trawa

Autor Wątek: Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak  (Przeczytany 7328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Spajder

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 04, 2003, 09:32:01 pm »
Jako laik powiem, że rysunki dziewczyn sprawiały wrażenie, jakbyś długo podchodził do postawienia jakiejkolwiek kreski, a i wtedy nie do końca byłeś pewny swego. Ciekawię się, jakby ci to wyszło, gdybyś miał rysować wśród ludzi na statywie.
Mimo, że podobają mi się te prace, gdyż pokazują narodziny dobrego rysownika, to widzę, że jeszcze trochę czasu minie nim twoja ręka zacznie rysować dokładnie to, czego od niej oczekujesz.
Pozdrawiam!
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Macias

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 04, 2003, 10:06:00 pm »
rydsunki dziewczyn mozna poznac prawie od razu, maja specyficzna kreske (niuch).

Offline An-Nah

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 05, 2003, 09:13:08 am »
duuża inspiracja mangą, styl podobny do dokonań mojego brata... hmmm, nie ejsteś czasem moim bratem ;) ? Neee, on jednak lepiej  rysuje... Ale ten pierwszy rysunek jest naprawdę świetny... Barcdzo ciekawy styl, nos może źle ułożony, ale ogólne wrazenie dobre...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Clayman_

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 05, 2003, 12:31:06 pm »
nie jestem pewien czy tych kilka szkicow wystarczy zeby powiedziec czy nadajesz sie rysownika komiksow,ja widze tam zbyt malo zeby cokolwiek powiedziec,najwyzej to ze masz "damski" styl rysowania,w kazdym razie skojarzylo mi sie to z rysunkami jakie czasami 15 latki robia gdy nudza sie na lekcjach,dobrze ze nie rysowales twarzy bo pewnie mialyby mangowe oczka i to by od razu przekreslilo komiks:))
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Rawkaz

Jestem nowy.. sorry jak cos nie tak
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 05, 2003, 10:51:58 pm »
'damski' ?!? łosz ty! :) hmm troche interesowalem sie manga i anime, wiec bardzo mozliwe, ale nie tylko, bardzo lubie spawna :twisted:   i lobo. :lol:

a te rysunki robilem jak mialem wlasnie jakies 15-16 lat.
znacie jakies strony ktore traktuja o nauce rysowania, w sensie.. stworzenie postaci, i jak cwiczyc ja.. bo mi trudno przychodzi powielenie w roznych pozycjach tej samej postaci.  :)