Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Mordheim

JAK ZMODYFIKOWAĆ FIGURKĘ SAURUSA, ŻEBY...

<< < (2/7) > >>

Rondel:
Ze strony www.figurki.com :
Do usuwania farby z plastiku używam denaturatu. Przy myciu figurek plastikowych obowiązują te same zasady, co metalowych. Minimalny czas moczenia to 12 godzin. Farbę z plastików usuwa się o wiele trudniej, niż z metalowych figurek i jest to o wiele bardziej czasochłonne. W mojej opinii zmywanie dwudziestofigurkowego regimentu jest straszliwie praco i czasochłonnym zadaniem. Dlatego ta metoda ma ograniczone zastosowania np. w przypadku kiedy chodzi o jakieś ważne lub drogie modele (np. skrzydła dla smoka, koń itp).
Mysle, ze autor dobrze zna sie na wszystkim co tyczy figurek, takze mozna mu zaufac. W ogole to polecalbym przejrzenie sobie tej stronki, szczegolnie dzialow Malowanie i Konwersje. A poza tym maja bardzo tanie figurki :)

Szpiegu

kic:
Wow! :o Gratuluję refleksu, odpowiedziałeś na mój apel w jedną minutę! I to jak skutecznie, ogromne dzięki :). Ja do bitewniaków wracam po 2 latach przerwy, niedługo dokładniej przyjrzę się zasobom polskiego internetu, ale póki co nie mam czasu...

kic:
Tak się zastanawiam... Czy na polskch turniejach obowiązuje reguła, która mówi, że wszelkie uzbrojenie posiadane przez wojownika musi być widoczne na figurce? Spotkaliście się z czymś takim, czy organizatorzy odpuszczają, troszcząc się o portfele także innych graczy?

drachenfeles:
Nie jest to wymagane, z trzech powodów:

1. Nie każdego stać na idealnie takie modele, jaki życzy sobie geanialny wytfurca.

2. Niektóre rzeczy z definicji nie muszą być pokazane na modelu, np hełm itp. A nawet jak będzie miał w łapie topór a w rozpisce młot to chyba nie powód, żeby konwertować modele do każdej rozpiski nie?

3. W mordheim mamy absolutną swobodę w konwersji, ja naprzykłąd używam wrighta jako kapłana morra, bo nie ma żadnego fajnego modelu z kosą.

kic:

--- Cytat: "drachenfeles" ---W mordheim mamy absolutną swobodę w konwersji
--- Koniec cytatu ---

O taaak... To naprawdę bardzo fajna sprawa 8) .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej