trawa

Autor Wątek: Czoko Hunters :D  (Przeczytany 40596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline G O N Z O

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 03, 2006, 02:27:12 pm »
Czoko Hunters rządzą  8)
Bazyliszek 2005
Polcon 2006
Wojenny Młot 2006
co dalej?  ;)
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline vader_NH

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 03, 2006, 02:44:52 pm »
Zapraszam na oMTH, to skopiemy (Kraków) Wam tyłki :D

 :p

Offline Wojtek_Krz

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 03, 2006, 03:14:47 pm »
Bazyliszek '06 i OMTH '06 ;)  :?:

Offline Mistrz wałków :)

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 03, 2006, 04:13:11 pm »
Nie rozpędzal bym się tak z tymi pochwałami..
Bazyliszek 2005 nie do konca nalerzał do was. Pierwsze miejsce zajął z tego co pamietam Budda który nie jest z wami zrzeszony. 2 i 4 Nalerzało do WKW 3 Do Katowic. A wasz klub plasoał się dopiro od chyba miejsca 7.

Co nie zmienia faktu że powstała bardzo silna opozycja na północy (w stosunku do nas) Polski dla osławionego TH i pozostałych weteranów z Krakowa.
Czego może być przykładem porazka (w sensie miesc) moze nie elity (najwyzsze misjaca w naszych potyczkach zajmują takie osoby jak Michał,Maciek i Ja) Krakowskich graczy ale dosokonałych weteranów jakim jest Seba czy Paweł.

W obecnej chwili nie mam czasu na żadne przyjemności zwiazane z Mordheimem. Ale jak TAKOWY nadejdzie mam zamiar zorganizowac dwu-dniowy turniej na naszych ziemach z myślą o przyjezdnych. I wtedy przy załozeniu dobrej frekwencji zobaczymy kto tak naprawdę jest na wierzchu :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:

Nie myślcie że mówię to z powodu jakiejs urazy :) Podoba mi się pewnego rodzaju zdrowa rywalizacja. Pozatym uwazam że Lublinianie niczym nie ustępuja Krakusom (po cicu to wam kibicuję). Tym bardziej ze w wyniku poprzednich animozji nie tworzymy juz tak silnej ekipy pod barwami jednego klubu, kiedy to zdobywaliśmy wszystkie 3 pierwsze miejsca na prawie wszystkich turniejach.
Kamil. (miszczu)

Offline Ludwik

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 03, 2006, 05:10:02 pm »
Co do bazyliszka 2005 to odsyłam Cię Miszczu do pierwszego postu w tym temacie!! :roll:
 CZOKO HUNTERS powstało po to aby reprezentować wszystkich lubelskich graczy Mordheima ( z Lublina i okolic )  w turniejach poza Lublinem. W jego skład wchodzą nie zrzeszeni gracze, członkowie LSF  "Cytadela Syriusza" jak i KGB " Moria"


  ... a na razie będziemy czekać na twój turniej :lol:  :badgrin:
pozdro

Offline Mistrz wałków :)

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 03, 2006, 06:15:01 pm »
Jak teraz to wygląda nie wiem..
Ale z wypowiedzi Bazylowych kolega który zwycierzył jasno okreslił że nie chce byc wpisany w szeregi tego klubu. To było wtedy teraz jest penwnie inaczej. Nie zminia to faktu że na bazylu nie było faworyta!
I ku zaskoczeniu krakusów nie błyszczeliśmy tak jak zawsze. W ten czas zdazyło sie to poraz pierwszy. W lublinie jednak tradycja sie powtórzyła i wskazuje to na to ze nawyższy czas aby Krakusy z strachem spojżeli w waszym kierunku (co z reszta zawsze im mówiłem!)

Dla mnie ekstra!! Juz znudzio mi sie walki bez wiekszych przeszków w strone podium. Rywalizując tylko z wąskim gronem weteranów. Wreszcie jest ktoś godzien aby mu strzepac tyłek :)..
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 04, 2006, 08:48:18 am »
Kamilu ... chyba się trochę zbyt rozpędziłeś w ocenach :D Nie jest łatwo wygrać turniej w Krakowie czy na Śląsku.

Czoko gratuluję WM ale zauważyć można, że poza Lublinem była tylko stolica, która, powiedzmy szczerze, w Mordheim jeszcze potęgą nie jest ... jeszcze. :D Tutaj pozdrowienia dla zaczynających przygodę z Mordheim w stolicy.

Trzeba przyznać, że Czoko wie do czego Skaveny mają 3kę herosów z FC :P:P Jednak w Krakowie, mimo bardziej różnorodnych band i rozpisek [często nawet eksperymentalnych... no i nikt regularnie skavenami nie gra], nie będzie łatwo wygrać.  ;)  Dlatego zapraszam. oMTH coraz bliżej.

Offline vader_NH

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 04, 2006, 10:43:27 am »
a co to na WM pojechała cała armia lubelska Skavenów???!!

To troche tam nudnawo u Was jak wszyscy tylko szczurkami grają  :p

Offline MiSiO

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 04, 2006, 10:50:14 am »
Na WM było z 70% szczurów :D

W Lublinie lubią jeszcze Beasty [i one stanowiły 50% potęgi Lublina na WM]. Trafi się Marienburg, Possessed ... ale szczurzego piżma najwięcej.

Offline Wojtek_Krz

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 04, 2006, 11:01:06 am »
Na WM było 30% szczurów

Cytuj
W Lublinie lubią jeszcze Beasty [i one stanowiły 50% potęgi Lublina na WM]. Trafi się Marienburg, Possessed ... ale szczurzego piżma najwięcej.


W Lublinie jedna osoba gra bistmenami. Na ten turniej pozyczył je Ludwikowi
50% potęgi=1 osoba

Possessed nikt nie gra na stałe w Lublinie. Pomimo to co mówił Misio, w Lublinie są róznorodne bandy a nie tylko szczury bistemeny i rzadki marienburg badz possessed.

Graczy którzy stale graja skavenami w lublinei też nie jest straszliwie dużo.

Cytuj
Trzeba przyznać, że Czoko wie do czego Skaveny mają 3kę herosów z FC :P:P Jednak w Krakowie, mimo bardziej różnorodnych band i rozpisek [często nawet eksperymentalnych... no i nikt regularnie skavenami nie gra], nie będzie łatwo wygrać.


 :roll: Nie wiem co napisać

tyle mojego, do zobaczenia na omth

Offline MiSiO

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 04, 2006, 11:09:38 am »
Spokojnie. Nie mówię, że 100% to skaveny i to takie same rozpiski [chociaż mogę z ręką na sercu powiedzieć, że akurat skaveny trudno złożyć w zaskakujący sposób]. Jednak z mojego niewielkiego dośw. bazyliszkowego wynikało by, że szczurów macie dużo. U nas ich nie ma. Poza moimi... ale dawno nimi nie grałem.

Cytuj
50% potęgi=1 osoba


Dokładnie tak.  ;)

Offline Slayer_Lublin

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 04, 2006, 01:29:24 pm »
Cytat: "Mistrz wałków :)"
Pierwsze miejsce zajął z tego co pamietam Budda który nie jest z wami zrzeszony. 2 i 4 Nalerzało do WKW 3 Do Katowic. A wasz klub plasoał się dopiro od chyba miejsca 7


A z tego co ja wiem to Budda jest jednym z założycieli i pomyslodawców Czoko Hunters, więc raczej jest z nami zrzeszony :P

Offline Ludwik

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 04, 2006, 08:44:18 pm »
.... cała ta dyskusja jest trochę jak przechwałki dzieci w piaskownicy :lol:  :lol:  :lol:  ;)


Cytat: "vader_NH"
a co to na WM pojechała cała armia lublińcka Skavenów???!!
To troche tam nudnawo u Was jak wszyscy tylko szczurkami grają  :p

 ... małe sprostowanie: w Lublinie są popularne szczurki ale bez przesady.
 W Lublinie nie widziałem tylko (wśród lubelskich graczy) na turniejach karnawału i kislevitów. :D
 Pozdro ;)
P.S. ... a nie lublińcka tylko lubelska  :p

Offline Mistrz wałków :)

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 04, 2006, 10:13:26 pm »
Cytuj
... małe sprostowanie: w Lublinie są popularne szczurki ale bez przesady.
W Lublinie nie widziałem tylko (wśród lubelskich graczy) na turniejach karnawału i kislevitów.  


Dlatego mogę załować że nie miałem mozliwości do was wpaść, żeby was poczetować.. kislevika vodką :)

Cytuj
.... cała ta dyskusja jest trochę jak przechwałki dzieci w piaskownicy    


I tutaj masz w pełni rację! Dopuki nie zostanie załozona ogólno polska liga mordheim (a jest to raczej niemozliwe) pozostaniemy przy przechwałkach.
Ale tak to juz męzczyżni maja, że musza trochę powymachiwac łopatką i zburzyc koledze babkę z piasku żeby być w pełni szcześliwymi:D
Kamil. (miszczu)

Offline Motorek

Czoko Hunters :D
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 05, 2006, 07:55:00 am »
To ją załużmy.  Może przyszedł czas żeby o tym podyskutować na poważnie. Generalnie nie zależy mi na wynikach ale fajnie by było założyć taką ligę jak jest w WFB.