Autor Wątek: Drune defens - 500 pkt  (Przeczytany 2282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vallarr

Drune defens - 500 pkt
« dnia: Październik 18, 2005, 07:47:15 pm »
ja kombinuje jak kon pod gore jak by tu zrobic cos ciekawego , wbrew schematom na drunach ... imho wyszlo mi calkiem niezle , ale tylko na papierze - nietestowane i pewnie szybko nie bedzie... ale niemniej - co o tym sadzicie ? :)

Damrahl , whirlwind of precision - +1 aim +1 ini ,EoG , pyrotechnia - przedstawiac nie trzeba , oraz wstepnie skarpeta - carpet of flames... z przedmiotow to rozki cernunnosa i skorki szamana :) razem 145 pkt :)

2x 3 drune archers

8x drune warriors po 9 pkt , 6 str

2x huntsman - devkowy

dalej , poki nie wyjda kawalerzysci albo choc nie bedzie znany ich koszt - albo 4 lafirki za 18 i jeden warrior za 9 , albo 2 formorki gole... - to juz mniej istotna sprawa , rdzen rozpiski to to wyzej ;)

glowna sila sa 2 devkowe potworki , potrafiace wyplacic strzal z aimem 5 i sila -usredniajac - 16 , max do 19 ;) warriorzy oczywiscie i na miesko , i na poswiecanie ze skorek ;) damrahl ma liderke i z dys 5 jest w stanie jakos powalczyc z wiekszoscia armii... a jak ktos podejdzie blizej , to nawala ze skarpety :) wlasnie co do skarpety nie jestem przekonany czy to najlepsiejszy pomysl ... jaki jest jeszcze dobry czar na bliski zasieg ?
archerow dlatego 6 , coby byly 2 toxiki , w razie czego podpakuje sie tych z toxikiem whirlwindem i pyrotechnia coby toxic na +1 sie przebil ;) warriorzy fanatyczni maja 7 str , to imho niemalo jak na jednostke za 9 pkt ;)
dalsze jednostki - albo gole formory , albo lafirki i wojownik - chyba wolalbym lafirki , bo figurki mam , po drugie - wiecej modeli ;) nyo i rerrolowana 7 sily tez moze zabolec ;) a sa calkiem , calkiem szybkie ;)
warrior zawsze sie przyda ;)

nyo i o dziwo , poza huntsmanami , ktorych de facto nie da sie wywalic , bo rozpiska traci sens - panuje pelny klimat :mrgreen: jest dowodca , mag , i to z liderka ;) wszystkie modele pochodza z jednej "frakcji" drunowej - ludzi - zero possesdow , formorow , livin' deadow czy inszych takich ;)

co o tym sadzicie , jaki czar dla damralha i dlaczego calosc do bani ? :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Maximus from Rome

Re: Drune defens - 500 pkt
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2006, 04:11:15 pm »
Nie wiem o co chodzi(na etapie Lotra) ale zagłosowałem na tak :D
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.