trawa

Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 225375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

endriu84

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #540 dnia: Kwiecień 20, 2018, 10:31:10 pm »
Pytanie do zaznajomionych osob - Czy mozna urwac wydawanego przez Egmont Punishera Max na ktoryms z tomow, zeby to w miare logicznie zamknac?

Offline -gościu-

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #541 dnia: Kwiecień 20, 2018, 10:49:27 pm »
Przecież w każdym tomie są po dwie zamknięte historie, więc właściwie każdy nadaje się, żeby zakończyć. Pytanie dlaczego? Słaby?

endriu84

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #542 dnia: Kwiecień 20, 2018, 11:25:45 pm »
Dzieki.
Za duzo dobroci na rynku. Nawet Punisher wymieka, choc dlugo na niego czekalem, a teraz nawet nie ma kiedy się za niego zabrac.

Offline Marvelek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #543 dnia: Kwiecień 21, 2018, 07:57:42 pm »
Przecież w każdym tomie są po dwie zamknięte historie, więc właściwie każdy nadaje się, żeby zakończyć. Pytanie dlaczego? Słaby?

http://comtim.blogspot.com/2018/04/punisher-max-t-4-recenzja.html

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #544 dnia: Kwiecień 21, 2018, 09:15:30 pm »
Pytanie dot. Punishera.
[/color][/size]Jak wiadomo, w paźdzerniku ukaże się ostatni tom MAXa. A już niebawem w USA ukaże się Platoon, prequel do The Born i spinoff ostatniej miniserii o Furym Ennisa. Myślicie, że istnieje szansa, ażeby Egmont dołączył Platoon do ostatniego tomu MAXa? Dopełniłoby to wyśmienicie i tak bardzo interesującą kolekcję, moim zdaniem najbardziej wybitną za sprawą The End i Corbena (to jeden z najbardziej przytłaczających, depresyjnych komiksów jakie czytałem - na równi z "Ósmą Czarą" Prosiaka).[/font]
[/color][/size]#punisher[/size][/font] [/color]#max

Offline misiokles

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #545 dnia: Kwiecień 21, 2018, 09:46:18 pm »
Nie ma szans. Marvel nie daje licencji na komiksy nowsze niż rok od premiery.

Offline -gościu-

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #546 dnia: Kwiecień 21, 2018, 11:52:09 pm »
Teen Titans wyszło u nas też dość szybko. Się czepiasz i robisz offtop  :smile:

No dobra, coś znalazłeś. Nie robiłbym offtopu, gdybyś nie wspominał błędnie o Batmanie w temacie Punishera.

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #547 dnia: Kwiecień 22, 2018, 01:47:12 am »
Podzielam zdanie misioklesa.

Raz, Marvel ma bufor na swoje tytuly i na takiego Platoon szanse na licencje poza USA sa obecnie nikle.
Dwa, Egmont raczej opieralby sie na wydanych rzeczach niz kleil swoje (choc to kwestia dyskusyjna czego przykladem jest Lobo).
Trzy, chociaz jest to miniseria -  Ennis lubi puszczac oko do swoich stalych czytelnikow i moga byc jakies male nawiazania do serii MAX (nie czytalem, wzialem Alpha King w te srode :wink: , wiec wroze z fusow), smaczki, itp.
Cztery, sa jeszcze Born (tak, wiem...) From first to the last, Naked Kills, caly Aaron, Untold Tales i pare innych tytulow wiec nie ma co sie spieszyc.

Szansa na Platoon oczywiscie jest, watpie jednak abys mogl to przeczytac po polsku w najblizszym czasie.

I od siebie dodam - sa tez fajne komiksy spoza linii MAX. Marvel ostatnio zaczal wydawac Punishera w kolekcji Epic, sa wiec rzeczy z TM-Semic. Pieknie wpasowalby sie tutaj takze War Journal by Carl Pots & Jim Lee lub wznowienie War Zone. Ja osobiscie, musze to napisac, czekam na epic zawieracjacy run Portacio. :wink:
 
Mam nadzieje, ze pomoglem.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2018, 12:35:54 am wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

JanT

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #548 dnia: Kwiecień 22, 2018, 07:21:41 am »
Raz, Marvel ma bufor na swoje tytuly

Myślę że Egmont nie wyda nic z najnowszych rzeczy zanim tam nie dotrze z mięczakami (i wtedy już nie będą najnowsze  :smile: )

Stary Punisher (jak i inne tytuły) jak najbardziej ale wiadomo jak Egmont wydaje starsze tytuły.
Dobrze że dzięki filmowi będziemy mieć "Rękawicę"  :smile:


JanT prośba na temat. Tutaj nie ma miejsca dla DC, ani SW.
graves
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2018, 08:55:49 pm wysłana przez graves »

Offline chmiel

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #549 dnia: Kwiecień 23, 2018, 09:40:39 am »
"The Platoon" - przepiękne zakończenie. Nie było takiego emocjonalnego finału u Ennisa chyba od czasu "The Slavers".

Co do "Capital punishment" z Marvel Epic to aż żal, że skład tej kolekcji przygotowywał jakiś idiota. Mamy więc część runu Abnetta i Lanninga, ale bez:
- genialnego "Firefight" (polski "Pun 5/95 bodajże);
- ich świetnej historii z "Holiday Special";
- opowieści rysowanej przez Franka Terana.

Za to dorzucono od czapy trzy powieści graficzne i świetny zeszyt napisany przez Dixona.
Całość robi wrażenie, ale niestety przypomina jigsaw (no Pun intended :lol:)

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #550 dnia: Maj 01, 2018, 11:54:47 pm »
"The Platoon" - przepiękne zakończenie. Nie było takiego emocjonalnego finału u Ennisa chyba od czasu "The Slavers".

Dopiero co polozylem swoje lapska na tym tytule i nie moge doczekac sie lektury. Zawsze podobaly mi sie Ennisowe nawiazania do klasycznego originu Punishera czyli Wietnamu. Zawsze lubilem Valley Forge, Valley Forge i Born (zdaje sobie sprawe, ze wielu czytelnikom tytul ten nie podszedl). Krecha Parlova pasuje idealnie. Minus za papier. Tego trejdzika da sie podsumowac slowami Macina Rusteckiego o wznowieniu Lobo Biza - "mozna zwinac w rulonik i strzelac z niego z grochu". Marvel idzie po taniosci.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Evakuator

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #551 dnia: Maj 08, 2018, 01:29:05 am »
Pytanie do zaznajomionych osob - Czy mozna urwac wydawanego przez Egmont Punishera Max na ktoryms z tomow, zeby to w miare logicznie zamknac?
Najbardziej logicznym zamknięciem byłoby urwanie wydawanego przez Egmont Punishera Max na kolejnym zapowiadanym albumie zawierającym dwie ostanie historie napisane przez Ennisa. W zasadzie już ten album zawiera wg. mnie o wiele gorszą oprawę graficzną niż poprzednie albumy, bo ilustracje Larosa i Fernandezy były jak dla mnie strzałem w dychę.
5 tomów jak dla mnie na wagę złota w ogóle wśród innych komiksów, więc czekam w zasadzie tylko na ostatni z nich, by honorowo umieścić go na mojej półce, na której i tak już od dawna nie ma miejsca :wink:

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #552 dnia: Sierpień 19, 2018, 02:46:26 pm »
Juz w te srode Punisher by Szymon Kudranski. f**k yeah!!!
Mam nadzieje, ze jego rysunki beda chociaz w polowie tak klimatczyne jak w Spawnie, ktorego kiedys ciskal.
A przy okazji - kolejny restart numeracji...
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #553 dnia: Sierpień 19, 2018, 05:04:56 pm »
A tak wogóle, ktoś się orientuje dlaczego w egmontowskim Marvel Now nie został wydany Punisher? Zdaje się to bardzo popularna postać w naszym kraju.

Offline xanar

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #554 dnia: Sierpień 19, 2018, 05:20:09 pm »
Pewnie nie sprzedałby się  :badgrin: