trawa

Autor Wątek: Czoko Hunters :D  (Przeczytany 40680 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Motorek

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 04, 2006, 12:15:18 pm »
Mam proźbę, swego czasu zrobiłem czystkę na dysku  :?  i wszystko co mordheimowe poszło ..... W związku z czym uzupełniłem część braków z płytek, które kiedyś nagrywałem Krzyśkowi, brakuje mi jeszcze zdjęć z turnieji:
- na Falkonie 2004 (wiem, że kiedyś były na necie, ale nie mogę znaleźć  :( )
- w Lublinie marcu 2005
- na Polonie 2006
Jak ktoś to ma to prosiłbym o przesłanie mi  na meila pawelf1@wp.pl , albo wrzucić gdzieś na neta, ewentualnie podrzucić mi te fotki na płytce ;)
W przypadku 3 opcji poświęcę się i przyjdę do biblioteki we wtorek, lub w piątek na Szkolną.
Pozdro ;)

Offline Wojtek_Krz

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 10, 2007, 03:44:54 pm »
Witam, jak tam slychac u nas w lubelskim półswiatku? mozna pograc w piątek w 4lo? siakies njusy? jakis turniej ktoś planuje? bo mam ochote pograc sobie z kims :)

Offline Motorek

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 10, 2007, 05:03:32 pm »
Sesja ojciec się zbliża wielkimi krokami, ot co. Wątpię, żeby studenci w tym okresie się tam pojawiali. Mnie nie było już ho ho dobre dwa miesiące jak nie więcej, więc nie mam pojęcia co się tam dzieje.
Zresztą nie bardzo mam chęci i czas, żeby się tam pojawić. W sumie to teraz jestem na etapie giercowania w WFB. Mordheim ogranicza się u mnie tylko do tego forum ;)

Offline Ludwik

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 10, 2007, 07:53:01 pm »
mozna pograc w piątek w 4lo?
 ... jasne ale w ostatni piatek jak i przed świętami gralismy tylko ja z Gonzem. :?  W ten piatek Gonzo nie może a ja też nie mam za bardzo czasu .
 Tak więc ostatnio z niestety graniem w Lublinie w Mordheim jest kiepsko :(  
 ... ale mam nadzieję, że po sesji się to zmieni  :D
 pozdro

Offline Motorek

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 10, 2007, 08:56:41 pm »
Cytat: "Ludwik"
 
 ... ale mam nadzieję, że po sesji się to zmieni  :D
Szczerze mówiąc to wątpię w to. Od kwietnia ubiegłego roku po równi   pochyłej spada zainteresowanie w Lublinie graniem w Mordheim co widać po frekwencji na turniejach (wyjątkiem był Polkon, tu chyba zaważyła ranga imprezy) i w 4 LO. Nie przypominam sobie też, aby pojawił się ktoś nowy. Popraw mnie jeżeli się mylę.
Chyba powoli umiera w Lublinie ten system i swój okres świetności ma już dawno za sobą.

Offline Ludwik

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 30, 2007, 08:02:49 am »
Mam kilka pytań :

po pierwsze czy byli by zainteresowani gracze z lublina i okolic wzięciem udziału w kolejnym mały turniejem w Krzysiu takim jak ostatnio czyli 4 bitwy, oklepane scenariusze, wjazd za darmo, brak nagród (teraz wam już kostek nie kupie  :lol: ) ?

po drugie jesli byliby zainteresowani to czy odpowiadałby wam turniej ONE OFF czyli bez eksplorki pedeków itp
 Była by to formuła krakowska 500+100, bandę rozpisujemy na 500 gc, każdy z bohaterów dostaje na starcie jedną wybraną umiejentność, a banda dodatkowe 100 na przedmioty nie dostepne na starcie np. trucizny rabbity itp które kupujemy po cenie podstawowej czyli bez dorzutów np K6gc do ceny ekwipunku. oczywiście za te dodatkowe 100 gc można też kupowac stroników, broń dostepna na starcie itp

Podsumowując rozpisujemy bande na 600 gc przy czym mamy z tych 600 gc  - 100gc na zakup towarów nie dostępnych na starcie a każdy bohater dostaje skilla na początek.



... czekam na wasze opinie ...

Offline G O N Z O

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 30, 2007, 08:09:22 am »
Ja jestem chętny na dowolne z tych rozwiązań.
Przy takim małym turnieju 4 scenariusze wychodzą nawet lepiej.

Czy przy opcji za 600 Marienburg dostaje na początek 600 + 120 czy 600 + 100?
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Ludwik

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 30, 2007, 08:14:29 am »
600+120 czyli razem 720  :D

Gonzo podejmiesz się wykonania dyplomów ?

... a ja bede sędziował ...

Offline G O N Z O

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 30, 2007, 08:22:00 am »
Dyplomy jak zwykle zrobię.
Przy takim turnieju możemy zrobić sędziowanie z graniem.
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Wojtek_Krz

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 30, 2007, 09:11:47 am »
Mi się podoba. I opcja na turniej i opcja na one off game. Choć osobiscie strasznie mnie kusi turniej parowy :]

Offline Motorek

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 30, 2007, 07:35:28 pm »
Podaj datę mi by pasował najbliższy weekend, od czwartku mam wolne w robocie, chyba że wyskoczy coś pilnego jakaś awaria etc. Następny weekend to parówka w WFB i jestem już umówiony na granie z Tarasiem.
One Off może być tylko żeby nie wyszło kiszkowato, dlatego przemyśl założenia punktowe turnieju, jak dla mnie 500 + 100 to trochę mało, ale to moja opinia. Ja byłbym za formatem 1000 + 100 (200), albo nawet 1200 + 300 (400).
Edit: Tak sobie pomyślałem, że 4 bitwy to mało na turniej zrób 5.

Offline Ludwik

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 01, 2007, 12:00:56 am »
Daty nie podałem bo chciałem się zorientować ilu by chętnych było ...
 ... a realną datą jest 26 maja (sobota)...

Co do samych założeń turnieju to na razie tylko propozycja jak będą chętni (przynajmniej 5) to się pomysli ... nad formatem też choć mi pasuje ten 500+100  ... ale zobaczymy ...
 
 5 bitew to trochę zadużo na mały turniej na którym zagra prawdopodobnie 6 osób ... no i miejsce Krzys swoją prace w sobote kończy o 14 ...

 ... a najważniejsze musze jeszcze pogadać o tym z kierownikiem sklepu  ;)

Wojtek na turniej par to nas trochę zamało ... chyba, że będziesz grał z niewiedzialnym przyjacielem ...  :lol:

Offline G O N Z O

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 01, 2007, 12:27:10 pm »
Hmm... Niezła myśl!  :shock:  Każdy wystawia po dwie zsojuszone bandy, którymi kieruje razem jak jedną... Taki mix, tylko przydałyby się do tego zasady  8)
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Motorek

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 01, 2007, 06:40:53 pm »
Cytat: "Ludwik"
Daty nie podałem bo chciałem się zorientować ilu by chętnych było ...
 ... a realną datą jest 26 maja (sobota)...
Szkoda, że nie ten weekend  na 26 się nie za deklaruję bo trudno mi powiedzieć czy będę wówczas jeszcze w Lublinie, niby do końca maja tak, później miesiąc bez pracy (w innej pracy) i delegacja w Warszawie, jak na razie to są plany. Do tego dochodzi sesja letnia.
Nie da rady w ten weekend zrobić mini turnieju i pograć?

Offline Wojtek_Krz

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 01, 2007, 09:20:30 pm »
Jesli pojawiaja sie problemy z one offem to mozemy zagrac zwykly szybki szpil 4 growy na 500gc. Bądz dwie bandy prowadzone oprzez 1 gracza po 400 kazda

 

anything