Autor Wątek: Niedociągnięcia i wpadki w filmach i serialach  (Przeczytany 8922 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misio141

Niedociągnięcia i wpadki w filmach i serialach
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 06, 2005, 03:41:49 pm »
w matrixie kiedy Neo patrzy w łyżke u wyroczni widać odbicie kamery
w "Harrym Poterze i kamieniu fi(z)jologicznym" Harry na uczcie siedzi najpierw obok Hermiony a ujęcie później naprzeciwko jej, później Harry spacerując po dziedzińcu dwa razy mija tą samą grupe studentów. wogle w tym filmie jest wiele takich "kfiatkoof", gdzieś była nawet strona która zajmowała sie zbieraniem tego typu rzeczy
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Łamignat

.......
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 13, 2006, 04:33:51 pm »

Offline Kriss

Niedociągnięcia i wpadki w filmach i serialach
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 17, 2006, 09:48:46 pm »
Jesli chodzi o serialowe wpadki to choćby odbijająca się w szybie  samochodu ekipa filmowa z "m jak mściwość".
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."


Offline misiotto

Niedociągnięcia i wpadki w filmach i serialach
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 24, 2006, 12:05:28 pm »
Ja podam przykład z "Ataku pająków". Na końcu filmu,kiedy już wyłaziły wielkie pająki, gość który nic nie wiedział o pająkach nagle nie wiedzieć czemu podaje łacińską nazwe jednego z nich.
alcerowicz musi odejśc!!!!

Offline mistrzu zagłady

Niedociągnięcia i wpadki w filmach i serialach
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 25, 2006, 04:16:33 pm »
jak dla mnie wtopą były sceny walk zbiorowych w "Gangach Nowego Yorku" - widać ewidentnie (szczególnie gdy jest najazd z ramienia kamery - od góry), że tam ciosy połowa statystów zadaje pół metra przed twarzą... i to już na początku filmu, co mnie zniechęciło trochę,
zaś w nowym "Olivierze Twist" ten dzieciak po zejściu z dachu zamiast uciekać od oprawcy gdzie pieprz rośnie, czeka, aż ten zejdzie by go tarmosić,
BTW ma ktoś może jakieś skrinszoty z tych "Krzyżaków" i innych polskich legendarnych wpadek, bo tak oglądam zawsze i nie wyczajam.... ;(

Offline misio141

Niedociągnięcia i wpadki w filmach i serialach
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 25, 2006, 04:32:11 pm »
w Pi główny bohater twierdzi że Leonardo Da Vinci widział wszędzie perfekcyjną spirale, nawet w kodzie DNA, którego wówczas nie znali.
Ass, gass and grass - nobody rides for free