trawa

Autor Wątek: Czoko Hunters :D  (Przeczytany 40660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darkshadow

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:03:37 pm »
czyli teraz trzeba nam jedna chetna osobe ktora ma troche czasu wolnego i chce go dobrze sporzytkowac... :D

Offline Ushabti

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 07, 2006, 03:16:15 pm »
Cytat: "Demence"
Myślę, że jak tylko forum będzie po remoncie to możemy kontynuować zbieranie takich informacji na forum GT, a na podstawie zebranych informacji stworzyć można ten przez niektórych tak upragniony ranking.

To już byłaby jakaś baza, ale na jej podstawie trzeba by było zrobić coś, co nie bedzie ginęło w stosach postów, czyli stronę. Co do osobnej stronki jak to wspomniał Miszczu pojawia się problem z serwerem i Administratorem. Poza tym najpewniej tam skupiliby się wszyscy zainteresowani zabawą, a na to nie zgodzi się nikt przyzwyczajony do swych macierzystych stron...

Może faktycznie gromadźmy takie wieści na forum o którym wspomniała nasza słodkawa koleżanka z zalożeniem, że każdy może je dowolnie kopiować do siebie na strony i tyle.

To tyle w kwesti turniejów i ich wyników, pozostaje jeszcze sprawa odnajdowania graczy, których w naszym kraju niewielu... W tej kwestii proponuję zamiast tworzyć osobne strony jakoś zintegorwać te aktualnie istniejące, np. przez porządny system linków i newsów (NG informuje o nowościach na innych stronach, dlaczego by tego nie rozszezrzyć O kolejne i NA inne strony?), dzięki któremu każdy gracz trafiający do sieci i zainteresowany Mordheim nie musi liczyć tylko na szczęśliwy traf w Google a może poradzić sobie wchodząc na pierwszą lepszą z nich i móc przeglądać zasoby większości z nich...

Mam nadzieję, że za bardzo się nie zagalopowałem ;)
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline darkshadow

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 07, 2006, 07:15:10 pm »
to wg mnie jest lepiej na kazdej stronie o mordce zamiescic link do tej strony ze wszystkimi graczami... i to chyba bylo by najlepsze...

Offline Motorek

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 07, 2006, 09:31:09 pm »
Co to jest forum GT? Border Princes? Daj linka Demencja;p

Offline Ushabti

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 08, 2006, 07:29:24 am »
Tak, Border Princes, które miało przejść mały remont, ale jakoś nie udało mu się po nim powrócić i nie wiadomo dlaczego, ale wciąż go nie ma (ani w starym miejscu ani w nowym, co do którego  nie ma jeszcze nawet przybliżonych namiarów gdzie go szukać) :P
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Wojtek_Krz

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 19, 2006, 03:58:32 pm »
Czoko Hunterzy, który z was ma w planach jechac do Krakowa na OMTH, bo ja bym sie z checia wybrał. Wiem, że niektórym nie pasuje i nie pojadą ale może znajdą sie inni chętni

Offline Motorek

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 19, 2006, 04:33:20 pm »
Te Stefan nie stawiaj nade mną krzyżyka :roll:  z łaski swojej.

Offline Mistrz wałków :)

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 19, 2006, 06:50:11 pm »
Chłopaki się przyłozyli i musze przyznac że zapowiada sie naprawde piękna impreza. Nawet będzie niegrajacy sedzia (zgadnijcie kto to? :))
Kamil. (miszczu)

Offline Motorek

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 20, 2006, 08:44:19 am »
Seba, czytam na bierzącą posty o turnieju ;)
Pozdro ;)

Offline G O N Z O

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 22, 2006, 04:18:49 pm »
Cytat: "Wojtek_Krz"
Czoko Hunterzy, który z was ma w planach jechac do Krakowa na OMTH, bo ja bym sie z checia wybrał. Wiem, że niektórym nie pasuje i nie pojadą ale może znajdą sie inni chętni

Ty
Ludwik
Ja
to jak na razie, ale nie wiem czy inni się zdecydują :(
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Motorek

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 22, 2006, 08:23:02 pm »
Nie pij Gonzo tyle w poniedizałek powtórka z rozgryweki gramy znowu u mnie na chacie a pózniej tesco-> poiwo

Offline Slayer_Lublin

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 23, 2006, 08:57:36 am »
Może ja bym się wybrał...
Kiedy dokładnie odbywa się turniej (nie śledzę na bierząco tematu a i regulamin coś mi się nie chce otworzyć  :? )

Ale nic nie obiecuję jak narazie bo mam kata w domu :P

Offline Wojtek_Krz

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 23, 2006, 10:21:18 am »
Cytuj
Tegoroczny oMTH będzie imprezą dwudniową. Odbędzie się 28-29 października w MDK przy ul. Grunwaldzkiej 5 w Krakowie

Offline Slayer_Lublin

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 24, 2006, 08:05:53 am »
Dzieki
Widze że jeszcze sporo czasu więc postaram się załatwić sobie wolny weekend ;)

Offline Ludwik

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 24, 2006, 07:09:03 pm »
.... załatwiaj sobie, załatwiaj i jedziemy zdobywać Kraków ...  :lol: