Autor Wątek: Nie umarli czy Orki pomocy  (Przeczytany 3094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Morth00

Nie umarli czy Orki pomocy
« dnia: Październik 18, 2005, 04:23:50 pm »
Mam mały problem jestem nowicjusze w Mortheim lecz wiele o tej wspaniałej grze słyszałem pomóżcie wybrać :lol:

Offline ghost666

Nie umarli czy Orki pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2005, 05:28:12 pm »
a który bardziej klimat wolisz? bande zombiaków i ich panów - nekromante i wampira czy zielonoskórą bande nieokrzesanców, którzy ciagle sie miedzy sobą biją? :)
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Mistrz wałków :)

Nie umarli czy Orki pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 18, 2005, 05:46:50 pm »
A ja jednak zadał bym sobie pytanie co wolę..
Bande która przez cały czas sie "kitra" i wykozystując Cień zaułka atakuje z nienacka- undead
Czy
Bande która wrzeszczac Waaaaggghhh biegnie do przodu na złamanie karku i wyjaśnia wszelkie wątpliwości na otwartym terenie.
Kamil. (miszczu)

Offline mecenasik

Nie umarli czy Orki pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2005, 10:52:04 am »
ja tez sie zastanawiam nad trupkami(w koncu tego pieknego Vampa bym pomalowal) tylko nie wiem czy wilczki w liczbie 2 czy 1 (a zamiast niego troszke powolniakow) wystawiac..tak poza tym to juz mi sie rozpiska prawie skrystalizowala

Offline MiSiO

Nie umarli czy Orki pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2005, 02:22:08 pm »
Obie bandy są mocno do walki. Musisz się zdecydować.

Troll-Wampir
Waaaagh-Necromancy
Aminozja-Fear

Powiem, że orkaski mają fantastyczną magię. Najorginalniejsze jednostki [nawet Fanatyków]. Undeadzi mają strasznie szybkie Wilki, niebezpieczne Ghoule i Wampira.

Jak podasz jakieś wskazówki to chętnie pomożemy... na razie takie ogólniki!

Offline mecenasik

Nie umarli czy Orki pomocy
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2005, 02:41:29 pm »
no wiec ja mam konkretne pytanie:
czy zrezygnować z jedego z 2 wilkow (stan bandy 11) na rzecz 3 zombiakow (i zrobi sie nas 13)
generalnie rozpa banalna:
vamp+necros(na wszelki wypadek)+2dregow(bohaterow jak cholera..tylko dla kostek i co by necros sam nie lazil)+5ghouli+2(1)wilki i ewentualnie +3zombiaki
teraz prosze o konstruktywne zbesztanie tej sztampy:)

Offline Nazroth

Nie umarli czy Orki pomocy
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 20, 2005, 02:53:14 pm »
1) 3 zombi... ja bym wziął 3 zombi i zdeka COOOOŚŚŚ jeszcze za te pkt...

2) Którą bande wybrać? nie mamy co doradzać... wybierz co lubisz...obie bandy dobre... pytanie dla mnie trochę głupie - bo sam wiesz najlepiej co ci się podoba...a jeśłi nie wiesz to rzuć kostką... (nasze odpowiedzi nic Ci nie dadzą)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline mecenasik

Nie umarli czy Orki pomocy
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 20, 2005, 03:10:30 pm »
wilczek to 50 - 3 zombiaki to 45..za te cale piec to dokupie cosik dla ktoregos drega(albo luczek dla necrosa...bo czroy jego to takie zamieszanie robia w bitwie ze az strach:)
reszta(znaczy sie vampek)to juz jest wyposazony tak jak lubie i sie sprawdza u mnie
idziemy w ilosc..fajnie:)thx

Offline Nazroth

Nie umarli czy Orki pomocy
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 20, 2005, 03:58:44 pm »
"ilość" to u undeadów klimat...każdy lubi stawić czoła hordzie nieumarłych... zwłaszcza kiedy tą horda są zombiki...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Manowar

Nie umarli czy Orki pomocy
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 20, 2005, 04:32:36 pm »
Ja jako nowicjusz Mordheima, wybrałem orków i goblinów... nie myślałem o innych rasach, po prostu ich wybrałem... zawsze ich wybieram... co tu dużo mówić, najfantastyczniejsza rasa. Nieważne czy inne rasy są lepsze, najważniejszy jest klimat, który się lubi.

Offline nahar

Nie umarli czy Orki pomocy
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 20, 2005, 05:34:16 pm »
HIHI a kolo nie wiadomo czy to nawet czyta..........
paweł

Offline MiSiO

Nie umarli czy Orki pomocy
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 20, 2005, 07:31:21 pm »
Cytuj
Ja jako nowicjusz Mordheima, wybrałem orków i goblinów... nie myślałem o innych rasach, po prostu ich wybrałem... zawsze ich wybieram... co tu dużo mówić, najfantastyczniejsza rasa. Nieważne czy inne rasy są lepsze, najważniejszy jest klimat, który się lubi.


PEWNIE! Sam tak wybieram bandy. Pod klimat. I pod styl gry!

Offline Nazroth

Nie umarli czy Orki pomocy
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 20, 2005, 09:54:50 pm »
No i ja przecież też tak włąsnei wybierałem... CO LUBIĘ:) ... i zawsze jak kogos wciagam w tę grę.. . to polecam ten sam styl wybierania... pod kolor ubrania i gust:) a nie parametry...jak ktoś dobrze gra to wygra wszystkim:D
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Nie umarli czy Orki pomocy
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 20, 2005, 11:02:36 pm »
Kiedyś ktoś powiedziła mądrze.. "Nie graj tym co jest lepsze według statystyki tylko tym co lubisz, a zobaczysz ze będziesz osiogał lepsze wyniki"
Kamil. (miszczu)

Offline CHESUS

Nie umarli czy Orki pomocy
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 21, 2005, 12:29:06 am »
niewiem czy osiągam leprze wyniki ale gram krasnalami bo lubie moich małych brodatych kumpli :D
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!