Autor Wątek: Komiksowa Top Lista za luty 2003  (Przeczytany 21610 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grze.hu

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 20, 2003, 09:13:48 am »
moim zdaniem :trzeba miec chociaz nikle (min2/3 albumy , nie koniecznie kupione, a przeczytane) rozeznanie ,zeby wybierac, co jest najlepsze, w przeciwnym wypadku ta lista przerodzi sie w liste :"jaki komiks przeczytales w tym miesiacu", a to sie troszeczke rozni od "najlepszego" komiksu w miesiacu.
a najlepiej by bylo, to nie ulega watpliwosci, gdyby mozna bylo glosowac na 3 pozycje  8)
ralala

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 20, 2003, 09:52:50 am »
to czy można głosować na 3 pozycje było przerabiane i raczej nici z tego. i zgadzam się trza mieć jakiekolwiek rozeznanie pośród 2-3 pozycji by wybrać tą najlepszą. sam kupiłem 3 i przeczytałem jeszcze kilka.
a podział na listy usa, japan, europe i polisz może mieć ciekawe skutki tj. będzie mało lub bardzo mało głosów na poszczególne i wtedy co to za ankieta z 3 głosami - każdy na co innego...
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Rzezbiarz.wg

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 20, 2003, 09:59:50 am »
Pewnie, ze najlepiej by bylo gdyby mozna bylo glosowac na 3, ale co zrobic. Ponoc techniczny problem nie do przeskoczenia....


Moim zdaniem, żeby glosowanie mialo sens to trzeba chociazby przejrzec kilka komiksów w ksiegarni.
Na pewno lektura jednego, chocby dziesięciokrotna nie daje podstaw do glosowania.

2 to minimalna liczba, żeby możliwy był jakikolwiek wybór.

................................... ................................... .......................

Jaki jest wój stosunek do naszego ukochanego przywódcy, ojca, brata, matki Narodu Koreańskiego KIM DZONK ILA?
1.   Kocham go;
2.   Kocham go;
3.   Kocham go;
4.   Kocham go;

Offline wilk

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 20, 2003, 10:05:24 am »
Cytat: "mykupyku"

szkoda, że niektórzy z powodu braku $ nie kupuja zbyt wiele, ale to nie powód, żeby siedzieli cicho - jesli ktoś przeczytał choćby jeden komiks i uznał, że jest wystarczająco dobry żeby stawać w szranki miesiąca - to ma prawo sobie głosować i już

gdyby clay przeczytał JLA i stwierdził, że jest do dupci to pewnie nie oddałby na niego głosu



O wlasnie. Myku, prawie jak zwykle, podsumowal zgrabnie o co mi chodzilo. Ta cala dyskusja to jakies wielkie nieporozumienie. Czy zeby uznac "Tak, spodobal mi sie ten komiks" lub "Nie, nie podoba mi sie ten komiks" trzeba przeczytac co najmniej dwie pozycje????? Sami sobie odpowiedzcie. Jezeli ktos uzna ze mu sie nie spodobal to wtedy powinien sie wstrzymac od glosu. Tylko wtedy.

Offline JANKE'S

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 20, 2003, 11:35:47 am »
Drobny szczegól, tytuł ankiety brzni:
"Wybierz najciekawszy twoim zdaniem komiks z wydanych w lutym" a nie "wybierz taki który ci sie spodobał" bo w tym drugim przypadku nie musisz czytać innych. Ale jeśli  sie wybiera naj ... to znaczy że dokonało się porównania. A jeśli czytało sie  w miesiącu tylko jeden to niby z czym się go porównało?
Proste jak drut

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 20, 2003, 12:38:08 pm »
Cytat: "JANKE'S"
Drobny szczegól, tytuł ankiety brzni:
"Wybierz najciekawszy twoim zdaniem komiks z wydanych w lutym" a nie "wybierz taki który ci sie spodobał" bo w tym drugim przypadku nie musisz czytać innych. Ale jeśli  sie wybiera naj ... to znaczy że dokonało się porównania. A jeśli czytało sie  w miesiącu tylko jeden to niby z czym się go porównało?
Proste jak drut


Zaraz, zaraz, czegos tu nie rozumiem. To znaczy, ze musze kilka komiksow kupic, zeby wybrac ten najciekawszy? Ja kupuje tylko komiksy najciekawsze i jednoczesnie takie, ktore mi sie podobaja. I czasem jest to jedna sztuka w miesiacu. To znaczy, ze moze byc tak, ze jakis komiks moge uwazac za najciekawszy, chociaz mi sie nie podoba?

Offline Cujo

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 20, 2003, 01:08:22 pm »
Ej :) Czytasz (nie trzeba kupowac) jeden komiks w miesiacu i uwazasz go za swojego faworyta? Na jakiej podstawie? Chodzi mi o to, ze zeby cos bylo "favorite" to trzeba obok tego jeszcze cos postawic. Inaczej to nie jest faworyt, a jedyny zakup (z duza szansa, ze wcale nie najlepszy).
Cytuj
Czy zeby uznac "Tak, spodobal mi sie ten komiks" lub "Nie, nie podoba mi sie ten komiks" trzeba przeczytac co najmniej dwie pozycje?????

To nie tak Wilku. Ta ankieta ma wylonic na celu najlepszy komiks miesiaca, nie ten, jedyny, ktory ci sie podobal. To sa "wybory" - powinienes znac (minimalnie nawet!) konkurentow dla twojego wybranca. Inaczej, jak juz zostalo powiedziane, nie wybierasz najlepszego wg. ciebie komiksu, a tylko ten, ktory kupiles (zakladam, ze jak juz kupujesz ten jeden, to bedzie on dobry). I gdzie jest tutaj sens ankiety?
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 20, 2003, 01:38:04 pm »
Nie no, oczywiscie, ze czytam, a przynajmniej przegladam sporo komiksow. Generalnie kupuje malo, bo dostaje troche gratisow, a jak juz kupuje, to naprawde tylko to, co uwazam za najlepsze. Troche podpuszczalem z tym kupowaniem jednego komiksu, ale juz wiecej nie bede.

Offline JANKE'S

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 20, 2003, 01:52:37 pm »
Żeby mi to było ostatni raz...

Offline wilk

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 20, 2003, 04:23:57 pm »
Cujo - a ja zawsze widzialem sens tej ankiety inaczej. Po prostu miala zobrazowac co kto lubi, co mu sie podobalo i raczej nic wiecej. Jesli ta ankieta ma miec taki cel jaki napisales to powinno sie wywalic glosy ok. polowy glosujacych. Oczywiscie glowy za to nie dam. Mam tylko takie przeczucie ze naprawde sporo glosow z tych czterdziestu ilus to takie gdzie nie przeczytalo sie wiecej niz jeden komiks.
Nie chce sie chyba spierac o sens tej ankiety jako takiej. Nie chce zadnych forumowiczow dyskryminowac. Stad moje nastawienie.

JANKE'S - spojrz na pierwsze posty CD Jacka z poprzednich ankiet. Nie chodzilo mu doslownie o najciekawszy. Sam mowil ze moze to komiks najbardziej interesujacy, najlepszy - jakis naj. Tak to zawsze widzialem. Nazwanie ankiety "wybierz najciekawszy..." jest czysto umowne.

Offline pookie

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 20, 2003, 04:37:28 pm »
Trwają prace nad zmodyfikowaniem ankiety tak, żeby możliwe było głosowanie systemem punktowym na kilka pozycji. Jeśli to nie wypali, to mam jeszcze jedno rozwiązanie w zanadrzu, ale o tym na razie sza.
 for Pookie

Offline Rzezbiarz.wg

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 21, 2003, 10:16:43 am »
Pooki!!
Królu złoty! Działaj, działaj...
oby sie udało.  :D

Offline Sid

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 23, 2003, 02:42:08 pm »
Tak na marginesie, czy lista nie powinna być już puszczona na serwis gildii? Który to dzisiaj...23?
I remis...
Hehe.
History Abhors a Paradox"

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 26, 2003, 03:26:54 pm »
łał jestem pod wrażeniem - pookie dostanie oskara za najlepszy film dramtatyczny pt. "ewolucja systemu punktowego w ankietach" :wink:
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline pitupit

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Total likes: 0
  • watchmen's time
Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 31, 2003, 03:09:15 pm »
wybrałem 'zimny równik ' ale trohe sie zastanawialem bo ukazały sie komixy równie  ciekawe a poza tym inne klimatycznie ale w końcu Bilal ma plusa za najwieksze zaskoczenie...
nauczyciel angielskiego szuka pracy miedzy gdynia i wejherowem

 

anything