trawa

Autor Wątek: Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak  (Przeczytany 7295 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rawkaz

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« dnia: Marzec 01, 2003, 11:57:31 pm »
Jestem nowy na forum, a chcialem zeby ktos ocenil moje prace, bo slyszalem ze tu fachoffcy sa :P a wiec zalaczam rysunek pierwszy , a jesli takie sprawy znaczy wlasne prace gdzies sie powinno zamieszczac to dajcie link      http://strony.wp.pl/wp/mr.belkot/html/index2.html

wierszyk nie wazny jest. to moja walenytnka byla. wazny rysuneczek, hmm nie mozna robic uploadow na server? a moze ja nie widze qcze... hmm no oka moze ktos odpowie[/img]

Offline Inszy

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2003, 12:14:34 am »
Przyjmuję że rysunek nie jest powiększony w stosunku do oryginału.
I oto pierwsze uwagi pierwszego fachowca :lol: :
+ Za gruba kreska
+ Zbyt "chwiejna"
+ Brak proporcji
+ Brak szczegółów

Ale się nie przejmuj. Nie najlepiej się czuję i może jutro (dziś?) zobaczę to w lepszym świetle :D

No to do dzieła fachowcy. Pierwsze lody przełamane :twisted:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Macias

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2003, 12:38:14 am »
ech,stary do takich rzeczy jest juz chyba tpoic, wiec sprawdzaj takie rzeczy,zanim rozpoczynasz nowy (kufa, jak cujo zaczynam gadac!). a rysunki?wiesz,ciezko cos stwierdzic po kilku szkicach.dasj cos "grubszego" to zobaczymy

Offline KoM@R

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2003, 09:00:19 am »
Ja fachowcem nie jestem.....ale swoje zdanie mam :)
Rysunki które pokazałeś są poprawne ,szczególnie te serca ,ale fajnie by było gdybyś umieścił jakąs dokończoną postac ,z twarzą i całym innym image:)..wtedy to pozwoliło by lepiej zapoznac się z twoim rysunkiem...
mmmm....

Offline aegirr

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 02, 2003, 02:16:43 pm »
Się czepaicie, dobrze że chłopak coś tworzy, może trochę tego mało, ale uważam że przy włożeniu w to troche pracy mogłaby powstać nawet oryginalna opowiastka . . . hmmm chbya komiksowa. Mam nasdzieje że taki jest zamysł autora. :D
angsta srangsta dupangsta

Offline wielebny

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 02, 2003, 04:26:22 pm »
no i podpis jaki fajnisty :P...

Offline Macias

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 02, 2003, 04:35:22 pm »
nie kumam.koles zrobil kilka szkicow, po ktroych ciezko cos stwierdzic o jego talencie, a tu widze, ze tylko ja mam takie zdanie.ja mam takie propo.zrob cos jeszcze,w nieco wiekszej ilosci i wtedy wyskakuj z ocenianiem.

Offline Spajder

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 02, 2003, 05:15:57 pm »
Więcej komiksu w komiksie, więcej szczegółu w ogóle!
A wtedy pogadamy  8)
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Kurczaczek

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 02, 2003, 08:04:15 pm »
Ładne to! :D
...

Offline Rawkaz

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 02, 2003, 10:38:18 pm »
kilka wiecej daje. Ogolnie to nie mam stylu i nie staram sie nikogo nasladowac, inspiracje zaciagam czasami z rysunkow kogos innego ale bez znaczenia kogo itd.. mniejsza o to, . mi sie wydaje ze rysuje bardziej komiksowo.   A skany sa powiekszone, znaczy wszystkie te rysunki wykonane byly w moim brudnopisie na lekcjahc jak sie nudze, czyli format.. A5 chyba jesli sie nie myle, wiec i kreska moze sie wydawac gruba itd.. ale hm no sam nie wiem. napiszcie jeszcze cos :P

http://strony.wp.pl/wp/mr.belkot/html/index2.html

z gory thx

Offline pookie

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 02, 2003, 10:47:18 pm »
Witam nową osobę na forum. I zapraszam do tematu - "Słowo na niedzielę".
 for Pookie

Offline toxick

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 02, 2003, 10:51:27 pm »
nie jestem żadnym autorytetem w sprawach komiksu, ale moim zdaniem jest w tym coś pięknego... szczególnie podoba mi się przedostatni rysunek, taką kreskę lubię - tylko brakuje szczegółów i ładnej kreski:) zdecydowanie powinieneś spróbowac sił w komiksie - moze z tego coś wyjść...
Fantazja to potega - nie lekcewaz jej !!"
"Najjpiekniej lsni ostrze w nrokach nocy"

Offline Inszy

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 02, 2003, 11:00:58 pm »
Oki. Dziś czuję się lepiej, to i lepsza opinia (choć może to i zwiększenie liczby rysunków?) :D
+ Skoro jest to takie powiększenie, to tłumaczy grubość i "chwiejność" kreski.
+ Elementy techniczne nieźle Ci wychodzą. Oby tak dalej.
+ Ale nad postaciami musisz dużo popracować.

No i taka uwaga z boku. Zdecyduj się na jakiś styl, bo na podstawie tych rysunków można wywnioskować, że stylowo chodzisz między Japonią a USA.
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Kurczaczek

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 03, 2003, 09:36:27 am »
Idac od gory w dół.

Panienka na samej gorze jest bardzo ok.

Robot jest słaby, ale ja w sumie wogule nie bardzo lubie roboty...

Kobieta z demonem- fajnie to wygląda, ale cos skopałeś w twarzy.

Historia z sercami- jak juz pisalem wczesniej bardzo ladna.

Kobieta z cyberpunku- moze byc...

Cyberreka (z Chromebooku chyba?)- Bo ja wiem, taka na 4- niby ok, ale cos nie gra.

Pdsumowanie: Najlepsza jest historyjka serduszkowa i laska z samej gory i takiego stylu sie trzymaj, a daleko zjdziesz. Czekam na komiks.
...

Offline Macias

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 03, 2003, 09:57:06 pm »
o!teraz stwierdzam,ze nie jest tak zle.ale i tak uwazam,ze powinnienes popracowac jeszcze,a potem wyskakiwac na forum.tyle ode mnie