trawa

Autor Wątek: Komiksowa Top Lista za luty 2003  (Przeczytany 21313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Iberales

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 05, 2003, 08:06:13 pm »
A własnie bo produkt zjechał Trłaziem testamą że aż strach - ja przeczytałem tylko pierwszy tom i jakoś średnio mi przypadło do gustu.
Powiedzcie: rozkręca się później?
Warto wybulić pieniądz?

<Głos został oddany oczywiście na Bilala - cała trylogia jest niesamowita...>
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline jax

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 06, 2003, 07:18:10 am »
Jak Ci się tom 1 nie podobał, to i 2 i 3 Ci się nie spodobają.
Akcja jest mniej więcej na tym samym poziomie, inytryga cały czas posuwa się do przodu.

Mi scenariusz jak najbardziej odpowiada (no pomijając parę oklepanych schematycznych aż do bólu rozwiązań).  Natomiast problemem tej serii są rysunki oraz fatalna kolorystyka.  Gdyby to było na dobrym poziomie, to byłoby to dzieło.  Ale i tak jest to jedna z najlepszych pozycji lutego.
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline Rzezbiarz.wg

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 06, 2003, 10:04:38 am »
Dokladnie tak!!!

Choc mi rysunki tez sie podobaja, a kolorystyka? Co najmniej może być.

Nie ma co sie zrażać recenzjami, każdemu z nas podoba sie przecież co innego.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 06, 2003, 12:13:33 pm »
Kierujecie sie recenzjami przy wyborze komiksow?  :?
A "Trzeci Testament" to najlepszy komiks wydany w lutym. Nie ma w nim superbohaterow, jest sensowna akcja (i rozwija sie z albumu na album, choc moze w 2 czesci bylo zbyt spokojnie) i dobrze oddany kilmat sredniowiecza. A kolory nie te? Ci kolesie, ktorzy to robia to mlodzieniaszki. Jestym ciekaw, jakie beda robic komiksy za lat 20.

Offline Kurczaczek

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 06, 2003, 02:20:26 pm »
Trzeci testament faktycnie jest coraz lepszy.
...

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 06, 2003, 02:43:33 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Trzeci testament faktycnie jest coraz lepszy.


Mimo mi to slyszec. Mam nadzieje, ze znajde jeszcze jakiegos sympatyka Vlada, ba na razie czuje sie osamotniony, jesli chodzi o ten komiks (nie to, ze jest porywajacy, ale nie jest tez tak kiepski, jak to mowia wkolo).

Offline Man Without Future

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 06, 2003, 05:52:36 pm »
Zdecydowanie "zimny równik"-niesamowicie smutny ,ciężki i dołujący komiks.Najlepsza część trylogii. Dawno nie przeżyłem takiej empatii z bohaterami... O stronie graficznej nawet nie wspominam :oops:

Offline An-Nah

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 06, 2003, 06:26:53 pm »
Zastanawia mnie wasz zachwyt JLA... Jak dla mnie komiks przeciętny... Zagłosowałam na "Zimny Równik", oczywiście, ale "Trzeci Testament", "Origin", trzeci tom "Edenu"...

Nie mówiac o 16 "X", ale to już takie moje małe zboczenie... niemniej jednak to chyba najlepszy tom tej mangi... (Ech, An się prawie popłakała...)
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Macias

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 06, 2003, 08:36:21 pm »
zachwyt? nie tyle zachwyt, co docenienie dobrego tytulu.choc "ASM#1" jest jak dla mnie lepszy, to i tak dalej sadze, ze jla dalo powieiw swiezosci na naszym rynku.ile mozna czytac powaznych historii,lub kolejnej francuskiej opowiesci o porwaniu zony i dzieci,lub przemycie narkotykow?

Offline Cujo

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 06, 2003, 09:45:43 pm »
Cytat: "Macias"
ile mozna czytac powaznych historii,lub kolejnej francuskiej opowiesci o porwaniu zony i dzieci,lub przemycie narkotykow?

 :shock:  
...
Niech teraz ktos mi powie, ze na naszym forum jest ponuro :D
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Macias

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 06, 2003, 09:52:19 pm »
he,staram sie zeby bylo wesolo specjalnie dla forumowiczow :D
a w ogole, to komix amerykanski rulez!!!!!!! :twisted:

Anonymous

  • Gość
Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 06, 2003, 10:18:29 pm »
"Five exclamation marks, the sure sign of an insane mind."
- Terry Pratchett

tylko ze tutaj wiecej niz 5  :P

Offline Kurczaczek

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 06, 2003, 10:32:45 pm »
Nie bede sie kłócił, bo to nie ma sensu, ale szkoda, ze niektorzy przedkładają prostą ozrywke nad bardziej wysublimowane dziełka.
...

Offline Cujo

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 06, 2003, 11:04:14 pm »
Zastanawialem sie nad takim wynikiem i doszedlem do wniosku (nie jako jedyny), ze nadal wiekszosc czytelnikow w naszym kraju kupuje tylko "trykoty" (no offence included) wiec na nie glosuje nie znajac innych pozycji, tak jak statystyka ŚK nam pokazuje to ograniczenie rynkowe - Thorhale, Tytusy i Asterixy. Co w ankiecie moze zaznaczyc koles, ktory kupil w tym miechu tylko JLA i Spajdera? Ta tendencja idzie dalej - spojrzcie na przewage masy czytajacej mange i na wyniki KKK. Ja bylem w szoku. Na szczescie mangowcy maja forum JPF, bo gdyby tu glosowali, okazalo by sie nagle, ze Gundam, czy WITCH to najlepsze komiksy miesiaca. Lapiecie, o co chodzi? Wydaje mi sie (ba! przeciez to jak na dloni widac!), ze wiekszosc ludzi nas odwiedzajacych czytuje "trykoty", z innych serii rezygnujac.
I uprzedzam riposty - nie wartosciowalem w tym poscie niczyich upodoban.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline pookie

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 06, 2003, 11:19:51 pm »
lol
W rozmowie z mq pod koniec lutego, stwierdziłem, iż na pewno w nowym zestawieniu wygra JLA. Dlaczego ? Dlatego, że jak Kudzo napisał, wielu z Was kupuje 2-3 komiksy miesięcznie, z czego większość to pozycje amerykańskie. Dlatego, co miesiąc Origin dostaje sporo głosów, dlatego w lutym pewnie prowadzi JLA ... Ale nic to, może już wkrótce coś się zmieni.
 for Pookie

 

anything