane u nas łyknął, gdyby wyszły w porządnej edycji. Circle of Blood w kolorze - o, yeah. Jeśli w MMH jest więcej Puniego, to z miejsca staję się zwolennikiem wydania tego u nas, nawet jeśli to nie do końca logiczne :-)
Jest to zdecydowanie nisza, którą ktoś powinien zagospodarować w zakresie wydania po polsku.


Jak już kiedyś pisałem: Frank, zstąp i zabij ich wszystkich.

Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #384 dnia: Lipiec 09, 2016, 03:26:41 pm »
@UP
W MMH jest znowu tylko jeden Punisher - właśnie Circle of Blood razem ze 129 zeszytem Spider-Mana w którym pojawił się pierwszy raz. Czyli nic nowego bo u Mandragory jest to samo. Jak ci brakuje kolorów to kredki w dłoń. :biggrin: Ale niby ma być w Original Sin, czyli rozszerzeniu WKKM powyżej 120 numeru.

Powiem jeszcze, że w vol. 5 fajnym przeciwnikiem był Barracuda. Taki cudownie groteskowy nigga ze złotymi zębami. Punisher obciął
Spoiler: pokaż
mu 4 palce, wykuł oko, a ten się prawie w ogóle nie przeją tym, tylko go rekinom rzucił na pożarcie. :smile: Ten stary Mołdawianin też był niezły, ale nie docenił Franka i to był jego błąd. 
I przypomniało mi się, jak Punisher skoczył do Sarajewa w Rzece Krwi.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2016, 05:45:20 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline rzem

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #385 dnia: Lipiec 09, 2016, 05:39:00 pm »
@UP
Okej, w takim razie źle zrozumiałem Twoją wcześniejszą wypowiedź.


Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #386 dnia: Lipiec 11, 2016, 09:09:33 am »
E - muszę przyznać, że run Remendera podczas Dark Reign i walka Punishera z Hoodem jest fajna. Dobrze się to czyta i przyjemnie ogląda. Nawet Miracle man tam wystąpił. :) Szkoda, że konkluzja - We Krwi nie była już tak satysfakcjonująca.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2016, 09:14:42 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #387 dnia: Lipiec 14, 2016, 07:24:30 pm »
Emondson bardzo fajnie zaczyna swój run.
Spoiler: pokaż
W stylu Franka wrzuca handlarza prochami do krokodyli.
To lubię. Przypomina mi się podobna scena z piraniami w runie Ennisa. Albo scena z rekinem z gry o Punisherze. I wróciły wewnętrzne przemyślenia Franka - i dobrze.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2016, 07:32:39 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #388 dnia: Lipiec 17, 2016, 03:48:14 pm »
Punisher Marvel Now #7 - He he - podstawowy błąd. Punishera się nie więzi, tylko od razu zabija, albo samemu się ginie. Co ten szef drugorzędnego kartelu sobie myślał? Trochę za proso to zrobili i za szybko, ale fajnie się tą całą akcję czytało.

Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #389 dnia: Lipiec 23, 2016, 08:25:22 pm »
Fajnie, że Edmondson wrócił do maski Punishera z czasów Sucide Run. Ale trochę przesadził z czasem jej noszenia. Takie ciągłe w nij chodzenie po mieście, to nie było w stylu Franka.