trawa

Autor Wątek: Jak łączyć Tradycje ?  (Przeczytany 3180 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline !kicaj

Jak łączyć Tradycje ?
« dnia: Luty 28, 2003, 05:03:24 pm »
Ostatnio zadaje sobie pytanie razem z Drugim MG jak łączyc graczy z innych tradycji w dobrze wspólgrającą całość. Jak każdy wie dażenia poszczególnych tradycji w drodze do wstapienia powinny powodować że każdy mag raczej nie związał by sie z innym magiem ( jednak jak się mają do tego Kabały , przecież one skupiają magów po jakimś konkretnym sztandarem ) jednak ostatnio u mnie do głosu zaczynaja wyrastać różnice między poszczególnymi graczami którzy utożasmiają się ze swoimi tradycjami. Nie wiem jak u innych , ale u mnie zacyna to przybierać niepokojący wyraz. Brat z Eutanatosem raczej się nie lubią , Niebiański chór nienawidzi Kultystów , Kultystą się wszysko podoba no może poza opanowaną osobą Brat czy zbyt zadufanego w sobie członka Porządku Hermesa. Tak czy owak natępuja zgrzyty. Nie wiem może ja nie dostrzegam jakiej dobrej drogi ale różnice zaczynją rosnąc między Tradycjami. Dostałem kiedys radę by zlikwidować pojęcie  Tradycji na rzecz wolnych magów. Kiedys nawet spróbowałem tego ale nie przypasowało to mnie jak i innym. jakie w takim razie jest lekarstwo by trzymać ze sobą Tradycje razem. Wiem no niby walka z Technomantami. Dla mnie to za mało. Może ktoś mnie oświeci bo ja gdzieć zgubiłem odpowiedź.

Offline Adam Waśkiewicz

Jak łączyć Tradycje ?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2003, 06:56:22 pm »
Na Nowej Gildii Świata Mroku był niegdyś zamieszczony artykuł poświęcony kwestii łączenia Kabały. Zapraszam do lektury, być może ona odpowie na niektóre z Twoich wątpliwości. Artykuł można znaleźć tutaj.

 Pozdrawiam,
 Adam

 

anything