trawa

Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 227765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysza_

The Punisher
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 26, 2006, 02:37:40 pm »
taaa,spoko.jużem się zorientował. i nawet panoszyc sie zacząłem.

Offline donTomaszek

The Punisher
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 26, 2006, 05:39:36 pm »
Bo na tym forum nie bedziemy glaskac sie po pytach. :badgrin:
Ladnie sie rozkreca, wszystkich maniakow zapraszam.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Cornelius

The Punisher
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 06, 2006, 09:51:03 pm »
STRONA RUSZYŁA, TERAZ BEDZIE Z GÓRKI. WSZYSTKICH PUNISHEROWYCH MANIAKÓW ZAPRASZAM. (wystarczy kliknąć w banner, by się przenieść na War Zone - Strefę Wojny). :badgrin:
url=www.warzone.pl][/url]

Offline Cornelius

The Punisher
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 14, 2006, 10:06:37 pm »
Wybaczta mi za podwójny post ale poprstu muszę o tym napisać.

Nie chwaląc się specjalnie dla nas Filip machnął bardzo fajny rysunek, który umieściliśmy tam gdzie wyglądałby najlepiej.

Piszcie co o tym sądzicie i jak wam się podoba

www.warzone.pl -wbrew adresowi to nie jest strona o piwie :)
url=www.warzone.pl][/url]

Offline freshmaker

The Punisher
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 14, 2006, 10:13:41 pm »
oj naparzanka punishera + nick fury na sege to bylo to. wogole mialem sporo gier marvelowskich ale pod wzgledem miodnosci ta bila wszystkie na leb. ech.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Cornelius

The Punisher
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 14, 2006, 10:15:57 pm »
Grałem w nią głównie na automatach (przez 10 lat żyłem na zadupiu totalnym) i też pamiętam że całe kieszonkowe na to szło...ech, nowa gierka też fajna ale to już nie to samo...

Btw. na stronie jest umieszczone intro z automatów
url=www.warzone.pl][/url]

Offline freshmaker

The Punisher
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 14, 2006, 10:18:33 pm »
ja mialem konsole, ale pamietam ze cartridge byly cholerycznie drogie. system byl taki ze razem z kumplami sie wymienialismy. nawe t mielismy zeszyt kto komu kiedy pozycza. z gierek komiksowych szczegolnie pamietam maximum carnage, punishera i xmen 2. chyba mozna gdzies w sieci znalezc emulatory tego. chetnie bym sobie w to pogral.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline empro

The Punisher
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 14, 2006, 11:00:33 pm »
Filip
zajebisty rysunek Franka
kongratulejszyn

szkoda, że przypięli Ci tego Daredevila, bo jak widać spokojnie mógłbyś machać bardziej niegrzecznych chłopców

oj, chyba niefortunne sforuowanie mi się trafiło
 :evil:  8)

Offline Mysza_

The Punisher
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 14, 2006, 11:06:23 pm »
z DD nie jest juz źle,machnąłem na prawde mrocznego i twardego czerwonego gnoja na nową okładke Essentiala.
  przeciwieństwo pierwszego klauna z bananem na pysku.
      a żeby nie było ciagle,że jeden rysownik przypożądkowany jest jednemu bohaterowi to robie jeszcze Ghost Ridera na Essa.
  jak dla mnie mógłbym wszystkie machąć byle nie żbika :badgrin:

Offline graves

The Punisher
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 15, 2006, 09:04:45 am »
Cytat: "Filip_"
z DD nie jest juz źle,machnąłem na prawde mrocznego i twardego czerwonego gnoja na nową okładke Essentiala.
  przeciwieństwo pierwszego klauna z bananem na pysku.
      a żeby nie było ciagle,że jeden rysownik przypożądkowany jest jednemu bohaterowi to robie jeszcze Ghost Ridera na Essa.
  jak dla mnie mógłbym wszystkie machąć byle nie żbika :badgrin:

Jak ghosta, to nie jest źle. DD - to na razie jedyny Ess, którego nie nabyłem, ale zapewniam, że nie przez okładkę - a środek :roll:
Wolałbym, abyś zamiast ghosta - walnął Puniego. Zajebisty rysunek, czego się zresztą spodziewałem. Okładki Punishera w Twoim wykonaniu byłyby na pewno bardzo ciekawe 8)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline nayroth

The Punisher
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 15, 2006, 01:02:06 pm »
Ej, a Frank to coś dźwiga na plecach, czy ma bary takie? Może pancerz jakiś. Płaszcz też dobry, tylko czemu ktoś poprzyszywał guziki na rękawach? Ogólnie wygląda całkiem badassowato, tylko trochę jakby za krótki jest. W połowie twarzy zaczynają się ramiona, a potem ledwo pół czachy na klacie widać, bo zaraz zaczyna się pas.

Offline Mysza_

The Punisher
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 15, 2006, 03:19:38 pm »
wiesz,najprosciej mówiąc skorzystałem z mozliwości odrealnienia wizerunku w celu podkreslenia charakteru postaci.takie super deformed jakoby:]
  no ale  fachowo anatomicznie to pokrak na sterydach jest.
  (czyli moja specjalność,a guziki to mój fetysz hehe...)

    warto zwrócic uwage jak Gibbons rysował postacie w Strażnikach-duże ciała i małe główki,zabieg jestem pewnien celowy co by pokazać umowną monumentalnosc bohaterów.

Offline Borys

The Punisher
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 15, 2006, 04:28:33 pm »
Rysunek faktycznie fajny, ale ta facjata mnie nie przekonuje. Wiem, że miał wyjść bad guy, twardziel i rzeźnik - wyszedł, ale ta gęba jednak ciut za bardzo jak u neanterdalczyka... ale no offence Filip, tak sie tylko czepiam.. :)
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
The Punisher
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 15, 2006, 04:46:43 pm »
Gratulacje! Wspaniały Punisher (aczkolwiek te giwery to jakieś za duże.... ale tylko się czepiam. Proporcjonalnie wygląda nieźle).

Nie dałoby się jakoś rpzekonać panów z Mandry, abyś narysował okładkę do Essa Punishera?  ;)

Offline freshmaker

The Punisher
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 15, 2006, 06:09:32 pm »
a kto rysuje okładke do punishera?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons