trawa

Autor Wątek: Komiksowa Top Lista za luty 2003  (Przeczytany 21322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jax

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 07, 2003, 06:57:28 am »
Cytat: "Cujo"
Zastanawialem sie nad takim wynikiem i doszedlem do wniosku (nie jako jedyny), ze nadal wiekszosc czytelnikow w naszym kraju kupuje tylko "trykoty" (no offence included) wiec na nie glosuje nie znajac innych pozycji, tak jak statystyka ŚK nam pokazuje to ograniczenie rynkowe - Thorhale, Tytusy i Asterixy. Co w ankiecie moze zaznaczyc koles, ktory kupil w tym miechu tylko JLA i Spajdera? Ta tendencja idzie dalej - spojrzcie na przewage masy czytajacej mange i na wyniki KKK. Ja bylem w szoku. Na szczescie mangowcy maja forum JPF, bo gdyby tu glosowali, okazalo by sie nagle, ze Gundam, czy WITCH to najlepsze komiksy miesiaca. Lapiecie, o co chodzi? Wydaje mi sie (ba! przeciez to jak na dloni widac!), ze wiekszosc ludzi nas odwiedzajacych czytuje "trykoty", z innych serii rezygnujac.

Niby masz rację, ale być może nie do końca.  Chyba są tu też ludzie kupujący tylko kilka komiksów miesięcznie i to głównie z rynku europejskiego.  Im też można by zarzucić, że nie mają pełnego przeglądu rynku i głosują tylko wśród tych kilku pozycji, które przeczytali (a nie mieli kontaktu np. z JLA).  Ale ja jestem daleki od takich zarzutów, więc nie stawiam podobnych miłośnikom superherosów (do których wcale się nie zaliczam).
Po prostu tak chyba musi być - najwięcej głosów zbierze tytuł z gatunku, który jest akceptowany przez największą ilość forumowiczów.  To się chyba nazywa demokracja  :)
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline jax

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 07, 2003, 07:05:50 am »
Cytat: "Waltari"
Mimo mi to slyszec. Mam nadzieje, ze znajde jeszcze jakiegos sympatyka Vlada, ba na razie czuje sie osamotniony, jesli chodzi o ten komiks (nie to, ze jest porywajacy, ale nie jest tez tak kiepski, jak to mowia wkolo).

Trzeba było się odezwać wcześniej, bo ja byłem symapatykiem Vlada po pierwszym tomie.  Ponieważ drugi tom mocno mnie rozczarował już się za takiego nie uważam, ale nie tracę nadziei, że po tomie 3 znów nim zostanę.

Na marginesie: szukam sympatyka Anachrona.  Mam takie odczucia jak Ty w stosunku do Vlada (bardzo fajny mimo, że wszyscy po kolei mieszają go z błotem).  Czuję jednak, że będzie mi trudniej takiego znaleźć niż znaleźć sympatyka Vlada.
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline An-Nah

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 07, 2003, 12:48:38 pm »
Macias, oczywiście cytowałeś Michia... A jeśli nie, to poiwedz mi, co to za klasyczyny tytuł którego nie znam? (o tej porwanej żonie...)

Komiks amerykański, i owszem, ale JLA to jednak nie to... To znaczy, fajnie się czyta, ale naprawdę, są lepsze pozycje... JLA jest... typowe?  :roll:
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Rzezbiarz.wg

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 07, 2003, 01:17:18 pm »
Hi, Waltari.

Vlada lubie ja, coraz bardziej. Drugi tom podobal mi sie jeszcze bardziej, niz pierwszy. Z niecierpliwoscia czekam na kolejny album.
Vlada lubi tez Krytyk.

Offline Błendny Komboj

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 07, 2003, 01:17:23 pm »
Cytat: "Macias"
a w ogole, to komix amerykanski rulez!!!!!!! :twisted:

Jak się kiedyś spotkamy w gronie Produktywnych to masz u mnie browar :)
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Rzezbiarz.wg

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 07, 2003, 01:18:08 pm »
komiks europejski rulez!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Błendny Komboj

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 07, 2003, 01:22:30 pm »
Cytat: "Rzezbiarz.wg"
komiks europejski rulez!!!!!!!!!!!!!!!

Też się zdarza. 8)
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Rzezbiarz.wg

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 07, 2003, 01:26:57 pm »
zapomnialem dodac:
 8)  :wink:

Offline Macias

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 07, 2003, 08:13:18 pm »
Cytat: "An-Nah"
Macias, oczywiście cytowałeś Michia... A jeśli nie, to poiwedz mi, co to za klasyczyny tytuł którego nie znam? (o tej porwanej żonie...)

Komiks amerykański, i owszem, ale JLA to jednak nie to... To znaczy, fajnie się czyta, ale naprawdę, są lepsze pozycje... JLA jest... typowe?  :roll:
Jasne,ze Michio, choc od dawna Kawaii nie czytam,bo zrobilo sie z tego gowniane pisemko dla malolatow.
a co do moich upodoban,to jakos dziela francuskie malo mnie ruszaja ( z wyjatkami of koz).po prostu.

Offline An-Nah

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 07, 2003, 09:02:13 pm »
Michio mi nie powiedział, co to za komiks... a okropnie bym go chciała przeczytać, skoro to takie klasyczne dzieło...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 07, 2003, 09:10:05 pm »
zgadzam się z poprzednikami, bo sam tak robię. :D czyli origin, jla, spider, hehe :D
a inne czytam u znajomych np. hellboy
a jescze akirę kupuję :) to nie trykoty? :?
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Macias

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 07, 2003, 09:21:06 pm »
Cytat: "An-Nah"
Michio mi nie powiedział, co to za komiks... a okropnie bym go chciała przeczytać, skoro to takie klasyczne dzieło...

An mozesz byc pod wrazeniem mojego intelektu,sily woli,perswazji,empatii i innych dupereli, gdyz dowiedzialem sie o jaki tytul chodzi.otoz o franka lincolna ( amerykanski kuzyn franka castle) z wydawnictwa Twoj komiks ( nazwa glupia, ostatnio wynosilem "moje komiksy" z ksiegarni, i mnie na bramce ochrona zlapala.i nie szlo wyjasnic,ze to "moj komiks"!)

Offline Kurczaczek

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 09, 2003, 02:25:40 pm »
I jak sie skonczyla historia?
...

Offline Macias

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 09, 2003, 04:13:42 pm »
toz to buly se robilem!a komixu nie przeczytalem "na zywca" tylko info z sieci wyczailem.jak na razie nie czytalem zbyt ewiele pozycji twojego.. bo jakos mnie malo ruszaja.wyjatki:rork,bloodline ale zadnego nie kupilem,only czytalem i to tez nie wszystkie numery

Offline Cujo

Komiksowa Top Lista za luty 2003
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 09, 2003, 05:29:17 pm »
Ehem! Starczy tego OT.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

 

anything