trawa

Autor Wątek: Lizardmen!!!  (Przeczytany 211585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ziemko

  • Gość
Lizardmen!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 19, 2005, 02:34:01 pm »
bylo to juz dawno walkowane , wiec chyba troche nie na bieazaco jestes ...

Offline Legolas z leginsami

Lizardmen!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 19, 2005, 03:22:37 pm »
Gram od niecałego tygodnia więc się nie dziw żem nie na bieząco  ;)
img]http://s50.photobucket.com/albums/f340/Matusz91/Inne/th_72303771843ce7cefbc1f9.png[/img]

Ziemko

  • Gość
Lizardmen!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 19, 2005, 05:17:24 pm »
Zerknij sobie na army list w AB jest tam all opisany , w Poslce Lustria jest niestety Open , wiec za duzo sobie na turniejach nia nie pograsz...

Offline Lizard-boy

Lizardmen!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 19, 2005, 05:21:49 pm »
szkoda ze tak rzadko sa openy, bo bym z przyjemnością pograł lustrią :)
bo jest fikuśna :D
erdecznie pozdrawiam wszytkich fanów WARHAMMER FB!!!!

Ziemko

  • Gość
Lizardmen!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 19, 2005, 05:24:28 pm »
Ja tylko chcialbym , zeby lesser swarmy ( sa cudne :D ) mogly byc w normalnej rozpie lizakowej i herosi skinkowi mogli miec jak w Lustrii do 75pktow przedmioty ( juz widze latacza , pogromce ratlingow z lukiem 3xs5 :D ) , reszta lustrii jest do bani :)

Offline Lizard-boy

Lizardmen!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 19, 2005, 05:28:02 pm »
oj lesser swarmy śa wywaliste, ciekawy jestem jak dokładnie ten Engine of the gods działa i czy się opłaca wystawiać :roll:
Zagrałbym se tez "Great Lizards'ami" bo to też jakieś fikuśne choć za bardzo nie wiem o co tam chodzi  :lol:  :?:
erdecznie pozdrawiam wszytkich fanów WARHAMMER FB!!!!

Ziemko

  • Gość
Lizardmen!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 19, 2005, 05:34:18 pm »
sa pytonskie , juz widze 12 salek :D , albo 4 carnuchy , choc chyba najlepsze kombo byloby 12 salek + 2x thundery reszta w coldach...

Offline Matt

Lizardmen!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 20, 2005, 11:42:28 am »
taaa i wszystko z 5Ld... wypas, nie ma co.
EJ GO W MIGDAŁ
ŻEBY KRZYK DAŁ!!!!

Offline Ghaundan Zauviir

Lizardmen!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 20, 2005, 01:24:34 pm »
Cytat: "Lizard-boy"
oj lesser swarmy śa wywaliste, ciekawy jestem jak dokładnie ten Engine of the gods działa i czy się opłaca wystawiać :roll:
Zagrałbym se tez "Great Lizards'ami" bo to też jakieś fikuśne choć za bardzo nie wiem o co tam chodzi  :lol:  :?:


Ja bym wolal Engine of the Gods, ale to dlatego, że strasznie mi się ta jednostka podoba :) Do Slanna by mi pasowała. A działa ona jak stone thrower, tylko, że ma magiczne i ogniste ataki, a także może chodzić i strzelać (do strzału ma pole widzenia 360 stopni) a dinuś ma staty i zasady stegadonka -1A, impacty ma D6 a nie D6+1 i nie pamietam ale chyba ma -1WS.

Great Lizards ma fajne jaszczurki - proponuję popatrzeć w Army Builderze bo przy niektórych smoki się chowają :)

Offline M.T.

Lizardmen!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 20, 2005, 06:34:10 pm »
Cytat: "Matt"
taaa i wszystko z 5Ld... wypas, nie ma co.


Jak siedzą w swoim deploymencie, to zdają automatycznie wszystkie testy LD...
Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"
"Apeluję: nie schodźmy poniżej pewnego poziomu"
"Za górami, za lasami, za dolinami
Pobiły sie dwa skaveny sztyletami.
Hej skaveny, nie bijta sie,
Szary Prorok gdy to widzi zaraz wkurza sie!"

Ziemko

  • Gość
Lizardmen!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 20, 2005, 07:35:17 pm »
Gdyby great lizardy byly official to gwarantuje , ze zagralbym na jakims turnieju nimi - 12 salek , thunder lizard a reszta w coldach i terkach - masakra....

Offline Ghaundan Zauviir

Lizardmen!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 21, 2005, 10:51:42 am »
Cytat: "Ziemko"
Gdyby great lizardy byly official to gwarantuje , ze zagralbym na jakims turnieju nimi - 12 salek , thunder lizard a reszta w coldach i terkach - masakra....


Dokładnie. Tam są takie fajne rzeczy :) Można wziąść na 2k 4 carnusie i 2 thunder lizardy (i to się nazywa Monster Truck :) ). Stadka Horned i Cold Oneów i jeszcze mamy maga w postaci Coatla (który ma 3+ warda, lata ma terrorek i wybiera (jest napisane "choose") zaklecia z 3 lor).

A 12 salek .. :) masakra :)

A no i jeszcze poza swoją strefą są stubborn i mają ulepszonego cold blooded :) Rzucają 4 kostkami i wybierają 2 najniższe wyniki :)

Offline Wojcieszyn R.

Lizardmen!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 21, 2005, 11:13:55 am »
Cytat: "Ziemko"
Ja tylko chcialbym , zeby lesser swarmy ( sa cudne :D ) mogly byc w normalnej rozpie lizakowej i herosi skinkowi mogli miec jak w Lustrii do 75pktow przedmioty ( juz widze latacza , pogromce ratlingow z lukiem 3xs5 :D ) , reszta lustrii jest do bani :)


Swoja droga chamstow ze latanie strzyg jest 15 pkt drozsze od latania dla lizakow :] tylko nie mowcie mi o mozliwosci komb magicznych bo thral nic po za tym nie wezmie :) jak by bylo po 30 to kurna tylko na strzygach bym gral :) (latanie + 1s :) )
Unia Brukselska, nierządnica europejska
Nie ujawni planów ciemnych, jak zabiję polskę
ludzi biednych, Unia Polskę rada zgnieść
by zaśpiewać z nami pieśń...
Moherowe berety ..!!"

Ziemko

  • Gość
Lizardmen!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 21, 2005, 02:14:36 pm »
porownaj staty vampira strigoia , a skinka to pogadamy... Niesprawielidwe byloby gdyby saurus mogl miec ten przedmiot... Apopo niesprawiedliwosci - dlaczego zarowno VC i WE moga miec do bolu biegaczy a ja tylko jednago  :evil: ??

Offline Pokpoko

Lizardmen!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 21, 2005, 06:40:10 pm »
bo grasz lizakami,a nie VC :roll:

 

anything