Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 225292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline empro

The Punisher
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 15, 2006, 06:19:21 pm »
Cytat: "freshmaker"
a kto rysuje okładke do punishera?


Raczkowski
 :D  :D  :D

Offline Cornelius

The Punisher
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 15, 2006, 10:26:16 pm »
A nie Adler?
url=www.warzone.pl][/url]

Offline Mysza_

The Punisher
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 15, 2006, 10:57:32 pm »
jo,jo Adler i jużem widział projekt konkretny.

Offline freshmaker

The Punisher
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 15, 2006, 11:53:58 pm »
projekt okladki do punishera w wykonaniu raczkowskiego byl prezentowany chyba w topiku o planach wydawniczych mandragory. wersja lata siedemdziesiate - wasy, kabura itd...
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Azbest23

The Punisher
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 16, 2006, 04:55:37 pm »
Gdyby faktycznie okładkę robił Raczkowski mogła by być naprawdę ostra. Frank z wąsami :badgrin: .
la podkreślenia wagi moich słów, siłacz palnie pięścią w stół.

Offline graves

The Punisher
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 18, 2006, 11:37:17 am »
Cytat: "Azbest23"
Gdyby faktycznie okładkę robił Raczkowski mogła by być naprawdę ostra. Frank z wąsami :badgrin: .

Raczkowski, czy Raczkiewicz  ;)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline freshmaker

The Punisher
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 18, 2006, 11:44:23 am »
raczkiewicz oczywiscie, moj blad.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Mysza_

The Punisher
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 18, 2006, 12:50:15 pm »
no tak...a ja ryje po goglach w poszukiwaniu Punishera Raczkowskiego.
  ale mozna sobie wyobrazić jakby to narysował:]

Offline freshmaker

The Punisher
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 18, 2006, 01:42:45 pm »
dla rozluznienia nastroju powiem ze raczkowski popelnil niezly zart z karsnoludkami na ostatniej stronie nowego przekroju :D
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline piotrekh93

The Punisher
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 19, 2006, 08:29:34 am »
pochwalę się że parę lat temu kupiłem w antykwariacie w USA 1 numer vol.2 z 1987 roku za 20 USD, w idealnym stanie.  Ciekawe, ile by to było warte w Polsce?  Mam mieszane odczucia, niedawno widziałem na allegro nr.2 (vol.2) za 5 zł...

Offline True_Nuriel

The Punisher
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 19, 2006, 01:16:27 pm »
W Wizardzie są aktualne wyceny starych komiksów. MHC wyceniła #1 NM na 13$, a VF na 8,50$, ale sprzedają za +/- połowę tych kwot. Przepłaciłeś :oops:.
url=http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=51.039019,16.099777&spn=0.044039,0.160675&t=h&z=13&om=1]Kolonia Jeżyków xD[/url]

Offline piotrekh93

The Punisher
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 19, 2006, 04:07:03 pm »
Cytat: "True_Nuriel"
sprzedają za +/- połowę tych kwot. Przepłaciłeś :oops:.


Ale rozczarowanie. A ja myślałem że mam skarb w domu i będę bogaty. chlip!

Offline PKP

The Punisher
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 19, 2006, 05:11:12 pm »
Ja tylko tak sie wtrace odnosnie opisu The Punisher – Arcade Game na warzone.pl. Stoi tam, ze owa giera to "typowa platformówka". Sorry, ale dla mnie typowa platformowka to giera gdzie jakis hipek skacze i zbiera kolorowe pi****ly (vide: Mario Bros, Superfrog, Gex, Rayman, Sonic etc.), natomiast Punisher to typowe chodzone mordobicie (inaczej beat'em up [czy jakos tak]). No nic, taka moja mala uwaga, coby zaczac posty na tym forum nabijac.
lcoholocaust

Offline Cornelius

The Punisher
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 19, 2006, 05:32:23 pm »
Cytuj
Stoi tam, ze owa giera to "typowa platformówka".(...) natomiast Punisher to typowe chodzone mordobicie (inaczej beat'em up [czy jakos tak]).

Wielkie dzięki, błąd poprawiony. Frank skopał dupę kaczce dziennikarskiej jako że z zwierząt nie lubi zabijać :badgrin:

Cytuj
No nic, taka moja mala uwaga, coby zaczac posty na tym forum nabijac.

Na War Zone byś ponabijał  ;)
url=www.warzone.pl][/url]

Offline am666

The Punisher
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 07, 2006, 06:37:54 pm »
Lektura pierwszego numeru Punisher War Journal juz za mną. Powrót Punishera do Swiata Marvela jak narazie uzaje za udany, choc z pewnoscia mogło byc lepiej. Fabuła zapowiada sie całkiem dobrze, ale chyba za wczesnie oceniac po tylko jednym zeszycie i trzeba bedzie troche poczekac by ocenic ten element. Byłem nastawiony na cos zupełnie innego niz w Maxie, cos co bedzie bardzie w klimacie Tm-Semicowskich Punisherow i wlasnie cos takiego dostałem.
Olivetti ze swoimi rysunkami wywiazał sie raczej dobrze choc z pewnoscia jego fanem nigdy nie bylem i nigdy nie bede. Frank w jego wykonaniu wyglada na niezłego zakapiora albo jakby cirpiał na zatwardzenie.
Marvel połączyl powrot Punishera z crossoverm Civil War wiec aby cieszyc sie z całosci nalezy zapoznac sie tez z ta serią. No ale widomo biznes jest biznes i kasa musi sie krecic.
Ja ze swojej strony proponuje na poczatek serie z Maxa, a jak ktos uzna ze klimat jest za ciezki to niech siegnie po War Journal. Moze akurat trafi w jego gusta.

 

anything